ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Posiadam dwie zniżki -25% na gry Valve, -25% na Dead Island i -50% na Revenge of the Titans, wymienię się za prawie jakąkolwiek grę, szczególnie poszukuję The Orange Box ;-) Nick na Steamie identyczny jak na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym Rusty Hearts to Steam strzelił sporego faila. Blokada regionalna może nie być ich decyzją, lecz producenta, ale w takim wypadku powinni sobie odpuścić świątecznego achievementa.

ALE... grę mimo wszystko można zainstalować i normalnie grać, a także zdobywać achievementy. Link z forum Steam - steam://install/36630

Blokada czy też nie, do gierki zachęcam. Opisywałem ją jakiś czas temu na gramsajcie i nadal ją polecam. Naprawdę przyjemny beat''em up z solidną oprawą muzyczną. Minus taki, że sporo tu sztucznego grindowania, jak na MMO przystało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yhm... Już tego nie łapię... Czyli jak pobiorę linkiem podanym przez SuavekS''a to mi zaliczy osiągnięcie? Proszę o raczej szybką odpowiedź, bo mi szkoda tracisz czasu na pobieranie (już włączyłem :D).
Mam pytanie jeszcze związane z Rock of Ages- jak to zrobić. Otwieram sobie jedną z pierwszych misji i kula śnieżna jest niedostępna :/ Późniejsze- nie ma śnieżnej, jest tylko zwyczajna, czyli ognista...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W bibliotece się pojawiła... No cóż. Spróbuję i jak coś to Wam napiszę. Ale trochę głupio z strony Steama, że darmowe osiągnięcie jest takie. Płatne- ok, ale darmowe... Ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze pytanie co do tego linka. Wystarczy go wkleić w przeglądarkę i otworzyć go za pomocą steama (w przypadku firefoxa), czy jak Ty to zrobiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkleiłem, pokazało się coś tam z Steam''em- ok i zaczęło pobierać.
Nie wiek ktoś jak zrobić z tym Rock of Ages :/ No nie umiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No... Zrobiłem zadanie Rock of Ages- dajecie change charakter (czy coś takiego w menu głównym) i wybieracie kulę śnieżną zamiast kamiennej.
Co dostałem? Nawet nie węgiel...
-25% na Lord of the Rings: War in the North
Nie przyda się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe kopiujesz? Razem z "steam"? steam://install/36630 --- i mi pojawiło się "ten odnośnik wymaga otwarcia przez inną aplikację", jest tam Steam, dajesz ok i się pobiera. Co z tego wyjdzie- nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się