Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Kącik Muzyczny

172 postów w tym temacie

Witam, Gram na gitarce od roku i mam jako tako zespoł ( w połowie , bo perkusiste wywaliłem;]) Udało mi sie pokazać w TVP1 :P , słucham ogólnie metalu ale Grunge czy Hard Rock też wpada mi w ucho, moj sprzecior to Epiphone G400 , Digitech RP100 i piec Fendera, liczę że na forum jest choc kilku muzyków:)

P.S Bierzcie się za granie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja muzykiem nie jestem, ale slucham metalu/rocku, wiec jesli posiadasz jakies swoje nagrania to mozesz nam udostepnic - wszyscy chetnie posluchamy i ocenimy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na 11 miesiecy gry, to moim zdaniem grasz calkiem dobrze, ale wolalbym uslyszec jakis cover znanego zespolu w Twoim wykonaniu ;] Musze jeszcze dodac, ze zadziwila mnie jakosc nagrania - jest wyjatkowo czyste, bez szmerow itp. Ogolnie wykonanie utworu oceniam na 6/10 (przyjmujac ze 10 to jest profesjonalizm ;-)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK dzieki , brzmienie wiadomo z kompa ciężko zrobić dobre, a na covery to chyba za wczesnie ale zastanawiam się nad blindem:D a moze cos Metallici hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 13:31, Widek napisał:

Czy na forum nie ma żadncyh muzyków?;]


Hej!
Ja mam Epiphone''a Gibsona Les Paula Customa i piec Fendera Champion 110 [75W].
Nie mam wprawdzie z kim grać, a ostatnio nawet czasu nie mam (praca na pełny etat), ale lubię sobie czasem pobrzdąkać ;)
Jakbyś szukał akordów różnych to wal, może pomogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widze że dużo graczy słucha metalu i tego podobną muzyke ja terz sie interesuje ale poza tym słucham po trosze z karzdego gatunku począwszy od Metalu poprzez Hop-hop Dnb na techniawce skączywszy jednym słowem słucham to co mi się podoba. (ale i tak RAP i HIP-HOP biorą góre :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to zaskoczony jestem, że tylku graczy słucha metalu przeze mnie określanego muzyką o śmierci ;) ja niewyobrażam sobie życia bez techno :D tj coś niesamowitego:d

DJ jest Bogiem, Techno nałogiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E, tam muzyka smierci ... jest to naprawde solidny kawal pozadnej muzyki (przynajmniej wiekszosc, bo zgadzam sie ze zdazaja sie gatunkowe wyjatki). Jest mocna i brutalna, to fakt, ale nie kazdy zespol gra mrocznego death, badz black. Jest tam naprawde takie zroznicowanie gatunkow i brzmien ze na pewno znalazl bys cos dla siebie, gdybys nie bal sie w niej zanurzyc na powaznie. I do tego nie trzeba byc "dlugowlosym satanista"... ja na metala nie wygladam zupelnie ( teraz hi hi ... ale dawniej...:) To po prostu dozyc zlozona muzyka, z niejednokrotnie naprawde dobrymi i glebokimi tekstami, ale dla zwyklych ludzi... nie trzeba miec specjalnych predyspozycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wyglądam jak zwykły przecietny typ:] nie mam długich włosow , chodze do kosciola, ostatnio polubiłem death metal , nie slucham satanistrycznych zespołow, nie nosze glanow , chociaz lubie czarny kolor ale nie ubieram sie nigdy caly na czarno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 19:55, Yarr napisał:

Jakbyś szukał akordów różnych to wal, może pomogę ;)


Dzięki bardzo ale akordy to mogę w necie znalezc ( ostatnio ponad 500) mi wystarczą jedynie podstawowe bo do grania metalu średnio się nadają;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na wiolonczeli gitarze troche na klawiszach zespołu ne mam ale mam zamiar założyć przymierzam się do kupienia elektryka albo bassa i mam grać coś w stylu NU metalu tylko ostrzejszego np od Issues KoRna(mój ulubiony zespół). Mam chłodne podejście do Gothyku ale w sumie może być jak nie wyją. Lubie niemiecki metal nie cierpię Behemotha i Creadle of Fiith ostatnio wróciłem do Black Sabbathu i Pink Floydów. Lubie klasyczny Rock gardze polskim Hip-Hopemcoś jeszcze?? jak sobie przypomne to napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się taka postawa:D Cradle to straszne gówno i nie lubie jak ktos piszczy a polski hip hop bauahuhjhaua ńajwieksze dno swiata;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja gram sobie na akustyku firmy "Sky war" i słucham roznych odmian metalu te klasyczne (czyli heavy, power, thrash, i niektore kapele Death) i bardziej europejskie jak folk, viking, speed, synfoniczny

A jesli chodzi o wyglad to okreslam sie 80% metalem poniewaz nie chodze w kostce, w galnach ( niestety niemam na zbyciu 600 ZŁ) i jak jest zimno to chodze we fleku i mam długie włosy ]:-> :-) (do łopatek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 20:05, Widek napisał:

> Jakbyś szukał akordów różnych to wal, może pomogę ;)

Dzięki bardzo ale akordy to mogę w necie znalezc ( ostatnio
ponad 500) mi wystarczą jedynie podstawowe bo do grania metalu średnio się nadają;]


No tak, chciałem być uprzejmy...

Alexei - starzy Sabbaci są fajni, ale tylko z Osbournem. Tony Iommi band mi się już nie podoba. Jeśli Floydzi to też nie wszystko, bo trochę tego spłodzili ;) Jakoś do The Wall się przekonać nie mogę. Już Piper at the Gates of Dawn wolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować