Zaloguj się, aby obserwować  
Michu94x

LittleBigPlanet - temat ogólny

49 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2010 o 17:53, KrisK91 napisał:

> Czy edycja premierowa jest po angielsku czy po polsku ?

Po angielsku. Jak chcesz po polsku to musisz kupić "Game of the Year Edition".
Swoją drogą - wie ktoś czy druga część będzie po polsku?


Tak, druga część będzie po polsku.

A moje pytanie jest takie:
Czy jeżeli obecnie mam LBP standard edition i sprzedałbym ją i kupił wersję GOTY PL to czy stare save i trofea będą działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja GOTY niszczy głowe. ;)

Poziomy z Metal Gear Solid są zajebiście zrobione, do tego ubranka Snake''a czy innych. :D
Kupiłem przedwczoraj PS3 i napierniczam aż sie kurzy, tylko zablokowałem sie w jednej z tych ''meksykańskich'' plansz. Musze przeskakiwać po takich kręcących sie nad ogniem badziewiach i zawsze spadam, cholera, i zawsze akurat tam mam już ostatnie ''życie''. Ale gierka jest mistrzowska, nie sądziłem że mnie tak wciągnie, dobrze że jestem teraz na chorobowym, mam czas grać. :D

Nie wiem dlaczego ten temat ma tak mało postów, przecież ta gra jest nieziemska, nikt w to nie gra?

I jak to jest z levelami z neta? Podpinam PS3 pod internet, i ściągam co chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2010 o 19:37, paweldomar1 napisał:


Grają ludzie, grają, ale się nie udzielają:P A z levelami to jest tak, że podpinasz neta
i wybierasz sobie level i grasz:) Nawet nie ściągasz:)

O, to jeszcze lepiej. ;D

Zapraszajcie mnie do znajomych, nick: orzechuuuu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje, czy LBP z Welcome Back to edycja GOTY? Co prawda, nie pisało... znaczy nie było napisane, że GOTY, ale może przyjęli to za pewnik czy coś, a ja nie mogę rozkminić, w co tak konkretniej gram xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem niedawno PS3 specjalnie po to aby przejść najlepsze exlusivy na tę platformę i mam zamiar kupić jakąś część Little Big Planet. Moje pytanie dotyczy tego czy warto kupować pierwszą i drugą część, a nie np, tylko drugą, bardziej rozbudowaną. Z tego co się orientuje obie gry są do siebie bardzo podobne i niewiele się od siebie różnią a ja zaoszczędze pieniądze na jednej części. Wolę jednak najpierw zapytać się Was, graczy którzy obcowali z tę serią o zdanie w tej sprawie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować