Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Kącik Muzyczny

172 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2006 o 09:07, Astmatyk napisał:

Jasne :) Mam zamiar, musze tylko napisac jakis trzymajacy sie kupy tekst. Acha, przydalaby
sie niezwykle wersja robocza tego kawalka, ciezko mi bedzie dograc sciezki wokalne na .mp3
Masz wersje robocza?


sorki ale nierozumiem co masz na mysli wersja robocza;) Ja po prostu nagrałem :) Odpal sobie w winampie muze i wlacz nagrywanie na mikrofon, wlaczajac sobie cool edit pro i nagrywając :D znaczy potem zmiksujesz to rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ło! Ale wątek! Jak ja go mogłem do tej pory przeoczyć :)
Gitaruję trochę więc popatrzę co tu ciekawego piszecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 14:56, GeoT napisał:

Ło! Ale wątek! Jak ja go mogłem do tej pory przeoczyć :)
Gitaruję trochę więc popatrzę co tu ciekawego piszecie ;)


o jak milo http://s41.yousendit.com/d.aspx?id=26BDPCXZKFYHG0YZECLLEKPDFE jak masz czas to moze ocenisz moj kawalek?;) P.S - to nie kapelka, sam wszytko musialem nagrywac;( Moze masz cos swojgo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety jestem teraz w pracy a tu komp nie zna czegoś takiego jak dźwięk ;) ale jak tylko dobrnę dzis do domu to napewno posłucham ;)

O sobie powiem tyle, że w szkole średniej dużo grałem na elektryku (miałem Hohnera) ale było to sporo lat temu i eletrycznej gitary nie miałem w ręku pewnie z 7 lat. Więc rozumiesz że oprócz zamiłowania do riffu i fanatycznego oglądania po raz 123 koncertu Satrianiego nie robię wiele więcej.
Mam aktualnie akustyka Gibsona ale chcę zmienić na to:
http://www.fender.com/products/search.php?partno=0937500092
... moje marzenie szczerze powiem. Myślałem nawet o kupnie elektrycznej (marzy mi się jeden Telecaster) ale mieszkam w bloku, chodzić po garażach nie mam czasu, a grać elektrykiem na 10 watach mija się z celem ;)
Tzw. "solówek" nigdy grać nie umiałem choć baaardzo lubiłem oglądać jak robi to kumpel, robiłem raczej tło (riff i rytmika) czyli ogólnie mało ambitnie :| ale kocham grać na gitarze i podziwiać lepszych ... tyle o mnie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe wielbiciel Fenderów :D Ja osobiscie preferuje Gibsono - podobne gitarki;) Zakupilem Epi G400 sygnowaną przez Gibsona i do tej sie przyzwyczailem, wczesniej mialem podrobkę Squiera i jakiegos starszego mayonesa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 14:47, Widek napisał:

> Jasne :) Mam zamiar, musze tylko napisac jakis trzymajacy sie kupy tekst. Acha, przydalaby

> sie niezwykle wersja robocza tego kawalka, ciezko mi bedzie dograc sciezki wokalne na
.mp3
> Masz wersje robocza?

sorki ale nierozumiem co masz na mysli wersja robocza;) Ja po prostu nagrałem :) Odpal sobie
w winampie muze i wlacz nagrywanie na mikrofon, wlaczajac sobie cool edit pro i nagrywając
:D znaczy potem zmiksujesz to rozumiesz?


No nie rob ze mnie debila, myslalem ze moze robiles w mod plug, a tam mp3 nie da sie zaimplementowac jako sciezki. Poza tym cool edit ma fajne efekty, ale mod plug ma fajniejsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9468078 a zeby nie bylo, ze post zmarnowany, to podam tekst swojego kawalka z ostatniej plyty
"arghggayyuuaaaaa RAAAAAARRRGH GUHRARBATATAABABABBAAARRRAAAARRR........UUUU......EBEBEBEBEBEUUUUUAAAAAARRRR"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 22:04, Astmatyk napisał:

"arghggayyuuaaaaa RAAAAAARRRGH
GUHRARBATATAABABABBAAARRRAAAARRR........UUUU......EBEBEBEBEBEUUUUUAAAAAARRRR"


To już wiem czemu Astmatyk :D [to żart, nie obraź się :)].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tu gra na perkusji? Bo ja chciałem się zapisać do szkoły muzycznej i tylko nie wiem czy perkusja to dobry wybór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 09:58, Woko11 napisał:

Czy ktoś tu gra na perkusji? Bo ja chciałem się zapisać do szkoły muzycznej i tylko nie wiem
czy perkusja to dobry wybór...

A czemu miałby być zły ? Skoro ciągnie cię do gry na perkusji, to sam przyznasz chyba, że nie ma sensu grać na akordeonie, czy gitarze (choć gra na gitarze, to to coś). Ale to twój wybór. Warto przynajmniej spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 09:58, Woko11 napisał:

Czy ktoś tu gra na perkusji? Bo ja chciałem się zapisać do szkoły muzycznej i tylko nie wiem
czy perkusja to dobry wybór...


tak jak powiedział paweusz to zależy od ciebie:) Ja gram na gitarze ale ciągnie mnie też do gry na perkusji bo to bardzo fajny instrument;) Niestety duzo wiecej jest gitarzystów niz perkusistów wiec tym bardziej pomozesz spoleczenstwu i jak dobrze bedziej gral to latwiej ci bedzie znalezc kiedys zespol;) Sprawdz sprobouj jezeli nie bedzie ci szlo to moze sprobuj cos ala bas lub gitara? powodzenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 09:58, Woko11 napisał:

Czy ktoś tu gra na perkusji? Bo ja chciałem się zapisać do szkoły muzycznej i tylko nie wiem
czy perkusja to dobry wybór...


Ja chcialem uczyc sie gral ale jednak zadrogi bedny dla mnie :( moze kiedys. Jak narazie to na gitarze akustycznej sie ucze a w wakacje ide do szkoly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 23:18, roctez napisał:

> Czy ktoś tu gra na perkusji? Bo ja chciałem się zapisać do szkoły muzycznej i tylko nie
wiem
> czy perkusja to dobry wybór...

Ja chcialem uczyc sie gral ale jednak zadrogi bedny dla mnie :( moze kiedys. Jak narazie to
na gitarze akustycznej sie ucze a w wakacje ide do szkoly :D


e tam pierniczysz;) Zestaw do nauki mozesz juz miec za 400zł:) To chyba nie tak duzo?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś tabulaturę (albo, jeśli umie grać, to napisać ją) dla piosenki Perfektu "Kołysanka dla nieznajomej"? Bardzo podoba mi się w tej piosence melodia wiodąca z akustyka. Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 10:59, GeoT napisał:

Czy ma ktoś tabulaturę (albo, jeśli umie grać, to napisać ją) dla piosenki Perfektu "Kołysanka
dla nieznajomej"? Bardzo podoba mi się w tej piosence melodia wiodąca z akustyka. Z góry dziękuję
:)


Szukajcie a znajdziecie :D

http://www.forum.gitara.net.pl/viewtopic.php?p=701&sid=0fedbe2248b48cba3c57c418c4046bc1

nie wiem czy to dokladne, ale zawsze cos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 15:06, Widek napisał:

> Ło! Ale wątek! Jak ja go mogłem do tej pory przeoczyć :)
> Gitaruję trochę więc popatrzę co tu ciekawego piszecie ;)

o jak milo http://s41.yousendit.com/d.aspx?id=26BDPCXZKFYHG0YZECLLEKPDFE jak masz czas to moze
ocenisz moj kawalek?;) P.S - to nie kapelka, sam wszytko musialem nagrywac;( Moze masz cos
swojgo?

To a się wypowiem. Dla mnie jest to trochę za łagodne (słucham Korna, Metalliki), ale mam to teraz na MP trójce :] Bardzo udany kawałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować