Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Kącik Muzyczny

172 postów w tym temacie

Wydawało mi się, że w serwisie www.mp3.wp.pl można ściągać pliki legalnie. I zapewne można , ale co się dzieje jesli twojego utworku niema na stronie wirtualnej polski ?

Sciaganie plikow muzycznych z programu Kazaa jest legalne ? bo juz sam nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 00:56, WąChU napisał:

Wydawało mi się, że w serwisie www.mp3.wp.pl można ściągać pliki legalnie. I zapewne można
, ale co się dzieje jesli twojego utworku niema na stronie wirtualnej polski ?

Sciaganie plikow muzycznych z programu Kazaa jest legalne ? bo juz sam nie wiem


Nie kumam o co ci chodzi... Na mp3.wp.pl mozesz posluchac darmowej dobrej muzy, zazwyczaj wystawiane przez malo znane grupy , amatorskie zabawy w domu w nagrywanie itp ;) Tam nie ma mp3 znanych zespolow itp. Jezeli cie interesuje naprzyklad Milczenie Owiec - to wpisz w wyszukiawrce i znajdziesz ich mp3 - ale tylko tyle na ile zdecydowali sie udostepnic itp. Naprzyklad do sciagniecia sa 4 kawalki a jezeli chodzi o pozostale to musisz juz kupic plytkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 01:13, Widek napisał:

Nie kumam o co ci chodzi...


Zobacz obrazek jaki dolaczyl...Wpiszesz na wp np metallica, nic nie znajdzie i pojawia sie zalecenia zainstalowania Kazyy i sciagnecia utowru stamtad. Co zdaje sie jest jawnym piractwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 02:01, Kamiloos napisał:

> Nie kumam o co ci chodzi...

Zobacz obrazek jaki dolaczyl...Wpiszesz na wp np metallica, nic nie znajdzie i pojawia sie
zalecenia zainstalowania Kazyy i sciagnecia utowru stamtad. Co zdaje sie jest jawnym piractwem.


Chyba napisalem cos wyzej ? Ciezko to zrozumiec ? :) Tam przeciez do jasnej cholery nie ma utworow znanych zespolow ktore sobie mozna za darmo sciagac, chodzilo o to zeby zainstlowac np. Kaaze skad kolega moze sciagnac np. moj kawalek bo ja naprzyklad udostepniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 01:13, Widek napisał:

Jezeli cie interesuje naprzyklad Milczenie Owiec...


Ja rozumiem o co Ci chodzi. Ale co jesli np zainteresuje mnie Metallica, a mam 10 lat i nie wiem co jest legalne? Wchodze na taka wp.pl wpisuje tam metallica, a tu nie ma, ale za to jest odnosnik do Kazy gdzie sciagam wszystko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 02:18, Kamiloos napisał:

> Jezeli cie interesuje naprzyklad Milczenie Owiec...

Ja rozumiem o co Ci chodzi. Ale co jesli np zainteresuje mnie Metallica, a mam 10 lat i nie
wiem co jest legalne? Wchodze na taka wp.pl wpisuje tam metallica, a tu nie ma, ale za to jest
odnosnik do Kazy gdzie sciagam wszystko :-)


Nie no masz racje, ale zakladam ze WąChU napewno nie ma 10 lat ;) Poza tym czy 10 latek umialby oblugiwac program p2p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo! To kącik muzyczny więc przedstawię Wam moją twórczość... w zakresie hip-hopu.. adresik w sygnaturce;] Panom i paniom krzyczącym ze hh to komercja i gó**o z góry dziękuje;) Interesuje mnie tylko rzetelna ocena, która jest mi potrzebna do rozwoju a niestety często nie mogę otrzymać jej od przyjaciół z różnych powodów. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 13:50, ziomek11 napisał:

ja lubie pop bo hip hop to taki nudne zwłaszcza polski hip hop co wy w tym hip hopie widzicie

ja tysz hip hopu nie lkubie ale zdażają sie kawałki dość fajne... np. seksualna czekolada:D al tak poza tym to słucham oczywiście reggae:) no genialna muzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować