• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
adrosx

Problem z Battle.net :(

Pytanie

Witam Serdecznie!

Posiadam Starcrafta+Starcrafta broodwara, wczesniej jak wszystko instalowalem z plytek znaczy sie starcrafta oraz brood wara , bez problemu gralem na battle necie, niestety jedna plyta mianowiciei : SC:BW (oryginalka, nie pomyslalem o zrobieniu kopii) ulegla zniszczeniu , jako ze jestem maniakiem tej gry , to coz, sciagnalem z torrenta jakas piracka wersje, majac nadzieje ze wszystko bedzie okej, ale niestety po zaaplikowaniu patcha 1.13e, scrackowaniu pliczku storm.dll przy probie laczenia sie wyskakuje napis po angielsku , cos w stylu : Nie rozpoznawalna wersja gry ,Zainstaluj ponownie. Pomozcie prosze, co mam zrobic w tej sytuacji ? na singlu mi nie zalezy tylko na battlenet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

24 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Proste - kupić oryginał! Cracki są rozpoznawalne przez Battle.net. Tzn. zmieniają kod gry i już nie pasują do tych "dopuszczanych" wersji. Jesteś maniak? Wyłożysz 6 dych bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.01.2006 o 22:29, Snake_GMC napisał:

Proste - kupić oryginał! Cracki są rozpoznawalne przez Battle.net. Tzn. zmieniają kod gry i
już nie pasują do tych "dopuszczanych" wersji. Jesteś maniak? Wyłożysz 6 dych bez problemu.



X\ytaj uwaznie, mialem oryginal , ale jedna plyta (starcraft: BW mi sie zniszczyla)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.01.2006 o 22:34, adrosx napisał:

> Proste - kupić oryginał! Cracki są rozpoznawalne przez Battle.net. Tzn. zmieniają kod
gry i
> już nie pasują do tych "dopuszczanych" wersji. Jesteś maniak? Wyłożysz 6 dych bez problemu.



X\ytaj uwaznie, mialem oryginal , ale jedna plyta (starcraft: BW mi sie zniszczyla)



Wrr tam mialo byc: czytaj , kurde jak to obejssc? ps szkoda ze nie ma edycji postow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Swoja droga , zapomnialem dodac , klucz jest moj oryginalny, i nie pisze ze jest problem z kluczem lecz problem z tym ze nie rozpoznaje wersji stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.01.2006 o 22:47, adrosx napisał:

> To nie jest wersja antologia ?


Nie to jest wersja : betseller...

a może byś od kogoś pożyczył ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.01.2006 o 22:51, M46 napisał:

> > To nie jest wersja antologia ?
>
>
> Nie to jest wersja : betseller...
a może byś od kogoś pożyczył ?


Wlasnie kurka wodna nikt z moich znajomych tego juz nie ma a to jest najgorsze bo tak bym pozyczyl i walnal image i byloby po problemie... , mysle ze tu cala sprawa chodzi odnosnie tego pliczku storm.dll ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

a tak z ciekawości jakie informacje są w nim zawarte,i czy będzie mógł ten ktoś grać na B necie jak da ci tem sam plik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ten pliczek to cale zabezpieczenie CDKEOWE , odpowiadajace wlasnie za poprawnosc wersji itd, zreszta wystarczy wpisac w google.pl , storm.dll, ten plik jest dolaczony z kazdym patchem itd , bynqajmniej z tego co ja dostrzeglem, grac mozesz zawsze na battlenecie bo cdkey jest w innym miejscu lokowany raczej (wnioskuje to po tym ze crack chcac omijajac zabezpieczenie wlasnie crackowal storm.dll) m46 jesli masz stara betsellera lub brooda w najnowszej wersjioi spatchowanej 1.13e pls wyslij tego pliczka na adrosx@adrosx.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.01.2006 o 23:09, M46 napisał:

a tak z ciekawości jakie informacje są w nim zawarte,i czy będzie mógł ten ktoś grać na B necie
jak da ci tem sam plik ?



Ten pliczek to cale zabezpieczenie CDKEOWE , odpowiadajace wlasnie za poprawnosc wersji itd, zreszta wystarczy wpisac w google.pl , storm.dll, ten plik jest dolaczony z kazdym patchem itd , bynqajmniej z tego co ja dostrzeglem, grac mozesz zawsze na battlenecie bo cdkey jest w innym miejscu lokowany raczej (wnioskuje to po tym ze crack chcac omijajac zabezpieczenie wlasnie crackowal storm.dll) m46 jesli masz stara betsellera lub brooda w najnowszej wersjioi spatchowanej 1.13e pls wyslij tego pliczka na adrosx@adrosx.pl .

storm - storm.dll - DLL Information

DLL File: storm or storm.dll
DLL Name: Blizzard DLL

Description:
storm.dll is a library used by Blizzard games e.g. StarCraft and Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.01.2006 o 23:09, M46 napisał:

a tak z ciekawości jakie informacje są w nim zawarte,i czy będzie mógł ten ktoś grać na B necie
jak da ci tem sam plik ?

Dnia 17.01.2006 o 23:09, M46 napisał:

a tak z ciekawości jakie informacje są w nim zawarte,i czy będzie mógł ten ktoś grać na B necie
jak da ci tem sam plik ?



Ten pliczek to cale zabezpieczenie CDKEOWE , odpowiadajace wlasnie za poprawnosc wersji itd, zreszta wystarczy wpisac w google.pl , storm.dll, ten plik jest dolaczony z kazdym patchem itd , bynqajmniej z tego co ja dostrzeglem, grac mozesz zawsze na battlenecie bo cdkey jest w innym miejscu lokowany raczej (wnioskuje to po tym ze crack chcac omijajac zabezpieczenie wlasnie crackowal storm.dll) m46 jesli masz stara betsellera lub brooda w najnowszej wersjioi spatchowanej 1.13e pls wyslij tego pliczka na adrosx@adrosx.pl .

storm - storm.dll - DLL Information

DLL File: storm or storm.dll
DLL Name: Blizzard DLL

Description:
storm.dll is a library used by Blizzard games e.g. StarCraft and Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Miałem ten sam problem, na szczęście zrobiłem kopie zapasowe. StarCrafta i BroodWara kupiłem już dawno temu. Jeśli masz orginalny Cd-Key do Starcrafta i orginalna podstawkę to zainstaluj na nią pirackiego BroodWara i nic nie crackuj, nie kopiuj żadnych storm.dll tylko połącz się z Batlle.netem, automatycznie ci ściągnie aktualizacje (choć trochę to potrwa) i wszystko będzie w porządku. Podstawą jest dobry cd-key i NIEscrackowane pliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.01.2006 o 10:02, Cherry69 napisał:

Miałem ten sam problem, na szczęście zrobiłem kopie zapasowe. StarCrafta i BroodWara kupiłem
już dawno temu. Jeśli masz orginalny Cd-Key do Starcrafta i orginalna podstawkę to zainstaluj
na nią pirackiego BroodWara i nic nie crackuj, nie kopiuj żadnych storm.dll tylko połącz się
z Batlle.netem, automatycznie ci ściągnie aktualizacje (choć trochę to potrwa) i wszystko będzie
w porządku. Podstawą jest dobry cd-key i NIEscrackowane pliki.


Cherry ale problem tkwi w tym ze po zainstalowaniu brood wara pirackiego nawet starcraft sie nie odpala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie odpala lecz pisze zee braku plyty w napedzie (zabezpieczenie :/ , podstawke oryginalna instalnalem bez problemu, potem na to brood wara pirata no i doopa jasna, przy odpalaniu brooda nawet nie spatchowanego krzyczy o plyte:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.01.2006 o 11:17, MitMit napisał:

adrosx podaj swoje gg, wiem jak to zrobic :)


MitMit 130885 , zawsze nie widoczny, jak sie odezwiesz bede wdzieczny, bo od wczoraj walcze z tym, teraz proboje sie bawic d-toolsem, i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nowe wiesci z frontu , sciagnalem najnowszego alcohola 120%, emulowalem tym oryginalny obraz zrobiony z oryginalnego starcrafta, sciagnalem najnowsze d-tools, emulowalem , brood wara w tym, i co sie okazalo? gra sie odpala , lecz przy probie wejscia do multiplayer krzyczy o plyte brood wara mimo ze powinien ja krzyknac przy odpalaniu starcrafta hm... #$%&&*)(#$ MAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.01.2006 o 11:35, adrosx napisał:

Nowe wiesci z frontu , sciagnalem najnowszego alcohola 120%, emulowalem tym oryginalny obraz


A nie prosciej napisac do CDP i poprosic o wymiane plytki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować