Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Kącik Muzyczny

172 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2006 o 11:21, Budyn napisał:

To a się wypowiem. Dla mnie jest to trochę za łagodne (słucham Korna, Metalliki), ale mam to
teraz na MP trójce :] Bardzo udany kawałek.


Ma lepsze, ten jest taki sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna interesóje się muzyką! Gram na gitrze, ale idzie mi kiepsko. Wolę słuchać niż grać. Kocham piosenkę Baracudy ,,Ass up"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej późno niż wcale jak to mówią, czyli moje boje-przeboje z głośnikami w pracy zakończyły się zakupieniem słuchawek ;)
Dzięki temu mogłem wreczcie przesłuchać twój kawałek "Agressive". I powiem ci - robi wrażenie!!
Łatwo wyczuć, że masz warsztat, a że grasz akurat pod mój gust (rytmika, riff no i ulubiony efekt - distortion??), więc sam rozumiesz ... dla mnie bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy piosenke "Wonderchild" Christiana Walza można kupić w jakimś z polskich sklepów z mp3
w soho nie mieli tego, a innych sklepów nie zanam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanie, jak nazywa się ta popularna ostatnio piosenka, w której Shakira śpiewa z jakims facetem ( nie pamiętam, kto to!) . Nie pamięta też słów, ale wiem, że ten facet śpiewa w refrenie m. in. "Siekiera, siekiera" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 11:09, lukmistrz napisał:

Ja też mam pytanie, jak nazywa się ta popularna ostatnio piosenka, w której Shakira śpiewa
z jakims facetem ( nie pamiętam, kto to!) . Nie pamięta też słów, ale wiem, że ten facet śpiewa
w refrenie m. in. "Siekiera, siekiera" :)

Ta piosenka nazywa się "Hips don''t lie" i wykonuje go Shakira z Wyclef Jean.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałeme kiedyś na organach kilka lekcji ale potem zdecydowałem ze to nie dlamnie.
Ale mam dobry śpiew i łądnie śpiewam:D
A teraz w szkole ide teraz do 2klasy gim. To bedziemy grać na fletach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogli byscie mi podac nazwy jakichs polskich zespolow rockowych ? Bo ostatnio uslyszalem w radiu jakis dobry kawalek i mi sie spodobaly te rytmy :P tylko zeby nie bylo to cos w stylu ble ble ble szatan naszym panem jest i te sprawy bo to jest za ostre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 00:22, WąChU napisał:

Mogli byscie mi podac nazwy jakichs polskich zespolow rockowych ? Bo ostatnio uslyszalem w
radiu jakis dobry kawalek i mi sie spodobaly te rytmy :P tylko zeby nie bylo to cos w stylu
ble ble ble szatan naszym panem jest i te sprawy bo to jest za ostre :D


moze nie rockowe ale np : Ametria, Frontside, Milczenie Owiec:)

wejdz na www.mp3.wp.pl strefa - nu metal - i milczenie owiec napewno trafisz i jestem pewien ze spodoba sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2006 o 00:45, Widek napisał:

moze nie rockowe ale np : Ametria, Frontside, Milczenie Owiec:)

wejdz na www.mp3.wp.pl strefa - nu metal - i milczenie owiec napewno trafisz i jestem pewien
ze spodoba sie :)


Ziooom, Frontside? Toz mowil, zeby nie za ostro :D Niech lepiej obczai Come, Braci, Ocean, tu bardziej rokowo jest jakoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 00:22, WąChU napisał:

Mogli byscie mi podac nazwy jakichs polskich zespolow rockowych ? Bo ostatnio uslyszalem w
radiu jakis dobry kawalek i mi sie spodobaly te rytmy :P tylko zeby nie bylo to cos w stylu
ble ble ble szatan naszym panem jest i te sprawy bo to jest za ostre :D


Tak jak mówił Astmatyk: Coma, Bracia, Ocean, Myslovitz może (:P)...
Mówiąc wprost: jest wiele takich zespołów, więc to jest moim zdaniem jak szukanie igły w stogu siana niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś potrafi obsługiwać program ACID PRO 6? Bo mam z nim trochę problemów a przydałyby się linki do jakiegoś poradnika czy coś takiego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować