Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Incredible Hulk - zapowiedź

23 postów w tym temacie

Shinzawai

Jest wielki. Jest zły. Jest niewyżyty jak stado zielonych mustangów. To niesamowity Hulk! Nadchodzi w kolejnej produkcji pełnej zniszczenia, wściekłości i totalnej demolki. I po raz kolejny, niestety, jest bratem filmu, który również niedługo zagości na kinowych ekranach.

Przeczytaj cały tekst "Incredible Hulk - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bosh....stary hulk powinien isc na emeryturke a nie lansowac sie na naszych monitorkach, ja osobiscie preferuje inne gry...mniej marvelowo komiksowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak większość gier na filmowych licencjach pewnie i ta okaże się gniotem. Trochę szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film jedynka z Erikiem Baną był tragiczny, gra była całkiem dobra, teraz film z Nortonem na pewno nie będzie gniotem, Norton nie gra w gniotach, nigdy. Pewnie tym razem, dla zachowania balansu, gra będzie syfem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie skierowane do redaktora ;) Cytuje: "Już 13 czerwca do kin zawita kontynuacja..." The Incedible Hulk nie jest kontynuacja Hulk''a z 2003 roku tylko calkowicie innym, osobnym filmem ;)
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hulk sux :). Na film raczej nie pójdę, a tym bardziej nie kupię gry. Dla mnie Hulk to jeden z najsłabszych trybików w machinie Marvela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle że to będzie całkiem dobra gra , ostatnia częśc gry nadawała się do grania . A film no cóż musze najpierw zobaczyć a potem oceniać więc czas pokaże.

20080507203406

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część była doskonała - miast odmóżdżonego filmu akcji (jaki szykuje nam się tym razem), otrzymaliśmy coś ... głębszego, o czym pamiętało się długo po opuszczeniu sali kinowej. Szczególnie w pamięci utkwił mi się doskonały dialog pomiędzy ojcem, a synem oraz poruszający (wiem, brzmi dziwnie ^^) wybuch o dużych konsekwencjach. Dlaczego miał więc być słaby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 21:49, Spaykus napisał:

Hulk niszczyć. Hulk chcieć wystąpić w dobra gra!


Pana prosimy na odwyk od komiksów ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować