Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Eurogamer rozdaje klucze do City of Heroes

31 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2005 o 21:22, Daerdin napisał:

No gierka mnie bardzo się podobuje. Ma klimacik. Ciekawe ile będzie abonament? Bo jeżeli tyle ile jest na oficjalnej stronie
podane, to ja podziękuję w takim razie.


Większość gier MMORPG ma takie ceny;) to wręcz standardowa cena:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 02:27, Wiadroman napisał:

Ktory serwer? Jakie imie postaci? Ktory poziom? Ktora czesc miasta? Ktora godzina? :> :D


Właśnie odpowiadaj! Muśta sie dogadać bohaterze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 03:02, Stwór napisał:

> Ktory serwer? Jakie imie postaci? Ktory poziom? Ktora czesc miasta? Ktora godzina? :> :D

Właśnie odpowiadaj! Muśta
sie dogadać bohaterze;)

Dopiero zacząłem także ledwo 3 poziom; serwer Union (EN); jestem w Atlas Park; imię tak jak moje ;) a grał pewnie dzisiaj wieczorkiem będę także spotkać się możemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 03:02, Stwór napisał:

> Ktory serwer? Jakie imie postaci? Ktory poziom? Ktora czesc miasta? Ktora godzina? :> :D


Defiance, Metal Angel (nie pyatjcie. :D zdaje sobie sprawe z tego, ze tandetne :P), 7 (za jakies 10min 8 :]), proponuje Atlas Park, dzis wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 18:32, Wiadroman napisał:

> > Ktory serwer? Jakie imie postaci? Ktory poziom? Ktora czesc miasta? Ktora godzina? :> :D

Defiance, Metal
Angel (nie pyatjcie. :D zdaje sobie sprawe z tego, ze tandetne :P), 7 (za jakies 10min 8 :]), proponuje Atlas Park, dzis
wieczorem.


A ja mam pecha jak cholercia!! Niechcacy usunolem maila z kodem triala zanim sie zarejestrowalem...:( co ja najlepszego zrobilem! Napisalem maila o moim problemie ale odpisali mi ze nie maja mozliwosci ponownie mi wystac kodu.. burak..ale tego sobie nie wybacze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja konto założyłęm a co okazuje sie link który podali do sciagniecia gry już nie działa troche za pużno odczytałem maila :(. Kurde nienawidze WP i jej popierdzielonego Spamu bo tam włąsnie wylądował od nich mail :( Zanim pomyślałem o sprawdzeniu było zapuźno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka za podwójnego ale czy ktoś wie o jeszcze jakiejś możłiwości zdobycia wersji trial City of Heroes. Bylbym wdzieczny za kontakt cLoNe_xx@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem o innej możliwości niż to losowanie darmowych 14-dniówek. Ale niedługo ma by podobna akcja z City of Villains. Może wtedy się załapiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy działa Wam ten trial. Bo ja się zarejestrowałem, trochę pograłem, ale jak 2 dni temu próbowałem się zalogować, to napisało mi, ze mam nieprawidłowy login lub hasło. Sprawdziłem, wszystko sie zgadza, hasło zresetowałem i dalej nie mogę się wbić :/ A ważnosć kodu wygasa dopiero 13 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem na poczcie drugiego maila z linkiem do pobrania i sie ściągneło te 2,5GB w nocy. Zadowolony włanczam i co gra sie zwiesza i pisze sobie loading ale nic sie nie dzieje :(. Może wie ktoś co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować