Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Eurogamer rozdaje klucze do City of Heroes

31 postów w tym temacie

Domek

Serwis Eurogamer.net postanowił zrobić graczom niespodziankę i rozdać 3 tysiące kluczy do testowej wersji City of Heroes. Ci którzy je otrzymają będą mogli na 14 dni wcielić się w rolę superbohaterów i korzystać z gry bez żadnych ograniczeń.

Przeczytaj cały tekst "Eurogamer rozdaje klucze do City of Heroes" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Blizzard nie zrobił losowania cd-keyó do WoWa ;). Teraz dla mnie tylko pre-paidy by się pzydały :D. Bym chyba 200 razy brał w tym konkursie..na minute :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 19:37, WoWmen napisał:

Szkoda że Blizzard nie zrobił losowania cd-keyó do WoWa ;). Teraz dla mnie tylko pre-paidy by się pzydały :D. Bym chyba
200 razy brał w tym konkursie..na minute :D


Moim zdaniem dobrze się stało, że Blizzard nie rozdawał CD-Kayów tylko zrobił otwarte beta testy. Przynajmniej obyło się bez losowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzizas niech mnie wylosuja....! Tak bardzo tego pragne... :) Ze Stress Testem juz raczej mi nie wyszlo, bo od trzech dni probuje sciagnac te 2,5GB z fileplanet, ale jak sie okazuje maja beznadziejny system sciagania, przez co musze wznawiac sciaganie co chwile... Moze chociaz tutaj mi sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 17:09, UKF napisał:

Udalo mi sie, dostalem key''a ! :-) Teraz tylko musze sciagnac 1GB ;-/


HEHE MI TTEZ SIE UDALO!!! :) Pierwszy raz w życiu coś wygrałem..może to nic wielkiego ale zawsze:) hehe dobrze ze sie zapisalem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i się udało :) Tylko kurcze gafę zrobiłem. Najpierw sie zarejestrowalem a teraz dopiero te 1 giga ściągam. A że na raz nie dam rady to mi jeden dzień przepadnie :( No nic to, zawsze 13 to nie 0 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 23:23, Stwór napisał:

Pewnie sie spotkamy:)

Całkiem możliwe ;) Szkoda tylko że będzie na to abonament. Nie mogli zrobić tego samego co z GW? Mogło być tak pięknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 00:59, Daerdin napisał:

> Pewnie sie spotkamy:)
Całkiem możliwe ;) Szkoda tylko że będzie na to abonament. Nie mogli zrobić tego samego co z
GW? Mogło być tak pięknie ;)


Ja płace już za WoW-a więc mi na razie wystarczy:) ale w triala pogram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No gierka mnie bardzo się podobuje. Ma klimacik. Ciekawe ile będzie abonament? Bo jeżeli tyle ile jest na oficjalnej stronie podane, to ja podziękuję w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować