Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Soul Calibur IV jeszcze bogatszy w Gwiezdne wojny

21 postów w tym temacie

pepsi

Dwa akcenty z uniwersum Gwiezdnych wojen w postaci Dartha Vadera i Yody to za mało dla czwartej części serii Soul Calibur IV - uznali twórcy gry. Oprócz wspomnianego duetu, w grze pojawi się jeszcze tajemniczy uczeń Vadera z The Force Unleashed.

Przeczytaj cały tekst "Soul Calibur IV jeszcze bogatszy w Gwiezdne wojny" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Gdyby tak Sony i Microsoft dogadali się w sprawie "multiplayera międzyplatformowego" :) Vader i Yoda staliby się ikonami fanboyów obu konsol i założę się, że ktoś by prowadził rankingi która postać częściej wygrywa z drugą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 12:26, Emeraldar napisał:

Ech... Gdyby tak Sony i Microsoft dogadali się w sprawie "multiplayera międzyplatformowego"
:) Vader i Yoda staliby się ikonami fanboyów obu konsol i założę się, że ktoś by prowadził
rankingi która postać częściej wygrywa z drugą ;)

Zapewne ;) A tak, to tylko można się naśmiewać z xbojów z ich Yody i kozaczyć naszym Vaderem :D

Ech, gdyby nie ten debilny design większości bonusowych postaci, to może bym się nie ucieszył z czarnego ucznia, a tak, to prezentuje się lepiej od tamtych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

------>Shini
Ja tam osobiście wolę Yodę niż Vadera (oczywiście najlepiej by było gdyby obie postacie byly dostępne na obu platformach) także nie wiem z czego się tu śmiać (jestem szczęśliwym posiadaczem X360 do tego):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

------> amellas
Wczoraj miałem ciekawą rozmowę o awaryjności PS3 z kumplem pracującym w serwisie Sony, ujmę to tak---jeśli awaryjność PS3 jest mniejsza niż X360 to Ja jestem papieżem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 13:39, Viper napisał:

------> amellas
Wczoraj miałem ciekawą rozmowę o awaryjności PS3 z kumplem pracującym w serwisie Sony,
ujmę to tak---jeśli awaryjność PS3 jest mniejsza niż X360 to Ja jestem papieżem:)


Wiadomo, nikomu się tak nie psują PS3-jki jak fanboy''om X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym nie mniej kupię Ps3... jestem fanem marki Sony, mam nawet wierzę tej firmy. Wierność ma swoją cenę, nawet jeśli miłość jest ślepa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony, że jako posiadacz PS3 będę mógł pograć Vaderem :)

Swoją drogą, umieszczenie tak znanych postaci w tak znanej bijatyce (heh, jak to brzmi...) to znakomity pomysł. Jest to taka swojego rodzaju odskocznia od podstaw gry, domyślnych bohaterów. Z chęcią będę rozwalał innych przeciwników Vaderem, a do tego dojdzie jeszcze jego uczeń. Zobaczymy co z tego wyjdzie, oby ukazało się demo :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, gdyby PS3 było tańsze...
Swoją drogą nie zdziwię się jeżeli do czasu premiery dostaniemy jeszcze możliwość odbycia wyścigu na ścigaczach z gwiezdnych wojen ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 13:47, Makratos napisał:

Wiadomo, nikomu się tak nie psują PS3-jki jak fanboy''om X360.


Akurat fanboyem żadnej konsoli nie jestem, fakt że PS3 nie mam ale to ze względu na małą ilość interesujących mnie tytułów a nie markę Sony (ktorą podziwiam za PS2 i sprzęt który produkują).
Poza tym to samo mogę mówić o ludziach którzy gderają na awaryjności X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować