Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2010 o 13:52, Ichibanboshi-kun napisał:

Zawsze jak coś mogę wysłać skan potwierdzenia przelewu :)


To jeslibys mogl to wgraj te potwierdzenia na imageshack,up.programosy lub inny serwer i daj link? W poniedzialek wysle gre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam fife 10 xbox 360 za 45 zł wesja ang pudełko wszystkie instrukcje stan bardzo dobry. Fight night round 3 za 25 zł wszystko jak powyżej oraz lego batman i pure w stanie idealnym za 15 zł. Oraz na PC mam do sprzedania True crime new york city,Gothic 2,El matador,I.G.I 2,Blitzkrieg antologia,Ground control 2,Brother in arms road to hill 30 wszystkie w wersji PL za 40 zł lub gdyby ktoś chciał pojedynczo kontakt GG 9632477 i mam jeszcze Mortal kombat deception na PS2 za 14 zł zapraszam w razie wszelkich pytań proszę pisać,ceny do uzgodnienia.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam karty micro SD 2 gb trans flash 128 mb i adapter kingstona za 16 zł,korki adidas F30 mało używane czarne w stanie bardzo dobrym za 80 zł rozmiar 42.50 lub 43 musze sprawdzic w razie pytań GG 9632477.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Do sprzedania mam konsolę Xbox360, wersja Premium z 60GB dyskiem twardym. Data produkcji to 2008-07-10. Kupiona we wrześniu 2008 w Sklepie PSX Extreme. Nigdy nie przerabiana, rozkręcana, naprawiana, czy nawet rejestrowana, czyli teoretycznie powinna mieć 3 lata gwarancji. W najgorszym wypadku ma jeszcze rok. Nigdy nie miałem z nią najmniejszych problemów, leżała zawsze na otwartej przestrzeni, gry grane zawsze z dysku od kiedy dashboard daje taką możliwość. Sama konsola w stanie idealnym, pad w stanie bardzo dobrym, gałki wytarte, ale wciąż widać na nich wypustki. Wciąż są dwa konta, z miesięcznym Goldem do wykorzystania. Posiadam cały komplet, wszystko co dostajemy przy kupnie konsoli, czyli karton, kabel composite/component, przejściówkę scart i wszystkie papierki. Na dysku twardym znajdują się pełne wersje gier:
-Trials HD + DLC
-P.B. Winterbottom
-Limbo
-Castle Crashers
-Battlefield 1943
-Worms
-Hexic HD


Za dopłatą mogę dorzucić Battlefield Bad Company 2 PL i Red Dead Redemption, obie w bardzo dobrym stanie.


Cena: myślę, że 600zł+ przesyłka nie jest wysoką ceną. Odnośnie przesyłki dogadamy się, czy ma to być kurier, czy Poczta Polska, orientacyjnie niech będzie 50zł za ubezpieczoną przesyłkę kurierem. Odbiór osobisty w okolicach Koszalina, lub Kołobrzegu. Bez problemu mogę wystawić na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję zasilacza do kierownicy Logitech.
Model: 190211-A030 24V, 0.75A

Więc jeśli komuś popsuło się kółko a ma zasiłkę to chętnie się nią zaopiekuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupię gry na Nintendo DS Lite - interesują mnie pokemony HS/SS, Scribblenauts, Laytony, Ace Attorney, World Ends With You, Zelda i inne, lepsze tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2010 o 22:43, ww3pl napisał:

Kupię gry na Nintendo DS Lite - interesują mnie pokemony HS/SS, Scribblenauts, Laytony,
Ace Attorney, World Ends With You, Zelda i inne, lepsze tytuły.

Poczekaj lepiej na premierę Super Scribblenauts. Ta część będzie tym czym jedynka być powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 00:02, ww3pl napisał:

Ale ja kcę obie.

Hie, hie. Skoro tak wolisz ;)
Shin Megami Tensei: Devil Survivor oraz Strange Journey. Dragon Quest IX. Pamiętaj też o tych tytułach i New Super Mario Bros. Mario i Lugi Inside Bowser''s Stories, Mario i Luigi RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 16:56, Szturman napisał:

Nie masz może naszywki z Biura Operacji Antyterrorystycznych (BOA) ??


Niestety nie. Naszywka GROMu jest już ostatnia z mojej kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 10:36, Bezi_113 napisał:

Szukam premierowego RISENa, na wymianę mam :


Mam wydanie premierowe gry Risen, ale punkty do KG sa wykorzysane. Moge sie wymienic za dodatek do HoMM V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam do sprzedania:

Książki:
Terry Pratchett - Łups!
Terry Pratchett - Ostatni kontynent
Terry Pratchett - Bogowie, honor Ankh-Morpork
Terry Pratchett - Piekło pocztowe
Terry Pratchett - Świat Finansjery
Jacek Komuda - Samozwaniec tom I i II
Jacek Komuda - Krzyżacka zawierucha

Gry:
Wiedźmin: Edycja Rozszerzona
The Settlers: Narodziny Imperium Złota edycja
Burnout Paradise
LotR - Bitwa o Śródziemie II
CoD - Modern Warfare

Ceny do uzgodnienia.

Zainteresowani pisać(często jestem na niewidoku)

Spoiler

7677430

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do sprzedania:
Konsolę PSP Slim & Light ( w stanie + bardzo dobrym) Soft 5,50 Gen, w zestawie Pokrowiec Biały nowy, karata 4 GB Sony, oryginalna gra Killzone Liberation, Szmatka,Kabel USB Cena 550zł (uwzględniona negocjacja). Posiada baterię pandory i zaawansowane oprogramowanie. Oryginalne pudełko i instrukcje. Udzielam 7 dniowej gwarancji.

Oraz Nokię n73, bez ładowarki, w stanie -dobrym (posiada kilka dosyć widocznych rysek na ekranie), kartą 1GB Kingston.Oryginalne pudełko i instrukcja. Cena 220zł. Dorzucam pokrowiec i oryginalne słuchawki.

Kontakt GG

Spoiler

11000625

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się