Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic Net oficjalną stroną słynnej serii RPG

43 postów w tym temacie

Fajna stronka - podoba mi się.

Co prawda i tak liderem pozostaje gothic.phx, bo statusu największej polskiej strony też się nie dostaje za nic, ale miło, że zainteresowanie Gothiciem cały czas rośnie.

A ile to juz lat minęlo od pierwszej części ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Z radością informujemy, że tworzona przez pasjonatów RPG witryna Gothic Net uzyskała status oficjalnej polskiej strony serii Gothic. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji jej odwiedzić, to szybko naprawcie swój błąd korzystając z nowego adresu - gothic.gram.pl.

Przeczytaj cały tekst "Gothic Net oficjalną stroną słynnej serii RPG" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie tez gothic.phx.pl zostanie liderem :D(chciaz uwazam ze powinno zaczac dziac sie cos na tej stronie, bo powoli umiera)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z przedmowcami, gothic.phx.pl nadal pozostanie dla mnie najlepsza strona traktujaca o Gothicu. Anyway gratulacje dla tworcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W KOŃCU !!!!! KOCHAM WAS CDP :D MOJA ULUBIONA SERIA MA WITRYNE W GRAM.PL YEEEAH :P ( a elder scrolls III ktore mniej lubie chyba nie ma www na gram.pl , hah :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 14:43, Tomislav napisał:

Brawo. Ale powinno być więcej stron gram.pl o grach.

wlasnie. gdzies okolo 7 stronek ze slynnymi grami. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 15:49, LarezRulez napisał:

Dobra stronka i duzo informacji, ale totalnie nie podoba mi sie szata graficzna. Cos w stylu
gram.pl bylo by dobre.

Może za niedługo zmnienią wygląd ?
Ale w sumie fajna ta strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, status ten dostaja nie najwieksze portale o grach, jak tutaj(wnioskując z waszeych wypowiedzi i własnego przypadku), tylko te, które pozwolą na wtrącanie się CDP w zawartość danej stronki, ale mimo to gratulacje...
A co, krytyka musi być, świetnie Gry wydajecie i chwała Wam za to, ale z fansiteami to wy gadać nie umiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa... GS a raczej jego admin nie chciał oficjala... Wortal GS poprostu jest za duzy i nie zmiesci sie na ftp gram. Pozatym - jportal. Komercyjny CMS - my pisalismy wlasny na silniku oficjalnej strony o morrowindize w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko czekam na pre ordera Gothica 3 bo od razu qpie :)))) Mam nadzieje że dadzą bluze z logiem taką jak w tym konkursie świątecznym :))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 14:38, Fifix napisał:

dla mnie tez gothic.phx.pl zostanie liderem :D(chciaz uwazam ze powinno zaczac dziac sie cos
na tej stronie, bo powoli umiera)

Tu mogę was pocieszyć. Od dłuższego już czasu trwają prace nad nowym layoutem.
Redakcja cały czas pracuje nad nowymi artykułami (docelowo pisanymi na nową szatę) oraz przekłada już zamieszczone informacje na silnik nowej strony. Spodziewamy się, że nowa wersja GothicSite (gothic.phx.pl) będzie gotowa już niedługo (termin tak samo wiarygodny jak zapowiedzi premiery G3 ^^ ).
Tym czasem zainteresowanych sceną Gothic w Polsce zapraszam na nasze forum :-)

Tyle jeśli idzie o GS, a teraz parę info ode mnie :D
Niedługo (max kilka dni) zostanie wydany mod przekładający tekstury z G2 do G1, dzięki czemu jakość grafiki znacząco się polepszy. W dalszej kolejności zostanie wydany kolejny mod, poprawiający niektóre modele (jeśłi są graficy 2D i 3D chętni do pomocy to piszcie). A jeszcze dalej planowany jest mod dodający wiele usprawnień, nowych czarów, broni, zbroi i zadań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem, że od kiedy jest gram.pl nie będzie już oficjalnych stron CD-Projektu. Bo przecież wydali od tamtego czasu takie hity jak FEAR, które strony nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować