ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2009 o 12:09, buried napisał:

Ja też mam dwa hasła do rozdania z KF. Jak ktoś chcę niech pisze.

mój nick na steam to buried87


E Buried mi też zapodaj jeżeli zostanie ci jeszcze jeden : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 18:27, buried napisał:

Ej co jest ? wraz z końcem promocji zniknęły hasła gości ?? Czy tylko ja tak mam ?

obok pomocy w lewym górnym rogu masz gry i tam jest zarządzaj upominkami i hasłami gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 17:23, Smmugler napisał:

Kuba przesłałem ci przez steam na twojego e maila klucze, dostaniesz wiadomość od ups
did i kill you ?.
To jestem ja, mam nadzieję że chociaż podziękujesz : > .


Oczywiscie, ze Ci podziekuje ;)) Jakbym cos mial w przyszlosci od Steama do tez Ci podaruje :)

@Be-Yacz

Echh... prosze Cie, jak nie masz nic godnego uwagi do napisania, to nic nie pisz ;/ Znasz go, ze sie wypowiadasz? Czy tylko z wiadomych sobie powodow nie wierzysz/nie ufasz mu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 19:30, kuba9876543210 napisał:

@Be-Yacz

Echh... prosze Cie, jak nie masz nic godnego uwagi do napisania, to nic nie pisz ;/ Znasz
go, ze sie wypowiadasz? Czy tylko z wiadomych sobie powodow nie wierzysz/nie ufasz mu?

Eh, to było nawiązanie do rzekomego nieistnienia smuglera z CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 19:53, Be-Yacz napisał:

> @Be-Yacz
>
> Echh... prosze Cie, jak nie masz nic godnego uwagi do napisania, to nic nie pisz
;/ Znasz
> go, ze sie wypowiadasz? Czy tylko z wiadomych sobie powodow nie wierzysz/nie ufasz
mu?
Eh, to było nawiązanie do rzekomego nieistnienia smuglera z CDA.

Be-Yacz on istnieje, ja po prostu tego gościa bardzo lubię : > .
Dlatego mam taki nick trochę zmieniony ponieważ piszę się Smuggler z ang. przemytnik : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 20:01, rtyrtyrty napisał:

no tak, to sie wkońcu musiało stać. hasła do konta zapomniałem ale dobra, próbuje użyć
opcji odzyskaj hasło, i co? podaje nazwe konta, potem kod weryfikacyjny z emaila ktory
od nich dostalem, a na koniec mam odpowiedziec na pytanie: What did customer support
last reset your passphrase to?
...im się coś w głowie przewróciło czy jak...zapomniałem hasło i żeby ustawić nowe musze
podać to zapomniane? 0o
ktoś wie co zrobić? może w rejestrze windows/jakimś pliku jest hasło schowane? w razie
czego mam dowód zakupu GTA 4 na mailu, i pudełka w raz z cdkeyami od L4D i L4D2...

dobra już nie ważne, steam support załatwił po 2 dniach..świetna obsługa, a przynajmniej bije na głowę wszystkie dotychczasowe z których musiałem korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2009 o 11:00, rtyrtyrty napisał:


dobra już nie ważne, steam support załatwił po 2 dniach..świetna obsługa, a przynajmniej
bije na głowę wszystkie dotychczasowe z których musiałem korzystać.

Ja odzyskałem skradzione konto po kilku dniach i na prawdę dobrzy ludzie tam pracują. Szkoda, że jak mu podziękowałem i napisałem, że zmieniłem hasło na uber pro trudne to ponownie je zmienił xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 12:06, Witcher1990 napisał:


>
> dobra już nie ważne, steam support załatwił po 2 dniach..świetna obsługa, a przynajmniej

> bije na głowę wszystkie dotychczasowe z których musiałem korzystać.
Ja odzyskałem skradzione konto po kilku dniach i na prawdę dobrzy ludzie tam pracują.
Szkoda, że jak mu podziękowałem i napisałem, że zmieniłem hasło na uber pro trudne to
ponownie je zmienił xD

dokładnie, 2 dni i po sprawie, a szczególnie to ważne że jednak około 200 zł gier tam było. a taki bogaty nie jestem żeby jeszcze raz tyle wydawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się