Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co siedzi w głowie Kojimy?

15 postów w tym temacie

pepsi

Hideo Kojima w jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że już teraz myśli nad kolejną częścią serii Metal Gear Solid. Zaznaczył jednocześnie, że marka ta rozwijałaby się i bez jego udziału, czego po części prawdopodobnie będzie próbował dowieść przy okazji piątej odsłony.

Przeczytaj cały tekst "Co siedzi w głowie Kojimy?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia, to mi się przestaje podobać. Najpierw: koniec MGS. Bla bla że chce coś nowego i w ogóle. A później, że to jeno koniec Snake''a a ewentualnie MGS dalej bez Kojimy. A teraz? Ech, jakoś mi to pachnie już tylko pieniędzmy i chęcią wycofania się rakiem ze zbyt hardych zapewnień. I jak jest szansa że kura jednak nadal składa złote jajka to wara od mojego kurnika...

Pfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hideo widze jest jak kobieta... się chłopak zdecydować sam nie może cóż właściwie chce dalej robić ;) raz tak raz siak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Kojima powinien zacząć nową serię i na dobre skończyć z MGS''em. Metal Gear Solid bez Snake''a to nie jest już To. Powinien stworzyć coś nowego, coś równie świetnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien, ze zwyczajnie wprowadza gdzies klona Snake''a, albo kolejnego klona
samego Big Bossa. ;) W koncu w MGS (tym z PSX) Naomi pobierala DNA od Solida, nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna sie robić kółeczko bez końca. Lepiej wprowadzić powiew świeżości z pomysłem niż rozprowadzać fetor po udanym pomyśle z przed lat ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko, że dobre kółeczko nie jest złe :P

A tak poza tym to też myślę, że seria MGS powinna się zakończyć na tej części. Kojima ma już taką markę w świecie gier, że nie musi się chyba podpierać Snejkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm z grami to jest tak, że kolejne częsci to zazwyczaj rozwinięcie poprzedników (polepszono grafikę, dodano nowe postaci, nowe bronie, lokacje itp.)
U kojimy jest inaczej, każdy MGS to kompeltnie inna historia, fabuła, zawsze na max zaskakująca. Jestem pewny ze jesli kolejny MGS byłby robiony przez Hideo będzie on mega hitem.


"Ziomuś, nawet jakby Kojima zrobił symulację bierek wodnych to byłaby ona zajebista :)"
święta racja hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Niektórzy z pewnością będą jęczęć. Że albo Kojima powinien skończyć z serią MGS. Albo, że powinien uczestniczyć przy pracach nad następną częścią. Ale prawd jest taka, że co nie zrobi, w którą stronę nie pójdzie, to będzie dobry krok. Ja w niego wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 14:52, maggit napisał:

W koncu w MGS (tym z PSX) Naomi pobierala DNA od Solida, nie? ;)

Kojima straciłby wtedy moim zdaniem w oczach wielu graczy, bo to strasznie kichowate zagranie by było. Myślę, że to autentycznie koniec Snake''a. Czas na Raidena. ;)

Nie obraziłbym się za mały skoczek w boczek pod postacią trzecieo AC!D - ale błagam: nie tylko na PSP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i co zwieszacie psy na tym wspaniałym obywatelu ... jak możesz twierdzić że kolejną część będzie robił tylko dla pieniędzy ... to odrażające ... Kojima robi gry z sercem... ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować