ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

>[m]

Dnia 21.09.2014 o 19:48, Gumisiek2 napisał:


Z góry dzięki.


Poszło. Miłej gry.

Dopiero teraz zauważyłem, że nie napisałem posta w wątku z ogłoszeniami, tak jak zamierzałem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2014 o 19:50, kaczek93 napisał:

Poszło. Miłej gry.


Tak to jest, gdy kupuje się bundle dla jednej czy dwóch gier, a otrzymuje przy tym kilka kolejnych (które oczywiście przypisuję do konta, bo może kiedyś zagram...). Otóż okazało się, że Intrusion 2 znajduje się już na moim koncie Steam, w związku z czym oddam go pierwszej osobie, która poda swojego maila w odpowiedzi na tego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2014 o 19:48, Outlander-pro napisał:

I jakbyś mógł potem też wyedytować mojego maila by spamboty nie miały używania :P


Nie ma problemu.

Dnia 22.09.2014 o 19:48, Outlander-pro napisał:

dzięki!


Podziękowania należą się przede wszystkim użytkownikowi kaczek93, gdyż de facto to on jest sponsorem nagrody ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki wielki update - mówią. Taki inteligentny sklep niby... A poleca mi gry, które na moim sprzęcie nie mają prawa ruszyć, hehe. Jak już popierają info o hardwarze, to mogli by i to wykorzystać.

A tak na poważnie to nie ma źle. Trzeba się przyzwyczaić do układu strony i będzie tak samo jak wcześniej tylko, że niebiesko. No big deal. Szkoda tylko, że teraz muszę scrollować, żeby dokopać się do Daily Deal i innych promocji, bo jakieś propozycje gier są ważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2014 o 13:00, wraaagh napisał:

Taki inteligentny sklep niby... A poleca mi gry, które na moim sprzęcie nie mają prawa ruszyć

Poleca mi gry które MAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2014 o 13:17, Dared00 napisał:

To wyłącz w "customize" pokazywanie gier, które już masz ;D

Nie wystarczy, bo gry z wersjami regionalnymi jak np wszystko Bethesdy i tak wyląduje jako rekomendacja. Co więcej po kliknięciu na link będziesz miał aktywny link "Kup" zamiast znanej z poprzedniej wersji zielonej ramki z "Masz tą grę w swojej bibliotece".e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valve rozdaje za darmo soundtracki do swoich hitów - fajna inicjatywa, ale dlaczego to funkcjonuje jako dlc? Przecież ściąganie całej gry, żeby posłuchać muzyki to jakiś absurd. *foch*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawiło mnie to - te soundtracki za free są na zawsze czy tylko przez jakiś czas będę do ściągnięcia czy tam do dodania do biblioteki, whatever? Ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz za darmo dodać do konta soundtrack posiadanej przez siebie gry Valve - do 1 października. Później pewnie będą płatne.

Edit: jak sobie dodasz, masz już na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 16:11, Kadaj napisał:

Valve rozdaje za darmo soundtracki do swoich hitów - fajna inicjatywa, ale dlaczego to
funkcjonuje jako dlc? Przecież ściąganie całej gry, żeby posłuchać muzyki to jakiś absurd.
*foch*

Soundtrack pobiera się razem z całą grą, jeżeli nie mamy jej zainstalowanej ? Rozumiem, że np. takie TF 2 muszę ściągnąć ze wszystkimi patchami etc., żeby pobrało soundtrack ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 16:54, Net_com napisał:

Soundtrack pobiera się razem z całą grą, jeżeli nie mamy jej zainstalowanej ?

Tak. Technicznie to funkcjonuje jak dlc.

Dnia 25.09.2014 o 16:54, Net_com napisał:

Rozumiem,
że np. takie TF 2 muszę ściągnąć ze wszystkimi patchami etc., żeby pobrało soundtrack

Musiałbyś, gdyby gra miała soundtrack. ;d

http://store.steampowered.com/news/14358/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 16:35, Kadaj napisał:

Możesz za darmo dodać do konta soundtrack posiadanej przez siebie gry Valve - do 1 października.
Później pewnie będą płatne.

Myślę, że ta * tyczy się tylko promocji na gry, która wygasa właśnie 1 października. Soundtracki powinny pozostać darmowe i po tym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się