Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Otwarta beta HoMM V już w ten czwartek!

112 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2006 o 20:53, WorldWar3PL napisał:

nie moge się doczekać , co trzeba będzie zrobić aby zagrać w betę... oby nie mieć 18 lat ;)
bo mam tylko 15


Wiesz, mi się wydaje że to bedzie tak jak z WoWem - czyli ściaga kto chce, gra kto chce. To jest optymistyczna wersja. Mniej optymistyczna to ta, że dadzą ograniczoną ilość kont do ściągania. 10000 to nie wystarczy na cały świat :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, przypomina mi się moje wyczekiwanie na klucz do europejskiej bety WoWa. Akurat w tym dniu nie miałem lekcji, więc co chwila na stronie Blizzarda F5... No, ale warto było. Poznałem wtedy grę mojego życia, na która teraz nie mam czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę, ja chcę, ja chcę ! Ja chcę betę Heroes V ! Arghhh... ( dźwięk przebijającego się przez tłum oczekujących na betę Kai`a :P ).
Tak na serio to czekam aż będą podane wymagania testowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz ktoś tu wyjasniał, ze nie ma szans na załapanie się do testowania

chętnie bym sie dołączył jako fan HoMM od poczatku jej istnienia.
nie dowiedziałem sie jednak czy mój sprzet jest wystarczający do HoMM V :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam raczej duże szanse wybrania.. bo mam wmiare sprzet .. Athlon XT 2500+ 768 DDR + Radeon 9600 XT Gigabyte (...) Więc chyba będzie OK!po za tym w ciągu 2-3 miesięcy kupuje sobie (dokupuje) 1024 RAMU do kompa ..albo jak dobrze pójdzie sprzedam to co mam (ram) i kupie sobie 2 GB ramu.. pożyjemy zobaczymy...

aha co ja chciałem jeszcze .. a te beta testy w czwartek to od której zapisy ? czy mam od godzinyy 00:00 czatować i odświerzać stronke ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 09:03, Chester001 napisał:

Ja mam raczej duże szanse wybrania.. bo mam wmiare sprzet .. Athlon XT 2500+ 768 DDR + Radeon
9600 XT Gigabyte (...) Więc chyba będzie OK!po za tym w ciągu 2-3 miesięcy kupuje sobie (dokupuje)
1024 RAMU do kompa ..albo jak dobrze pójdzie sprzedam to co mam (ram) i kupie sobie 2 GB ramu..
pożyjemy zobaczymy...

aha co ja chciałem jeszcze .. a te beta testy w czwartek to od której zapisy ? czy mam od godzinyy
00:00 czatować i odświerzać stronke ??

wg. mnie oni nie wybierają poprzez sprzęt ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 09:28, MiNos9 napisał:

mozna sie jeszcze zapisac do beta testow? jesli tak to na jakiej stronie?


jeszcze nic nie wiadomo, w czwartek (18.01) się wszystkiego dowiemy jak rozpoczną zapisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie, czego wy sie stresujecie, jesli otwarte beta-testy to kazdy z chetnych sie zalapie, a takie statsienie, ze ja chce, ja Chce na testy, to nic niedaje, tylko przedluza czas ladowania stronki z newsem ;-) poczekajcie do czwartku, wtedy podnoscie lament ;-) Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie uwazam ze beta testy pozwola zarysowac wymagania systemowe gry. W koncu kazda gra dziala inaczej na roznych konfiguracjach sprzetowych. Tak wiec nie beda wybierali tylko najwyzszych konfiguracji sprzetowych jak wyznacznika kto bedzie lub nie bedzie uczestniczyl w beta testach.

Po drogie to My (gracze calego swiata) mamy sprawdzic jak to wszystko sie bedzie prezentowac w praktyce i wyrazic swoja aprobate lub dyzaprobate dotyczace rozwiazan zastosowanych w V. Tak wiec beda zapewne zakrojone na wyska skale by przedstawialy czysty i wyrazny obraz Naszych oczekiwan :D. Choc oczywiscie nie wszyscy sie dostana, ale to juz inna historia.

Wiec badzcie czujni i zagladajcie na http://www.mightandmagic.com/uk/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 18:23, -Elk- napisał:

Jeżeli załapie się na bete to kupie w pre-orderze :D

a co jesli sie nie spodoba? i tak kupisz? :P:P trzymam za slowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Watpie czy mozna zwalic tak rewelacyjna gre (kto widzial wszystkie filmy ten wie).
Wczoraj zamowilem pre-order edycje kolekcjonerska a jak zalapie sie na beta to
podejrzewam ze tym bardziej nie bede sie mogl doczekac kiedy go dostane :D choc
kurier przyjdzie 2 dni przed premiera !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niektórzy ciągle nie widzą różnicy miedzy otwartą a zamknietą betą. Nie da rady sie juz załapać do ZAMKNIĘTEJ (zreszta ta sie skończyla). Na otwartą będą oddzielne zapisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować