Zaloguj się, aby obserwować  
HiSin

Koniec Ery i Plusa... ...Nadchodzi Vodafone i T-Mobile!

62 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2008 o 12:35, bojanzaw napisał:

Jeżeli miałoby dojść do zmiany nazwy Ery na T-Mobile, to zrywam umowę. Nie zniosę tego,
że jest to niemiecka sieć i ja do niej mam należeć, nigdy w życiu -.-


Wg pierwszego postu w tym temacie, to Era juz w 97% nalezy do T-Mobile, wiec zmiana nazwy byla by tylko kosmetyczna zmiana. Wiec gratulacje - nalezysz do niemieckiej sieci juz teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.05.2008 o 14:32, Volvox napisał:

Wg pierwszego postu w tym temacie, to Era juz w 97% nalezy do T-Mobile, wiec zmiana
nazwy byla by tylko kosmetyczna zmiana. Wiec gratulacje - nalezysz do niemieckiej sieci
juz teraz ;)

To wyjaśnia dlaczego jest w You Can Dance..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 14:32, Volvox napisał:

> Jeżeli miałoby dojść do zmiany nazwy Ery na T-Mobile, to zrywam umowę. Nie zniosę
tego,
> że jest to niemiecka sieć i ja do niej mam należeć, nigdy w życiu -.-

Wg pierwszego postu w tym temacie, to Era juz w 97% nalezy do T-Mobile, wiec zmiana
nazwy byla by tylko kosmetyczna zmiana. Wiec gratulacje - nalezysz do niemieckiej sieci
juz teraz ;)


;((( Ta zmiana kosmetyczna będzie bardziej drastyczna :P Wolałbym Vodafone lub O2 :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko po cholerę zmieniać nazwę? O ile nazwa jest dobra, to zmiana może zaszkodzić.. A Era to dość dobra nazwa,, W przypadku plusa mam wątpliwości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 14:45, bojanzaw napisał:

;((( Ta zmiana kosmetyczna będzie bardziej drastyczna :P Wolałbym Vodafone lub O2 :F

Bez przesady. Jak już Volvox wspomniał to zmiana kosmetyczna. Właściwie T-Mobile nie wprowadzi niczego co by odrzuciło klientelę. Poza tym, gdybym był w Erze( a jestem w Plusie) to bym się trochę cieszył ze zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to IDEA sporo straciła po zmianie nazwy na Orange, tzn. nie wypaliła im kampania promocyjna (no może oprócz koncertu Stinga bo z tego co pamiętam to był element tejże kampani)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 14:56, multykin napisał:

(no może oprócz koncertu Stinga)

A koncert to wypalił? Setki tysięcy ludzi i zupełnie do rzyci nagłośnienie. Nijak nie można się było pobawić, bo żeby słyszeć co śpiewał, to trzeba było cicho stać...
Chociaż sam pomysł był świetny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 15:04, Marrbacca napisał:

> (no może oprócz koncertu Stinga)
A koncert to wypalił? Setki tysięcy ludzi i zupełnie do rzyci nagłośnienie. Nijak nie
można się było pobawić, bo żeby słyszeć co śpiewał, to trzeba było cicho stać...
Chociaż sam pomysł był świetny :D


W sumie nie jestem fanem Stinga (to on nie ma własnych dźwiękowców i sprzętu), ale właśnie chodzi mi o zabieg marketingowy, który w żaden sposób nie zbliżył fanów muzyki do przejścia pod inne skrzydła. Klient i tak zawsze patrzy na cene i promocje taryfowe. Ja jestem w plusie nie dlatego, że lubie tę firmę i się z nią identyfikuje, porostu większość moich znajomych ma plusa i dlatego to mi się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 15:16, multykin napisał:

> > (no może oprócz koncertu Stinga)
> A koncert to wypalił? Setki tysięcy ludzi i zupełnie do rzyci nagłośnienie. Nijak
nie
> można się było pobawić, bo żeby słyszeć co śpiewał, to trzeba było cicho stać...

> Chociaż sam pomysł był świetny :D

W sumie nie jestem fanem Stinga (to on nie ma własnych dźwiękowców i sprzętu), ale właśnie
chodzi mi o zabieg marketingowy, który w żaden sposób nie zbliżył fanów muzyki do przejścia
pod inne skrzydła. Klient i tak zawsze patrzy na cene i promocje taryfowe. Ja jestem
w plusie nie dlatego, że lubie tę firmę i się z nią identyfikuje, porostu większość moich
znajomych ma plusa i dlatego to mi się opłaca.



No, ale nazwa też musi być dobra, wiele osób nie analizuje, albo nie jest wstanie przeanalizować, co się bardziej opłaca... A nazwa zbliża..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.05.2008 o 15:20, Homo sum napisał:

No, ale nazwa też musi być dobra, wiele osób nie analizuje, albo nie jest wstanie przeanalizować,
co się bardziej opłaca... A nazwa zbliża..


Może w dobie lansujących się metroseksualnych dzieci wychowanych w centrach handlowych, których życiowym mottem są slogany reklamowe tak. W końcu popyt nie wybiera ale i tak decyzja należy do nas klientów. Vodafone czy Plus, wszystko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiana na T-mobile będzie na pewno. To widać po reklamie blue connect (ludzie tańczący z laptopami): http://www.youtube.com/watch?v=oB967s83dbk
Ja nad tym ubolewam bo bardzo lubię markę Era i jestem do niej bardzo przywiązana. I te hasła... "Takie rzeczy tylko w Erze". To powiedzonko weszło już do słownictwa tak samo jak świstak i sreberka. Oj szkoda będzie...
I ta zmiana z niebieskiego koloru na różowy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 15:29, HiSin napisał:

a wogule po co firmą zmiana nazwy ?


Bo zachodni właściciele polskich firm chcą między innymi ujednolicenia oferty itp. Poza tym liczą, że lokalni operatorzy zyskają na wprowadzeniu "światowej" marki. Co sprawdziło się w przypadku Orange. Oni tylko zyskali na zmianie marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 15:15, miki3a napisał:

Zmieniona nazwa? Fajnie!!!


A zauważyłeś kiedy został napisany ostatni post przed twoim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 15:18, SongoX napisał:

> Zmieniona nazwa? Fajnie!!!

A zauważyłeś kiedy został napisany ostatni post przed twoim?


Kurde, a jednak nastąpi zmiana. Sorka za poprzedniego posta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 15:46, Cirno napisał:

Prosiłbym o link do tej informacji, bo jeśli naprawdę zmieniają, to znaczy że będę mógł
im wymówic umowę ;D


Plotki o tym, ze Era ma sie zamienic w T-Mobile chodza juz od jakiegos czasu. W sumie dla mnie ta zmiana bylaby dobra, bo zmienilby sie automatycznie regulamin swiadczenia uslug (a nic nie szkodzi, ze zmienia sie tylko nazwa wazne, ze zmienia sie regulamin), a dzieki temu moglbym rozwiazac umowe. Prawdopodobnie od razu po rozwiazaniu umowy to bym podpisal nowa, ale nie placilbym juz 195 PLN miesiecznego abonamentu a wzial jakis za 50 PLN. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować