Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Otwarta beta HoMM V już w ten czwartek!

112 postów w tym temacie

Lubie serie HoMM ale mam nadzieje i to wielkie zę ta częś nie okaze się klapą bo naprawde szkoda gry strasznie ja lubialem nawet tą 4 czelsc nie szczęsnoł ;] jestem strasznie ciekawy jak to bedzie wygladac mogli by juz dac te beta testy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 18:39, netoo napisał:

ja ktos sie doczekac nie moze to po necie krazy juz od calkiem dawna wczesna beta Heroes''a V ( to jak ktos nie wiedzial)... 261 MB a w tym dostajemy jedna misje do przejsca zameczkiem z ARCHanilokami :) nie dziala jesce sporo rzeczy ale ogolnie mozna sie zapozanc z rozgrywka.... jak dla mnie bomba.. po jako takiej 4 czesc moze byc cos wilekiego... ale nie zapeszam, pzyjemy zobaczymy ;)

A czy to jest jakaś legalna wersja tej bety, czy tylko wyciek? Bo jezeli legal to może byłbyś tak miły i zapodał jakiś link...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, ze sie zalapie na bete, bo chcialbym byc pewien czy mi pojdzie :)
ten wyciek chodzil, wiec pewnie i full pojdzie, ale 8 dyszek na pewno na marne nie pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak juz mowilem ta beta , czy alfa ( w sumie kolega moze miec racje bo jak na bete to malo jest udostepnione) jest juz od dawna... pewnie jakis wyciek... np. torrentspy.com , wpisac ladnie heroes of might...itd V i wyskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie moge się doczekać , co trzeba będzie zrobić aby zagrać w betę... oby nie mieć 18 lat ;) bo mam tylko 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spoko ze zrobia ta open bete
mam nadzieje ze zdaze sie zapisac
w sumie to OPEN beta wiec mam nadzieje ze nie bedzie takich problemow z dostaniem sie tak jak na closed bete
fajie bedzie moc przetestowac gierke juz teraz i sie zastanowic czy warto ja zamowic/czy komp ja pociagnie
juz sie nie moge doczekac czwartku, chyba jakos w szkole bede tez musial looknac zeby przypadkiem miejsc nie zabraklo =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze testerzy beda miel malo roboty a to co beda musieli zrobic, bedzie wykonane swietnie. powodzenia. Ja nie moge sie doczekac juz gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować