Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania StarCrafta II bez potwierdzenia Blizzarda

63 postów w tym temacie

Hmm... szczerze mówiąc nie wiem co o tym myśleć, spodziewałem się trochę niższych niż te podane, ale mam nadzieję, że jeszcze to z optymalizują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzizusie kristusie... oni sie czego nacpali?
ja rozumiem spekulacje na temat tego jakie moze miec wymagania, ale okreslanie ich... niezla bomba xD
zreszta... O_o... kolejni psychole, ktorzy dla gry podbija sprzet w kompie, moj polroczny komjuter, na ktorym wiedzmin piknie chodzil, ma pasc pod SCII? xD... bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bzdura, prace nad SC2 trwaja juz kilka lat, tak wiec grafika nie będzie taka super mega wypasiona po uszy żeby dla "optymalnego" działania wymagała GeForce''a 9000 :P. Zwykłe plotki, czekam na oficjalne info od Zamieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, Starcraft 2 będzie chodził na maksymalnych detalach na 32 megowej karcie graficznej, 400 hertzach i 64 megabajtach ramu. I będzie miał średnio 40 fps. Mówię wam.

A tak na serio - poczekamy do premiery, to sie dowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anie Warcraft 3 ani WoW nie miał wymagań, które obalałby komputery graczy. To jakaś pogłoska. Hispanie chcieli przyszpanować i powiedzieć, że mają wymagania SCII (ile osób kupiłoby numer z taką informacją?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Banda buraków, ja tu widzę strategię reklamową dla tego magazynu. W ''Faktach'' też lubią podkręcać temat na siłę, nie ma o czym pisać to ''SE'' coś wymyślą. Szkoda miejsca w gram.pl na takie pierdoły, skoro informacja wyssana z palca to czym tu się sugerować? W rzeczywistości może być całkiem inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - Zamieć pracje już ładnych parę lat nad grą, graficznie ona nie wymiata, bo to jest po prostu odświeżony silnik poprzednika.
Po drugie - To nie jest potwierdzone, więc nie nalżey ufać temu, bo niemalże na pewno, jest to przekłamane źródło... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geforce 7xxx na minimum według mnie jest mocna przesada. Zwłaszcza ,że ludzie z blizzard wspominali nie raz ,że gra będzie wymagać pixel shadera 2.0 (jedyne znane wymaganie) sugerując w ten sposób ,ze pójdzie na o wiele starszych kartach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto wymyślił te wymagania sprzętowe ale wątpie, żeby Starcraft do optymalnego działania potrzebował karty graficznej z seri 9.xxx :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prawde mowiac myslalem ze beda nieco nizsze, tym bardziej ze grafika nie powala, przynajmniej na zalecanych sobie pogram.
no i mam nadzieje ze te wymagania to fejk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przecież P4 to pieśń przeszłości... Nie od dzisiaj jasne staje się że na jednojajowcu nie poszalejemy, seria 7 geforce''a to też nie nowość i już za 2-3 bańki są... Wymagania minimalne nie oznaczają że gra idzie w 640x480... Jak są na takim poziomie to znaczy że możemy się spodziewać porządnych efektów i całkiem wysokiej rozdziałki... Co byście chcieli P4 1,5 lub Athlon XP? I co byście dostali? To jest rozsądne minimum jak na dzisiejsze czasy, jak ktoś ma słabszy sprzęt niż w minimalnych to chyba od 5 lat nic nie kupował, ale niech nie oczekuję że ktoś będzie robił gry pod niego... SM 3.0 i 2-core to mus chłopcy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obstawienie?no to ja też chce:P nie no tak na serio to myslę że bedzie tak:

Wymagania minimalne:
Grafika: GeForce z serii 6600 lub Radeon X800GT z 256 MB RAM
Procesor: Pentium 4 @ 2,2Ghz Core2Duo @ 1,6Ghz, Athlon X2 @ 1,9Ghz, Athlon64@ 1,8Ghz
RAM: 768 MB (1GB dla Visty)
Internet: ADSL 1 Mbit

Wymagania zalecane:
Grafika: serie GeForce 8800/9800 lub Radeon HD2900Pro/HD3870 z 512 MB RAM
Procesor: Core2Duo @ 1,8Ghz, Athlon X2 @ 2Ghz,
RAM: 1,5 GB
Internet: ADSL 3 Mbit

Wymagania optymalne:
Grafika: serie GeForce 8800/9800 lub Radeon HD2900Pro/HD3870 z 512 MB RAM
Procesor: Core2Duo @ 2,4Ghz, Athlon X2 @ 2,6Ghz
RAM: 2GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować