Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GoW 2 będzie gęstszy

33 postów w tym temacie

"Ponieważ Xbox 360 nie ulega żadnym ulepszeniom, sytuacja wygląda tak jak wygląda. Góra musi w tym wypadku przyjść do Mohameta"

Święte słowa! I niech ktoś jeszcze powie, że konsole są wydajniejsze i przez to lepsze do gry niż piece!
Mam tylko nadzieję, iż GoW2 ukaże się również na pc i zostanie mocno ulepszony w stosunku do wersji konsolowej. Przy czym nie mam na myśli tylko dodatkowych levelów itd jak miało to miejsce w 1 części, a naprawdę nieźle podrasowany silnik. Tym czasem poczekamy - zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że GoW 2 trafi na PC, jestem prawie pewien. W końcu część pierwsza też miała być exclusivem na X360 :P
PS: 5 razy więcej? a jak to się mierzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli akcja będzie 5 razy ostrzejsz jak w jedynce to trzeba chyba będzie osłabiać celowo konsolę/komputer ażeby widzieć co się dzieje :)

Melampus14: Ażebyś wiedział, że konsole są lepsze, to że się nie zmieniają jest tylko ich zaletą bo nie trzeba kupować nowych podzespołów co rok czy pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to mierzą? Pierwiastkują stosując dodatkowo potęgi n-te do tego wliczony jest czas w jakim zachodzi słońce/ ilość kroków na okrążenie biurka *ilość spożytego piwa z 30minut/ilość świąt w kalendarzu.

A tak na na serio oznacza to tyle że ilość przeciwników na ekranie będzie większa. Pamięta ktoś prezentację na której wypada niezłe stadko Locustów (przemilczę te "ślady na wodzie przy strzelaniu")? Tylko że tam chyba było tego jeszcze więcej no i byłby niezły klops przy takiej prezentacji na kompie zwykłego zjadacza chleba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tak 6 miesięcy później kuaże sie na PC przynajmniej mam taką nadzieje 1 GOW był !!ZAJEBISTY !! co do 2 (poprawiona grafika, możliwość egzekuzji przeciwników w różny sposób,zwiększona interakcja z otoczeniem(ścięcia drzew),lepszy multi) jest naprawde na co czekać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pazurex
A kto każe komu kupować co 6 miesięcy nowe podzespoły! Jasne jest, że co jakiś czas (2-5 lat - max) trzeba wymienić sprzęt bo technika idzie nieubłaganie do przodu. Tyczy się to zarówno pieców jak i konsol. Ja np. wychodzę i stosuję się do takiego założenia, że jak kupuje się pc to robi sie to na maxa - a przynajmniej w kwestii głównych podzespołów. Bo w przypadku konsol takiej możliwości nie ma.
A wracając do tematu GoW2 to wychodzi na to, że 2 część nie rozwinie w pełni skrzydeł pod względem technicznym bo konsole na to ze swoją architekturą nie pozwolą na to, co w przypadku blaszaków jest zgoła odmienne. I to jest trochę dziwne, że gra będzie z góry już ograniczona przez moc konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pierwsza część miała być tylko na Xpudło ale tak się nie stało... mam nadzieję że GoW 2 również ukarze się na PC.

wydaje mi się że nie wydanie GoW 2 i 3 ( z tego co słyszałem będzie to trylogia ) na PC byłoby trochę chamstwem.... a to dlatego że jedynka jest na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 17:53, Melampus14 napisał:

Święte słowa! I niech ktoś jeszcze powie, że konsole są wydajniejsze i przez to lepsze
do gry niż piece!


Właśnie w konsolach to jest najlepsze, że to właśnie góra musi przyjść do Mahometa, nie odwrotnie. To jest to, dzięki czemu konsole są tak popularne.
Bo dlaczego to ja mam się dopasowywać do gry, a nie ona do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gears of War 2 wygląda bardziej jak bardzo rozbudowany dodatek do pierwszej części niż pełnoprawny sequel -_-. IMO jest bardziej epicki (w końcu to Epic Games ;) i ma lepszą grafikę lecz spodziewałem się czegoś więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ludzie przecież zapowiedzieli że GoW 2 trafi na PC tylko parę miesięcy później , to co się martwicie...

A skąd to niby wiesz? Narzie powiedzieli, ze tylko na xboxa, ale jeżeli masz dojścia u Epica to szcunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gęstość 5 razy większa... hahahahahhahha znowu ta papka na poprawienie wizerunku... tak naprawdę nie wiem po co. Jest tak jak było z Haze - mówili, że będzie w HD, akutalnie nie jest w HD i nie będzie. Ja nie wiem w poprzedniej generacji konsol mówili takie głupoty jak teraz, ale ten SuperHiper Next-Gen jeszcze nie nastąpił xP

Co do gęstości - skoro gęstość się liczy w kilogramach na metr sześcienny, to może chodziło mu o to, że będzie więcej ton przeciwników na metr sześcienny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 18:10, Pazurex napisał:

Melampus14: Ażebyś wiedział, że konsole są lepsze, to że się nie zmieniają jest tylko
ich zaletą bo nie trzeba kupować nowych podzespołów co rok czy pół roku.

No tak, tyle że za 2-3 lata będziesz płakał bo niema nowych gier na twojego xboxa.

>W grze Gears of War 2 będzie się działo 5 razy więcej rzeczy na ekranie
W jedynce już się dużo dzieje, o dwójce nawet nie myślę. Ta gra będzie miała aktywną pauzę?? Zamiast w nocy liczyć owce to teraz ludzie będą liczyć locustów na mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować