ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2012 o 21:30, Crew_900 napisał:

Ciekawe czy Wojman się ugiął i zakceptował nową umowę korzystania z platformy steam :D

Chodzą słuchy że się ugiął ale pójdzie z tym na policje, bo Valve go zmusiło, gdy kupował jakieś żarcie w budce na mieście go pobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś jak ustawić steam mobile (SE neo V)zminimalizowany znaczy by działał w tle bo jak narazie to mam na cały ekrean i nie wiem jak to obejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2012 o 16:05, Lfdracon napisał:

Od tygodnia miałem problemy z TF2, więc stwierdziłem że całkiem zreinstaluję Steam. No
i teraz załatwiłem się na dobre. WTF?



Może firewall ci blokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2012 o 19:17, Kraju napisał:

Czemu ludzie aż tak rzucili się na L4D2? Rozumiem że darmowy weekend, ale wyszedł jakiś
halloweenowy patch, czy o co chodzi?


Nooby chcą pograć za darmo, a ci, co już grę mieli, chcą dostać achievementa (możliwego do zdobycia tylko teraz). Proste. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avast "nie lubi" Steama, to zapewne przyczyna Twoich problemów. Wyjście - zmiana antywirusa (Avira, Comodo Antivirus), bo niestety, jak Avast się uprze, to będzie blokował Steama i nic na to nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się ktoś kiedyś z problem ze zmianą maila kontaktowego? Próbowałem już dwa razy i w ustawieniach wciąż wyświetla mi mój stary adres. Myślałem, że po prostu potrzeba czasu, ale wygląda na to, że problem leży jednak w innym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 22:34, Harrolfo napisał:

Witam,
Czy macie/mieliście tak, że non stop zacina się Wam Steam i trzeba go zamknąć z Ctrl
+ Alt + Del?


Chyba nie. Może sporadycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się