Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mój wymarzony chłopak - recenzja

62 postów w tym temacie

aha zapomnialem przeciez o tej pieeeknej nex-genowej grafice, ktora przebija nawet...."Bezpieczna droge do szkoły" wydawaną niegdyś z Rzeczpospolitą....lol xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 16:26, Meghan_mph napisał:

"Całość recenzja znajdziecie tutaj". Polska język trudna język i nawet błyszczyk +7 do
elegancji tego nie zmieni ;)


Przepraszam za naszego "nowego" kolege :P. Do zeszłego tygodnia zrywał jeszcze banany na plantacji w Kolumbi. Na szczęście szybko się uczy, a jego zapał do pracy wprost przeraża. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 10:24, Curtiss napisał:

Przepraszam za naszego "nowego" kolege :P. Do zeszłego tygodnia zrywał jeszcze banany
na plantacji w Kolumbi. Na szczęście szybko się uczy, a jego zapał do pracy wprost przeraża. ;)




trzeba przyznać na gram.pl są spoko ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Romeo, mój Romeo. Gdzie jesteś mój Romeo?"
Zgadzam się z moimi przedmówcami (a głównie z Vojtas i z arek5).
Wszystko (moim zdaniem) zostało już powiedziane, ale ja zastanawiam się kiedy Polska, bardzo tolerancyjny kraj, stworzy grę, gdzie tworzymy chłopaka i musimy "poznać się bliżej z innym chłopakiem". Ciekawe co by na takie coś powiedzieli niektórzy nasi politycy i księża.

PS: Nie jestem żadnej innej orientacji :D
PS2: Powiedzenie "Winny się tłumaczy" tutaj nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omfg... Buahahaahah lol geez to chyba jakiś żart... _-_
"Były to głównie gry polegające na opiekowaniu się zwierzętami. Tym razem autorzy postanowili skupić się na nastolatkach(...)" khem... bez komentarza :P mają doświadczenie :d Tak ze zwierzetami porównywać ech:P
"Następnie wpisujemy imię i nazwisko naszej podopiecznej, wybieramy znak zodiaku, a także podajemy godność najlepszej przyjaciółki oraz nazwę ulubionego przedmiotu." Prawie jak e-puls :D
"Oprócz tego trzeba zadbać o rozwój siedmiu cech,(...) i oczywiście... freestyle. Żeby udoskonalić tę ostatnią pozycję, trzeba robić iście odlotowe rzeczy, jak rozdawanie ulotek i zbieranie śmieci." O_o to chyba ironia nie?:P Powiedzcie, że nie pisał tego serio xD
"Wiadomo przecież, że płeć piękna od małego ma bzika na punkcie ciuchów i wszelkiego rodzaju kremów, maseczek, błyszczyków i tak dalej." Omfg.. to sie nazywa mieć tupet...:\ albo "dziwne" znajome xP w sumie to mu współczuje... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 22:27, arek5 napisał:

muszą dziewczynki w coś grać oprócz simsówi :)

A nie mogą jakiegoś FPS''a wziąść?:P Albo RPG''a chociaż... albo ekonomiczną jakąś ... cokolwiek !! xd
>nie chce tu nikogo obrażać ale 80% dziewczyn

Dnia 14.05.2008 o 22:27, arek5 napisał:

gra i interesuje się dwoma rzeczami(11-14)

11-14 to wiek?:P A dalej co? Stare baby? xP
>1.Ile macie dodatków do simsów .2. Jakiś tokiohotel

Dnia 14.05.2008 o 22:27, arek5 napisał:

+ timberlake

nie rozumiem 2 pytania:P Co z jakimś Japan-fotelem? I timberlakiem? (Lejkiem chociaż timberlaczek też nieźle brzmi :D)

Dnia 14.05.2008 o 22:27, arek5 napisał:

timberlake''a za sam pedalski wygląd rozjechałbym powolutku wałem drogowym

Lol tak jak połowe mężczyzn na świecie?:P (no co ja poradze :P Wyglądają jak homoseksualiści!!:P)

Dnia 14.05.2008 o 22:27, arek5 napisał:

a tokio hotel w rakiete w sadzić (sory ale ironia przezemnie przemawia)

Lol raczej th rakiete wsadzić:P bleh...;/ albo lepiej nie bo sie po świecie rozprzestrzenią...;/ :P

Dnia 14.05.2008 o 22:27, arek5 napisał:

a jeszcze coś dodam żeby nikt się mnie nie czepiał "każdy ma prawo wyrazić swój pogląd
gdyż każdy człowiek ma prawo się wyrazić i ma swoje zdanie blalalala jeśli kogoś obraziłem
przepraszam.(dobra dosyć pieprzenia ach ta demokracja)

Ale masz stracha geez :P

Dnia 14.05.2008 o 22:27, arek5 napisał:

p.s pozostałe 20% są super :D

Hmmm czy ja wiem?:P jakieś 10% może najwyżej xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 22:25, Vojtas napisał:

Szkoda, że do podstawowej wersji nie dołaczyli intymnego randez vous. Ale nie ma tego
złego... - TAK, będzie dodatek!! :D Pojawią się nowe cechy: masochizm, temperament,
ciekawość i fetysz. Nowe ciuszki m.in. lateksowe kostiumy a'' la Cat Woman, skórzane
worki na głowę Pokraka, pejcze, kajdanki, świece itd. Z budynków nowy sklep w centrum
handlowym (guess what:P) i klinika ginekologiczna.

Geez to gra dla dziefftshyneq :P a nie przegląd fantazji seksualnych ;P

Dnia 14.05.2008 o 22:25, Vojtas napisał:

Recenzja Wolfensterze jest zbyt pobłażliwa. Ta gra nie owijając w bawełnę to dno, dno
i jeszcze raz dno (nie mówię o oprawie).

A mnie sie wydawało że biegła po łopate :P
>Wzorce zachowań, priorytety w życiu, wartości...

Dnia 14.05.2008 o 22:25, Vojtas napisał:

Zakupy? Najlepsza przyjaciółka, która nota bene wbija nóż w plecy, gdy spodoba jej się
ten sam chłopak? Bycie cool? To jest gra edukacyjna? Chroń nas Panie Boże!

No co bądź cool - zbieraj śmieci :P przeciez to jest sens zycia!! :D (bycie cool nie śmieci... chyba :P)

Dnia 14.05.2008 o 22:25, Vojtas napisał:

Aaa, i jeszcze jedno 60 zł to już jest bezczelność. :) Zwłaszcza że to budżetówka. To
już lepiej kupić The Sims, bo lepiej dopracowane, zabawniejsze, bardziej różnorodne -
pod każdym względem.

Hm.. może niech sobie kupią nową bluzeczke, buty czy coś :P i błyszczyk... tia.. albo lepiej nie... jakąś książkę lepiej :D (byle nie za trudną xP), A simsy.. nudne są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 02:02, Catastrophe-she napisał:

> handlowym (guess what:P) i klinika ginekologiczna.
Geez to gra dla dziefftshyneq :P a nie przegląd fantazji seksualnych ;P


Słyszałem, że w gimnazjach nie takie cyrki odchodzą. :) Ale ja tam nic nie wieeeeeem.

Dnia 17.05.2008 o 02:02, Catastrophe-she napisał:

> Bycie cool? To jest gra edukacyjna? Chroń nas Panie Boże!
No co bądź cool - zbieraj śmieci :P przeciez to jest sens zycia!! :D (bycie cool nie
śmieci... chyba :P)


A rozdawanie ulotek? Aż strach pomyśleć, co jeszcze będzie w dodatku...

Dnia 17.05.2008 o 02:02, Catastrophe-she napisał:

> już lepiej kupić The Sims, bo lepiej dopracowane, zabawniejsze, bardziej różnorodne
> pod każdym względem.

Dnia 17.05.2008 o 02:02, Catastrophe-she napisał:

Hm.. może niech sobie kupią nową bluzeczke, buty czy coś :P i błyszczyk... tia.. albo
lepiej nie... jakąś książkę lepiej :D (byle nie za trudną xP),


Kucharską? No dobra, przesadziłem. Może album fotograficzny "Najlepsze polskie kluby".

Dnia 17.05.2008 o 02:02, Catastrophe-she napisał:

A simsy.. nudne są :D


No ale to ta sama liga, chociaż droższa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 15:25, Ratefi napisał:

To niech teraz wyjdzie gra - "Moja wymarzona dziewczyna" xD


daaaaawno temu juz taka byla ---> Wet: The Sexy Empire zwana tez Lula: The Sexy Empire, hehe :) ahhh dawniej to gry robili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 12:51, Vojtas napisał:

Słyszałem, że w gimnazjach nie takie cyrki odchodzą. :) Ale ja tam nic nie wieeeeeem.

Lol... Jak dobrze ze już skonczyłam xD btw. w gimie ciekawie jest.... koleżanki w ciąży, popijawy, imprezki :D To co w liceum i na studiach w sumie xP

Dnia 17.05.2008 o 12:51, Vojtas napisał:

A rozdawanie ulotek? Aż strach pomyśleć, co jeszcze będzie w dodatku...

Lody!:P Sprzedawanie lodów :P najlepiej sygnowanych Dodą :P "Doda Sprzedaj loda" ;P

Dnia 17.05.2008 o 12:51, Vojtas napisał:

> Hm.. może niech sobie kupią nową bluzeczke, buty czy coś :P i błyszczyk... tia..
albo
> lepiej nie... jakąś książkę lepiej :D (byle nie za trudną xP),

Kucharską? No dobra, przesadziłem. Może album fotograficzny "Najlepsze polskie kluby".

...piłkarskie? :D A nie to nie to :P i nie polskie bo za duży "rozszczał":P najlepiej mini przewodnik (ulotka:P) "Miejscowe impry"

Dnia 17.05.2008 o 12:51, Vojtas napisał:

> A simsy.. nudne są :D

No ale to ta sama liga, chociaż droższa. ;)

Oooooj obraziłeś Maxis''a :P Oni swoje dziecko dopracowali :P A i grafa lepsza :D i możliwości budowania domu i wykańczania go :P (z 2 str. simsów też :P wykanczania :>) tylko że sie wyrasta a ile można budować hacjendy wille i pałace;P :D A potem jeszcze zacznie sie zazdrościć, że on mieszka w takiej zajefajnej chacie i sie go utopi czy coś:P Złe emocje rodzi :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 14:02, Catastrophe-she napisał:

> Słyszałem, że w gimnazjach nie takie cyrki odchodzą. :) Ale ja tam nic nie wieeeeeem.
Lol... Jak dobrze ze już skonczyłam xD btw. w gimie ciekawie jest.... koleżanki w ciąży,
popijawy, imprezki :D To co w liceum i na studiach w sumie xP


Nie wiem, jak obecnie w liceum, ale na studiach to się zgadza. :))

Dnia 21.05.2008 o 14:02, Catastrophe-she napisał:

> A rozdawanie ulotek? Aż strach pomyśleć, co jeszcze będzie w dodatku...
Lody!:P Sprzedawanie lodów :P najlepiej sygnowanych Dodą :P "Doda Sprzedaj loda" ;P


I granie na fletach - coś na czym się zna Przemek Saleta.

Dnia 21.05.2008 o 14:02, Catastrophe-she napisał:

> > A simsy.. nudne są :D
> No ale to ta sama liga, chociaż droższa. ;)

Dnia 21.05.2008 o 14:02, Catastrophe-she napisał:

Oooooj obraziłeś Maxis''a :P


No chciałem powiedzieć, że to ten sam target. :P Egzaltowane małolaty.

Dnia 21.05.2008 o 14:02, Catastrophe-she napisał:

Oni swoje dziecko dopracowali :P A i grafa lepsza :D i możliwości
budowania domu i wykańczania go :P (z 2 str. simsów też :P wykanczania :>) tylko że
sie wyrasta a ile można budować hacjendy wille i pałace;P :D


Od czego mody? Fajnie jest wymyślać kazamaty, saly tortur i romantyczne miejsca straceń.

Dnia 21.05.2008 o 14:02, Catastrophe-she napisał:

A potem jeszcze zacznie
sie zazdrościć, że on mieszka w takiej zajefajnej chacie i sie go utopi czy coś:P


Niech zgadnę - sprzedałaś drabinkę z basenu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 14:39, Vojtas napisał:

Nie wiem, jak obecnie w liceum, ale na studiach to się zgadza. :))

Już sie boje :P

Dnia 21.05.2008 o 14:39, Vojtas napisał:

> > A rozdawanie ulotek? Aż strach pomyśleć, co jeszcze będzie w dodatku...
> Lody!:P Sprzedawanie lodów :P najlepiej sygnowanych Dodą :P "Doda Sprzedaj loda"
;P
I granie na fletach - coś na czym się zna Przemek Saleta.

Ale chyba nie jest taki szybki jak Gołota?:P

Dnia 21.05.2008 o 14:39, Vojtas napisał:

Od czego mody? Fajnie jest wymyślać kazamaty, saly tortur i romantyczne miejsca straceń.

Prosze państwa oto kolejne wyznanie masochisty:P

Dnia 21.05.2008 o 14:39, Vojtas napisał:

Niech zgadnę - sprzedałaś drabinkę z basenu?

Buahaha nie tylko i nie raz :D Ale bardziej z nudów bo już nic sie ciekawego nie działo :P Albo jak cmentarz robiłam xP
Btw. gra moja wymarzona dziewoja nie powinien powstać :P Bo by promowała metro chooopcuff a to już przestępstwo przeciw ludzkości :P (kosmetyczka, fryzjer, kupowanie szmatek, ocenianie atrakcyjności kolegów w szatni na wfie _-_ [ostatnie z życia wziete xP]:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 16:49, Catastrophe-she napisał:

> Nie wiem, jak obecnie w liceum, ale na studiach to się zgadza. :))
Już sie boje :P
> > > A rozdawanie ulotek? Aż strach pomyśleć, co jeszcze będzie w dodatku...

> > Lody!:P Sprzedawanie lodów :P najlepiej sygnowanych Dodą :P "Doda Sprzedaj
loda"
> ;P
> I granie na fletach - coś na czym się zna Przemek Saleta.
Ale chyba nie jest taki szybki jak Gołota?:P


Nie mam pojęcia - Doda zna szczegóły - kupiła mu przecież różowy flet i rzuciła na lodowisko. Ale z tuby ten filmik zdjęli. :))

Dnia 24.05.2008 o 16:49, Catastrophe-she napisał:

> Niech zgadnę - sprzedałaś drabinkę z basenu?
Buahaha nie tylko i nie raz :D Ale bardziej z nudów bo już nic sie ciekawego nie działo
:P Albo jak cmentarz robiłam xP
Btw. gra moja wymarzona dziewoja nie powinien powstać :P Bo by promowała metro chooopcuff
a to już przestępstwo przeciw ludzkości :P (kosmetyczka, fryzjer, kupowanie szmatek,
ocenianie atrakcyjności kolegów w szatni na wfie _-_ [ostatnie z życia wziete xP]:D)


Eeee? Jakieś szczegóły? Opowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 12:12, Vojtas napisał:

Nie mam pojęcia - Doda zna szczegóły - kupiła mu przecież różowy flet i rzuciła na lodowisko.
Ale z tuby ten filmik zdjęli. :))

Damn nie widziałam :P za mało oglądam popularnych programów xP

Dnia 25.05.2008 o 12:12, Vojtas napisał:

> Btw. gra moja wymarzona dziewoja nie powinien powstać :P Bo by promowała metro chooopcuff

> a to już przestępstwo przeciw ludzkości :P (kosmetyczka, fryzjer, kupowanie szmatek,

> ocenianie atrakcyjności kolegów w szatni na wfie _-_ [ostatnie z życia wziete xP]:D)

>

Dnia 25.05.2008 o 12:12, Vojtas napisał:

Eeee? Jakieś szczegóły? Opowiedz.

Ja za bardzo nie mam czego :P i to raczej nie temat do takich opowieści xP po prostu mój znajomy był gejem tfu jest xP nie lubił wfu ale lubi szatnie... XD n/c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast bawić się w ograniczone Simsy lepiej od razu zalogować się do Second Life. Jak ktoś nie wie co to jest polecam ten link: http://pl.wikipedia.org/wiki/Second_Life (aha mała uwaga - świat jest zupełnie darmowy, a dopiero gdy chcemy zakładać swój sklep i kupować ziemię jest potrzebny abonament).
Pełny opis i pierwsze kroki w SL znajdziecie na moim blogu w linkach po prawej stronie :)
Polecam w międzyczasie odwiedzić stronę Linden Labs: http://secondlife.com/
Miłej zabawy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować