Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

Gra marzeń ;]

246 postów w tym temacie

TES V: Jakaś nazwa - coś na kształt Morrowinda, bo uważam, że Oblivion dużo dobrego nie wniósł, a wiele elementów gry zostały bardzo uproszczone. Najlepiej, aby gra była jeszcze 2 razy większa, niż sama wyspa w Morrowindzie, poza tym zwiększony poziom trudności i tak aby w późniejszej fazie gry nie byli byśmy jednocześnie wojownikiem/magiem/złodziejem, bo to trochę z deczka głupie i za łatwe. No i jeszcze dodam 2 razy więcej swobody, niż w Morrowindzie :D. To byłoby marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi sie marzą dwie gry :)

1) tak jak gdzies wspominal jeden z forumowiczow - wielka plansza i dwie armie - tyle, ze nie tylko wspolczesnie ale i sredniowiecze, egipt itp :) no i oczywiscie wybor frontow :) widok fps i ciachanie mieczem, kuszą, karabinem XP

2) cos w stylu morrowinda tylko, ze w swiecie star warsa! ogromna interakcja, wypasiony silnik fizyczny, moce i wiele innych! :D ta gra najlepsa by byla na nintendo Wii :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się marzy gra połączona wgta,nfs,simsy,i NBA.
Zabijasz jakiegoś kolesia i idziesz do paki na pięć lat a gdy strażnik nie paczy robisz podkopy gdy uda ci się uciec z więzienia najpierw idziesz zmienić paszport i imię z nazwiskiem,a póżniej udajesz się na wyprawę w kosmos,gdy wylądujesz rakietą jedziesz z żoną 1 000 000 pasażerskim statkiem na fidżi wracasz super szybkim samolotem sprzedajesz dom i kupujesz nowy umeblowujesz ten dom i zaczynasz karierę jako koszykasz z NBA.
I właśnie to jest moja gra marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 21:37, zapodaj napisał:

A mi się marzy gra połączona wgta,nfs,simsy,i NBA.
Zabijasz jakiegoś kolesia i idziesz do paki na pięć lat a gdy strażnik nie paczy robisz podkopy
gdy uda ci się uciec z więzienia najpierw idziesz zmienić paszport i imię z nazwiskiem,a póżniej
udajesz się na wyprawę w kosmos,gdy wylądujesz rakietą jedziesz z żoną 1 000 000 pasażerskim
statkiem na fidżi wracasz super szybkim samolotem sprzedajesz dom i kupujesz nowy umeblowujesz
ten dom i zaczynasz karierę jako koszykasz z NBA.
I właśnie to jest moja gra marzeń.

Sorry za off top, ale powiedz czemu to robisz. Ja podałem ci linka gdzie mozesz się wypowiadać, a ty założyłeś nowy temat. Jak by na złość...ehh:/ Moim marzeniem jest gra Test Drive Unlimited tylko sprawdzona przez EA, zeby nei było żadnych błędów. Najlepiej jakby współpracowali...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 21:58, Pyton01 napisał:

gra mażeń to połączenie GTA z NFS:D

Ja bym wolał GTA VC (w SA było zbyt dużo pierdołowatych misji i "bajerów") z fizyką jazdy z Colina albo z Richard Birns Rally. To by był miodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 15:38, LuQeMaStEr napisał:

Dla mnie gra marzeń to połaczenie : GRAW + TES Oblivion (elementy RPG) + Far Cry (grafika)
+ FEAR (klimat).


n owiesz... Oblivion jednak ma o wiele lepszą grafikę niż Far Cry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 15:41, LuQeMaStEr napisał:

Zależy na jakim kompie grasz.:-)


heh, racja :)
na moim złomie Far Cry śmiga w najwyższej rozdzielczości ze wszystkimi możliwymi bajerami - a Oblivion rżnie jak nieboskie stworzenie przy średnich, w 800 x 600...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 22:20, hans olo napisał:

> gra mażeń to połączenie GTA z NFS:D
Ja bym wolał GTA VC (w SA było zbyt dużo pierdołowatych misji i "bajerów") z fizyką jazdy z
Colina albo z Richard Birns Rally. To by był miodek.

Według mnie to by było fatalne!! Zamiast uciekać przed "panami władzami" to ty zwalniałbyś do 60 km/h na zakrętach uważał by nie uszkodzić samochodu bo by powoli jechał. To nie w GTA, prędzej w dziesątce samochodówek które nie mają ani realizmu takiego jak RBR, TOCA 3, GPL, ani innych ciekawostek jak np. w NFS[Tuning], SCAR[rozwój kierowcy]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 16:02, DamianBO napisał:

Według mnie to by było fatalne!! Zamiast uciekać przed "panami władzami" to ty zwalniałbyś
do 60 km/h na zakrętach uważał by nie uszkodzić samochodu bo by powoli jechał. To nie w GTA,
prędzej w dziesątce samochodówek które nie mają ani realizmu takiego jak RBR, TOCA 3, GPL,
ani innych ciekawostek jak np. w NFS[Tuning], SCAR[rozwój kierowcy]

Ale to samo dotyczyłoby panów władz. To by też wymusiło na programistach ulepszenie AI policjantów, którzy co tu dużo gadać, nie działają zbyt skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym najchetniej zagral w cos w stylu Obliviona ale czasach terazniejszych. Samochody, samoloty, pociagi, duze miasta, bron, mozliwosc zaciagniecia sie do wojska, bycia zlodziejem, donem mafijnym, hitmanem, czy zwyklym czlowiekiem uwiklanym w zycie swiata (wojny, ataki terrorystyczne, mafia it). Wszystko naturalnie w ladnej oprawie graficznej i dzwiekowej (dodatkowo moze mozliwosc wgrania wlasnych mp3 do radia w samochodzie). No i oczywiscie mozliwosc niewielkiego multi (do 20 osob). To by byla fantastyczna gra. OJ JAK JA BYM TAKA CHCIAL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym chcial gre cos jak battlefield 2142 ze jest epoka lodowcowa i walczy sie o przetrwanie ale zeby do tego byla wolnosc jak np.: w Oblivionie i jak by sie odnsilo sukcecy (wojenne) to by ludzie chcieli sie do mnie przylanczac, albo za pomoca slow zwielbywac ludzi do sibie poprostu wolnosc wyboru :P no i moglo to by byc w stylu mmorpg ze cos w stylu gildii nawaljacych sie ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej bym chciał, aby wyszła gra w świecie Star Wars, w której moglibyśmy przejść całą sagę od Mrocznego Widma po Powrót Jedi. Wcielilibyśmy się w zrobionego przez siebie Jedi. Gralibyśmy od małego padawana po dorosłego mistrza Jedi. Ah, niestety to tylko marzenia... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CIACH!!
Twój pomysł jest bardzo dobry. Fajna by była możliwość kupowania jednostek i nabyanie broni w inny sposób niż w GTA 3/VC/SA. powinno być osobno klamka, osobno amunicja, dzięki temu amunicja byłaby tańsza a w GTA kupujemy stale za taką samą cenę= za każdym razem kupujemy broń a wystraczy tylko raz [ na chłopski rozum:-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe dawno sie tu juz wypowiadałem :>

Moja gra marzen to gra którą sam bym zrobił ^^ ale nie typu mario z prosta fabuła i grafa tylko dośc złozoną grafa i fabułą ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować