Zaloguj się, aby obserwować  
Michu94x

LittleBigPlanet - temat ogólny

49 postów w tym temacie

Witam otwieram ten temat z myślą o grze LittleBigPlanet , która wyjdzie w Październiku na nową konsole sony (PlayStation 3).Nie mam zamiaru omawiać tej gry , gdyż za bardzo bym się rozpisał , a zresztą sami zobaczcie i przeczytajcie :
A tu link do encyklopedii gier : http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=8908
Link do filmiku : http://youtube.com/watch?v=MuoRp32W5l0

20080607100340

20080607100347

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest gra, na którą chyba w tym roku czekam najbardziej, nie licząc MGS4 oczywiście. LBP będzie świetne, szczególne wrażenie robi oprawa graficzna, która jest miodna i oczywiście fizyka. Gra będzie niesamowicie rozbudowana.

Tak, to jest gra, która może być jedną z najlepszych w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 12:48, jackass napisał:

Klucze były rozdawane ,wystarczyło się wpisać na listę .5000 kluczy od Eurogamera .Może
jeszcze są dostępne ,znam osoby co nawet po 4 wyczesały . http://gamers.eurogamer.net/giveaways.php?id=24&claim=true

Wiem skąd można było je wziąć, pytałem się czy komuś stąd się to udało. Na Eurogamerze keye rozeszły się momentalnie. Jutro będzie można zgarnąć trochę na GOLu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę w pierwszym numerze zinu Świat Gier można przeczytać zapowiedź tej gry także wszystkich, którzy czekają na tę grę serdecznie zapraszam do przeczytania tej zapowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka godzin z LittleBigPlanet część 1
Godzina 20:30:
“O tytakiowaki, mam klucz do bety!”

Godzina 20:31:
“ololoolololollololololollolololo”

Godzina 20:35:
“Taa, to może jemu też załatwię kluczyk, bo później będzie mi zrzędził.”

Tak wyglądały pierwsze minuty po tym, jak powróciła mi nadzieja na zagranie w LBP jeszcze przed premierą. Tak, udało mi się dostać klucz dzięki szybkiej reakcji współforumowicza. A później dzięki mnie załapało go jeszcze kilka osób więcej. Ale nie jest to ważne w tym momencie.

Niestety wielu z Was nie ma szans zagrać w betę, czy to przez fakt nie bycia przy kompie w odpowiednim momencie czy nie posiadanie PS3. Dlatego właśnie postanowiłem spisywać w częściach wrażenia z LittleBigPlanet. Zaczynajmy!
http://crazypumpkinsnest.wordpress.com/2008/10/07/kilka-godzin-z-littlebigplanet-c zesc-1

Jeszcze gorący materiał o LBP dla tych, którzy nie mogą zagrać w betę ;)

Playtest dla ludzi, którzy nie mogą rozkoszować się betą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu ja nic nie wiem o kluczykach do bety rozdawanych przez "anonima"? :P Z chęcią bym przetestował, aczkolwiek i tak na razie nie kupię, ale artykuł z pewnością przeczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 16:40, Łeber napisał:

Czemu ja nic nie wiem o kluczykach do bety rozdawanych przez "anonima"? :P Z chęcią bym
przetestował, aczkolwiek i tak na razie nie kupię, ale artykuł z pewnością przeczytam.

Nie mam pojęcia czemu. IGN rozdawało przez ostatnie cztery dni i cały internet o tym trąbił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 18:45, Łeber napisał:

Jak zwykle przychodzę po fakcie, ale cóż muszą mi na razie starczyć artykuły i trailery.
;)

Przeczytaj mój wpis i później możesz pytać co Cię interesuje. Nie trzeba się rejestrować by komentować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LittleBigPlanet- już mam odłożone pieniądze na ten tytuł. Dla mnie, patrząc na wszystkie filmy, recenzje (niestety nie udało mi się zdobyć klucza do bety) jest to gra "must have" dla posiadaczy PS3. Czekam z niecierpliwością na premierę. Wyobrażam sobie już te wieczory z bratem bądź z graczami z całego globu za pośrednictwem Internetu:) Na pewno zagram sobie z Wami, trzeba będzie się umawiać na grę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się kolejna świetna gra na PS3 ;). Nie mogę się doczekać, aż zakupię ją i zacznę grać. Czytając, recenzje i oglądając trailery jest to gra, którą chcę posiadać, a raczej muszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://community.eu.playstation.com/playstationeu/board/message?board.id=b_EN_GAMES_ general_lbp&thread.id=3462

Czy dobrze odczytalem, ze nie bedzie blokady regionalnej podczas gry online, czyli bede mogl grac z kazym czlowiekiem posiadajacym LittleBigPlanet? Powiedzcie, ze tak:)

Przepraszam za brak polskiej czcionki, pisze ze szkoly, a tu pracujemy na Macach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam, ale CHYBA cośtam było. Chodziło chyba o dodatkową zawartość, ale też pewnien nie jestem czy tego nie zdementowano.

BTW. Co to za szkoła, że macie tam Maci?! Prywatna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, Liceum Ogólnokształcące:) Pracownia współfinansowana z Eurpoejskiego Funduszu jakiegoś (nie pamiętam dokładnie).

I powiem, że już sam gram sobie w LBP i nie żałuję zakupu, jeszcze tylko poczekać na otwarcie serwerów i będzie miodzio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera za nami ale coś mało się temat rozwinął.

Mam problem do tych którzy już jakiś czas tam grają. W niektórych rundach można się natknąć obrazek Sackboya a przy nim piszę x2. To znaczy że jest potrzebnych dwóch.

I co mam zrobić? Grać z bratem na drugim padzie(będę musiał kupić), czy zaprosić kogoś z neta? O co z tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 15:35, Meykan napisał:

Premiera za nami ale coś mało się temat rozwinął.

Mam problem do tych którzy już jakiś czas tam grają. W niektórych rundach można się natknąć
obrazek Sackboya a przy nim piszę x2. To znaczy że jest potrzebnych dwóch.

I co mam zrobić? Grać z bratem na drugim padzie(będę musiał kupić), czy zaprosić kogoś
z neta? O co z tym chodzi?


Możliwe są obydwie opcje, takie jakie wymieniłeś:) Gra we 2 przy 1 konsoli, bądź gra online:). Jak coś, można się umówić na wspólną grę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować