ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2013 o 11:44, Azazell napisał:


Dnia 08.05.2013 o 11:44, Azazell napisał:


Tak bardzo fajny. A dodatek jeszcze bardziej urozmaica grę :). To takie połączenie Civ
+ master of magic + walki turowe z Heroes. Dodatek będzie miał premiere w maju tego roku.
Bo narazie jeszcze beta :). Obadaj sobie promocje gry na Stardock.com.


Mam pytanie do kolegi czy ten dodatek do Fallen to jest samodzielny czy muszę kupić i podstawkę bo 2 to troche drogo ale na jeden może wysupłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2013 o 19:08, Crew_900 napisał:

Wam też steam padł jak i strona steampowered?

Działa bez żadnych problemów. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.05.2013 o 18:16, Carter napisał:

Mam pytanie do kolegi czy ten dodatek do Fallen to jest samodzielny czy muszę kupić i
podstawkę bo 2 to troche drogo ale na jeden może wysupłam


Wystarczy, żę kupisz sam dodatek. Tylko, że wtedy nie masz kampanii z podstawki, która jset w miare ciekawa jak na strategie turową :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2013 o 23:10, Azazell napisał:


> Mam pytanie do kolegi czy ten dodatek do Fallen to jest samodzielny czy muszę kupić
i
> podstawkę bo 2 to troche drogo ale na jeden może wysupłam

Wystarczy, żę kupisz sam dodatek. Tylko, że wtedy nie masz kampanii z podstawki, która
jset w miare ciekawa jak na strategie turową :).

ok wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś interesuje to moge dać kupon na Duke Nukem 3d Megaton Edition (50%, mam 2) i na Serious Sam 3 (75%), wszystkie wazne do konca czerwca ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak często konkretna gra jest przeceniana? Pytam, bo chciałbym kupić sobie Dust: Elysian Tail, teraz jest w tej 10% przecenie after-release, ale niestety nie mam 13 euro do dyspozycji akurat w tym momencie... Czy przez lato są jakieś przeceny wakacyjne, w stylu "przeceny bożonarodzeniowe"? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2013 o 08:46, Krytyczny napisał:

Jak często konkretna gra jest przeceniana? Pytam, bo chciałbym kupić sobie Dust: Elysian
Tail, teraz jest w tej 10% przecenie after-release, ale niestety nie mam 13 euro do dyspozycji
akurat w tym momencie... Czy przez lato są jakieś przeceny wakacyjne, w stylu "przeceny
bożonarodzeniowe"? Z góry dzięki za odpowiedź.

Za miesiąc powinna być letnia wyprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znając życie pod koniec czerwca, będziesz miał okazję skorzystać z 25% zniżki podczas Steam Summer Camp Sale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2013 o 01:51, Drirr napisał:

Jak kogoś interesuje to moge dać kupon na Duke Nukem 3d Megaton Edition (50%, mam 2)
i na Serious Sam 3 (75%), wszystkie wazne do konca czerwca ;]


Ja bym poprosił o znizkę na DN :)
Dasz link do prof?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2013 o 10:54, FreemanPL napisał:

Ktoś rozgzyzł jak działa zdobywanie tyc kart? ;p Na początku było git a teraz ani jedna
nie dropnie

Bo jest limit liczby kart (np. HL2 - 4, B2 - 3). Jak licznik dojdzie do zera, to koniec. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie resetuje się. Na jedną grę możesz zdobyć maksymalnie 3/4 karty. Aby zdobyć więcej musisz wybulić kasę (czy to na dodatek/DLC, czy też na przedmioty - w przypadku Doty, czy kupując karty na rynku steam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, a w przypadku Portala 2 i Half Life''a 2 ?

Ja przy obu mam możliwość zdobycia 4 (a kart jest 8). Co z resztą? Czyżbym zmuszony był do kupowania ich na rynku?

Do Portala 2 nie ma DLC do kupienia, do HL2 mam Epizody, ale one podobno się nie wliczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2013 o 11:44, Heartbreaker napisał:

Ja przy obu mam możliwość zdobycia 4 (a kart jest 8). Co z resztą? Czyżbym zmuszony był
do kupowania ich na rynku?

Tak, ewentualnie możesz się z kimś wymienić za karty z innych gier albo inne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się