Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots - recenzja

80 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2008 o 22:29, gnysek napisał:

Proszę o jedno info - ile za pierwszym razem się przechodzi :P Takie minimum powiedzmy
:)


No niestety akurat tego jeszcze oficjalnie powiedzieć nie mogę, aż do premiery gry wiąże mnie NDA :)
Krótkie info tylko - mnie przejście gry zajęło ZNACZNIE krócej aniżeli wspomniane 30 h.

pRed@toor > dzięki, ramka z recki DMC4 się przyplątała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 00:25, Spaykus napisał:

No niestety akurat tego jeszcze oficjalnie powiedzieć nie mogę, aż do premiery gry wiąże
mnie NDA :)
Krótkie info tylko - mnie przejście gry zajęło ZNACZNIE krócej aniżeli wspomniane 30
h.


No i znowu szpanuje swoją wiedzą :P

Co do samej gry to mimo że nie przepadam za całą serią MGS , to jest jedyny powód dla którego mógłbym żałować że kupiłem X''a a nie PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna gra... to za mało. Zajeb..., również. Epic, po prostu (oprócz dwójki) :P

Chciałoby się zagrać (przejść ją te 5 razy albo i więcej) Ale dla jednej gry, nie kupie konsoli. Chyba, że stanieje (za 2 lata) i wyjdą ciekawe gierki do tego. Cierpliwość, cierpliwość. Mi się nie śpieszy, i tak zagram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 00:34, Kazmierczak-M napisał:

No i znowu szpanuje swoją wiedzą :P


No i znowu się czepia ;p

Dnia 31.05.2008 o 00:34, Kazmierczak-M napisał:

Co do samej gry to mimo że nie przepadam za całą serią MGS , to jest jedyny powód dla
którego mógłbym żałować że kupiłem X''a a nie PS3


Aha, gdyby ktoś pytał - dychy nie daję. Mocna dziewiątka. Głównie ze względu na drobne niedociągnięcia techniczne i tę hermetyczność serii.
Ale zgadza się ze sobą i wystawioną swego czasu maksymalną notą dla Snake Eatera. Miałem rację ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recenzja bardzo dobra, tylko, że przez takie teksty człowieka żal ściska za serce. Przestańcie już pisać o MGS''ie 4 bo ja na prawdę tego nie wytrzymam. Wiedząc, że Guns of the Patriots wychodzi tylko na PS3, aż mam ochotę cisnąc moją 360-tką o ścianę, spojrzeć ze smutkiem na PS2 i skopać PSP. W sumie to w SoL i SE też nie grałem zaraz po premierze i jakoś wytrzymałem to i chyba teraz dam radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak tam? Masowy orgazm wśród fanboyów? A grafa na screenach jakaś taka denna lekko mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masowy orgazm będzie jak wszyscy zagrają! Mnie tylko martwi te 260 ciał zabitych przez gracza żołnierzy. Przecież w niejednym FPSie mamy mniej na liczniku po przejsciu gry! Ale w końcu nie można sobie pocichutku umrzeć... Snake musi odejść z hukiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@KannX

W grach tego typu grafika to tylko dodatek, no ale jeśli żyjesz samą grafiką - Twój problem. Oceniając MGS to grafice robisz z siebie zwykłego ignoranta ;)
Jeśli duże zainteresowanie ciekawą i po prostu dobrą grą wielkiej osoby nazywasz "Fanboizmem" to ja nie mam żadnych dalszych pytań.
Nawet jak na prowokacje - cienkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy ... jednym słowem recenzja kompletnie mnie rozczarowała - większość miejsca zajęły zachwyty nad fabułą i osobą Kojimy (tak jak gdyby reszta teamu nie istniała ...), nieco na spoilery zdradzające miejsce pobytu (-_-''), ciut narzekań na grafikę (zresztą jestem zaskoczony - dość słaba ta maszynka, skoro mamy aliasing i mdłe teksturki) i ... to właściwie wszystko. Nic na temat sterowania, ciekawych rozwiązań, tego jak sprawdza się nowy rodzaj kamuflażu ... zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 00:25, Spaykus napisał:

Krótkie info tylko - mnie przejście gry zajęło ZNACZNIE krócej aniżeli wspomniane 30
h.


A szkoda, bo 30h to było by akurat idealnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 09:04, MateoKiszlo napisał:

Yyy ... jednym słowem recenzja kompletnie mnie rozczarowała - większość miejsca zajęły
zachwyty nad fabułą i osobą Kojimy (tak jak gdyby reszta teamu nie istniała ...), nieco
na spoilery zdradzające miejsce pobytu (-_-''), ciut narzekań na grafikę (zresztą jestem
zaskoczony - dość słaba ta maszynka, skoro mamy aliasing i mdłe teksturki) i ... to właściwie
wszystko. Nic na temat sterowania, ciekawych rozwiązań, tego jak sprawdza się nowy rodzaj
kamuflażu ... zawód.


Recenzja jest podsumowaniem gry i rozwinięciem spisanych przeze mnie pierwszych wrażeń ( http://www.gram.pl/art_8QPkG,7_Metal_Gear_Solid_4_Guns_of_the_Patriots_pierwsze_wrazenia.html), w tamtym tekście znajdziesz więcej informacji na temat samego systemu rozgrywki.

Tutaj raczej starałem się uargumentować, dlaczego po grę warto sięgnąć (umówmy się - dla fanów, jakie recenzji by nie przeczytali, MGS4 to i tak tytuł obowiązkowy).

O części rozwiązań nie napisałem celowo, odkryjecie je sami podczas gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super recenzja aż się napaliłem na serie Metal Gear Solid. ;P
Jak już będę miał PS3 raczej na pewno kupię tą grę (Ale nie od razu). :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Połowa czasu schodzi na filmiki? Za pierwszym podejściem to całkiem fajne, ale przy n-tym razie, pozostaje tylko przewijanie. Dlatego osobiście czekałbym na wersję rozszerzoną, która da nieco więcej gameplay''u ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować