Zaloguj się, aby obserwować  
Rick

The Lord of the Rings: Conquest

185 postów w tym temacie

Ja będe miał tę grę może w ferie, fajna ona jest? grał ktoś? zalety/wady jakie są według was? i ocena.
(Wole użytkowników niż recenzentów,a że w CDA nie ma, to pytam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 12:57, Arisovo 14 napisał:

Ja będe miał tę grę może w ferie, fajna ona jest? grał ktoś? zalety/wady jakie są według
was? i ocena.
(Wole użytkowników niż recenzentów,a że w CDA nie ma, to pytam).


Na golu jest recenzja tej gry:) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania:

1) Wiadomo coś o patchu i modach do gry?
2) W Conquescie nie ma trybu dla dwóch graczy na jednym komputerze? W Grze wieloosobowej są tylko tryby sieciowe, natomiast w szybkiej bitwie nijak nie mogę znaleźć możliwości gry w dwie osoby. Jestem prawie pewien, że czytałem, iż ten tryb ma w grze być. Nie ma go,czy coś przeoczyłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie kupiłem Conquesta ;] całkiem niezły, sądząc po pierwszej misji, ale mógłby być lepszy :) jeśli jest ktoś zainteresowany grą na multi to pisać mi na GG :), a mój nick to Gil-Galaad, kurde wszystkie fajne już pozajmowane :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam gierkę ale nie wiem co zrobić w misji sił dobra w kopalni morii po prostu jakaś niewidzialna ściana stoi w miejscu gdzie(chyba) powinienem przejść(sam początek) to błąd, bug czy to tak powinno być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 16:26, Peres1000 napisał:

ściana stoi w miejscu gdzie(chyba) powinienem przejść(sam początek) to błąd, bug czy
to tak powinno być?


Nie, tak nie powinno być. To jeden z błędów często spotykanych w pirackich wersjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm wczoraj oglądałem maciupenieczki kawałek fresh air''a na hyperze ale to był tylko tyci kawałek :P
I mam jedno pytanie czy w grze występuje coś takiego jak lvl albo doświadczenie czy coś w tym stylu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 15:46, Kur0 napisał:

Hmmm wczoraj oglądałem maciupenieczki kawałek fresh air''a na hyperze ale to był tylko
tyci kawałek :P
I mam jedno pytanie czy w grze występuje coś takiego jak lvl albo doświadczenie czy coś
w tym stylu ???


Nie ma. To jest najzwyklejsza naparzanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem... po tych filmikach początkowych, jak już mam Tytuł Władca Pierscieni, gra wywala mi do puplitu z komunikatem " Wystapił problem z aplikacją ..." ... miał ktoś taki problem, lub wie jak go rozwiązac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja na szczęście nie miałem takich problemów, a czy pisze coś więcej na jego temat?

ja mam takie pytanko: czy da się dodać LOTR: Conquest do xfire, bo jestem nowym jego użytkownikiem(xfire :P), jak dam wyszukaj to nie znajduje(może dlatego, ze mam polską wersję?), a jak chcę ręcznie wyszukać w niezainstalowanych to nie ma tam w ogóle LOTRC, a na stronie xfire jest... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 17:25, Blademasterz napisał:

ja na szczęście nie miałem takich problemów, a czy pisze coś więcej na jego temat?

ja mam takie pytanko: czy da się dodać LOTR: Conquest do xfire, bo jestem nowym jego
użytkownikiem(xfire :P), jak dam wyszukaj to nie znajduje(może dlatego, ze mam polską
wersję?), a jak chcę ręcznie wyszukać w niezainstalowanych to nie ma tam w ogóle LOTRC,
a na stronie xfire jest... ;/

moze błahe rozwiązanie, ale czy nie szukasz na xfire pod L ? Bo jest pod T ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 17:36, Pernia napisał:

> ja na szczęście nie miałem takich problemów, a czy pisze coś więcej na jego temat?

>
> ja mam takie pytanko: czy da się dodać LOTR: Conquest do xfire, bo jestem nowym
jego
> użytkownikiem(xfire :P), jak dam wyszukaj to nie znajduje(może dlatego, ze mam polską

> wersję?), a jak chcę ręcznie wyszukać w niezainstalowanych to nie ma tam w ogóle
LOTRC,
> a na stronie xfire jest... ;/
moze błahe rozwiązanie, ale czy nie szukasz na xfire pod L ? Bo jest pod T ;)



pod the też nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie tu w sklepie gram.pl pisze ze trzeba czekać 1-7 dni to kiedy będzie na gram.pl na ps3?????????????? bo demo dobre jest ale tu na gram.pl jak tego nie ma to kiedy może być na ps3 bo grałem w demo na konsoli i na kompie i na konsoli lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować