Zaloguj się, aby obserwować  
WolfClub

Notebook jaki?

90 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2008 o 18:47, blacklio2 napisał:

3 ostatnie linki odpadają, cena

no tak...

Dnia 15.01.2008 o 18:47, blacklio2 napisał:

CA najlepszy choć nie powinno być źle na 8400, sam mam 8400GT całkiem wszystko chodzi

Mi też się tak wydaje, że za tę cenę innych niż ten CA nie znajdzie.
Jest jeszcze ten ASUS F5N-AP006 TUR64, szkoda, że nie wiadomo jaka to nVidia 128 MB :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 18:53, seles napisał:

nie wiadomo jaka to nVidia 128 MB :(

ma jakiś dziwny chipset NVIDIA MCP67MV . pierwsze słyszę o czyś takim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam laptopa do pracy, nowego za ok 1400zł. Pomysły? Tylko Nie pisać że w tej cennie nic nie znajde bo znajde ale proszę o pomoc ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie jest to sprawa bardzo nagląca to wstrzymałbym się do ok. 22 sierpnia. Wtedy właśnie Komputronik ma dostać nowe Hp Compaqi z serii 6735b. Np. taki b.fajny model (który sam planuję sobie kupić o ile uda mi się sprzedać obecnie posiadanego Pavuona tx1210us): www.komputronik.pl/Notebooki/HP_Compaq_/_Pavilion/HP_Compaq/Zrownowazona_mobilnosc/HP_Compaq_6735B_AMD/HP_Compaq_6735b_KU211EA_/pelny,id,57778,s,1/

W razie gdyby bateria standardowa była nie wystarczająca można dokupić dodatkową za ok. 300 (nie jestem pewien) i wtedy można spokojnie pracować ok. 10 godzin. Oczywiście czas pracy zależy od tego co się robi. Informacje oparte na obserwacji serii 6715b. Seria 6735b jest następczynią serii 6715b.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam taniego laptopa (do około 2000zł) do prac biurowych, przedewszystkim przeglądanie internetu. Macie jakieś propozycje? Liczy się dla mnie przedewszystkim jak najmniejsza awaryjność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam urządzenia, które będzie jak najtańsze i będzie posiadało następujące funkcje:

-połączenie z WiFi
-obsługa jakiegoś komunikatora
-obsługa jakiejś przeglądarki
-edytor tekstu
-można wsadzić do niego pendrajw lub podłączyć do peceta
Fajnie jakby miało klawiaturę qwerty ale to niekoniecznie.
Nie liczy się dla mnie przekątna ekranu, wydajność, pamięć itp (no, powiedzmy że wystarczy mi jakieś 5 GB)

Co mi poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować