Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft chce więcej filmowych gier

27 postów w tym temacie

O nie! Może się czepiam, ale jak dotąd jedyną porządną egranizacją filmów jest King Kong. Wydaje mi się, że gry produkowane w ten sposób będą badziewiaste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, aby te gry trzymały poziom. Licencja nie jest najważniejsza tylko ogólny poziom gry i jej grywalności. Jeśli nie będą to gry, które będą wychodzić jak najszybciej a ich jedyną zaletą nie będzie to, że są na bazie filmu to nie będzie źle. Oby było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 14:44, sathorn1 napisał:

O nie! Może się czepiam, ale jak dotąd jedyną porządną egranizacją filmów jest King Kong. Wydaje
mi się, że gry produkowane w ten sposób będą badziewiaste.


I po tym oto komentarzu widać, że nie grałes w Constantine :) Po Kongu, najlepszy jest własnie Hellblazer :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał żeby news brzmiał: "Blizzard chce więcej filmów" Heh, czekam i czekam na jakąś ekranizacje ze Starcrafta, Warcrafta lub Diablo, ech pozostaje czekać aż Blizz zrobi film na podstawie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne. Coraz prymitywniejsze gry dla coraz prymitywniejszego odbiorcy. Gorsze wypiera lepsze - miejsce artystów i wizjonerów zajmują rzemieślnicy i ich taśmowe produkcje pod egidą różnych "Ubisoftów". Raczej nie zobaczymy kolejnego Fallouta czy Planescape Torment. A tym, którzy w tym momencie pomyślą sobie, że kolejnego Fallouta tworzy przecież Bethesda radzę przeczytać co zrobiono z Oblivion żeby pasował do konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2006 o 16:06, Arn1 napisał:

I po tym oto komentarzu widać, że nie grałes w Constantine :) Po Kongu, najlepszy jest własnie
Hellblazer :P


Masz mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować