Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Sims w kolektywie gram.pl!

59 postów w tym temacie

gram.pl

Jeśli mówić o fenomenach w branży elektronicznej rozrywki, nie sposób na jednym z pierwszych miejsc nie wymienić serii The Sims. Ta, dostępna od 2000 roku, symulacja życia ludzkiego systematycznie bije kolejne rekordy popularności. Tym samym niezwykle przyjemnie jest nam powitać w kolektywie nową stronę - sims.gram.pl!

Przeczytaj cały tekst "The Sims w kolektywie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow! Nie spodziewałam się, że Simsy trafią do gramowego kolektywu! :O ... ;)
ogólnie na pierwszy rzut oka stronka miła dla oka i ... bardzo estetyczna :)
hm.. pozostaje już tylko życzyć Bunny''emu powodzenia w jej prowadzeniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Simsy to popularna gra i to, aby stronka o nich była na gram.pl to bardzo dobra myśl. Właśnie dla tego, że jest tak popularna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie nie ma chyba nic o Sims''ach 1, szkoda ;) Ale serwis ogólnie przejrzysty, powodzenia w dalszym prowadzeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze, zawsze myślałem, że do kolektywu trafiają na prawdę porządne produkcje, zasługujące na uznanie całego świata graczy... ale simsy? ja rozumiem, fenomen itp, ale czemu akurat simsy w kolektywie gramu...? toż to gra dla małych dziewczynek i ich rodziców... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzę powodzenia redakcji! A Simsy doceniam, bo pomysł Willa Wrighta był absolutnie genialny. Tacy ludzie jak on zmieniają historię gier. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się tak uczepili, ale pewnie każdy swoje w Simsy grał. Zresztą nie rozumiem. Jak gram w Gears of War to jestem fajny, a jak w Simsy to jestem lamerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem błąd.

"magicznym członek Sims w nazwie."

Nie powinno być z magicznym członem Sims w nazwie ? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakby to powiedzieć...
mniej więcej się tak to utarło w dzisiejszym świecie.
może nie tyle, że grający w simsy są lamerami, ale trudno nazwać kogoś takiego poważnym graczem. wg mnie oczywiście.

i w simsy owszem grałem, ale to było... ho ho, dawno temu! za czasów grania w inne kangurki kao itp. zmieniło się dopiero przy okazji zapoznania się z BG. tę produkcję możne imo nazwać Grą przez duże G. a simsy można nazwać czymś rewolucyjnym, na pewno niezwykłym. ale nie hardkorową produkcją dla ''prawdziwych'' graczy, a casualową produkcją dla mas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A grasz w Simsy? :) A poważnie: podpisuję się pod Songiem - faktycznie każdy wsiada na Simsy, ale dam głowę, że każdy na poczatku z bananem na twarzy stawiał mebelki w nowo wyłożonej kafelkami kuchni i topił siostrę w basenie sprzedając drabinkę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować