Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ekipa od ekranizacji Gears of War znana

21 postów w tym temacie

"Live Free or Die Hard (polski tytuł Żyj wolny lub szklana pułapka)"

Co? Żyj wolny lub szklana pułapka? A nie po prostu Szklana Pułapka 4?
Domyślam się, że to celowy zabieg humorystyczny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro praca nad filmem Gears of War została zlecona Chrisowi Morganowi to...

... możemy spodziewać się świetnego filmu :)
Szybcy i Wściekli: Tokio Drift był bardzo fajnym filmem. Pamiętam, że bardzo mi się podobał, bo ogólnie rzecz ujmując cała seria tych filmów przypadła mi do gustu. No cóż, pora czekać na Gears of War: The Movie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 21:17, Cl3rIc napisał:

"Live Free or Die Hard (polski tytuł Żyj wolny lub szklana pułapka)"

Co? Żyj wolny lub szklana pułapka? A nie po prostu Szklana Pułapka 4?
Domyślam się, że to celowy zabieg humorystyczny. ;)


No ja myśle, że to żart jest :) Bardzo mnie wku... te nasze tłumaczenia tytułów :/ Nie lepiej czasem zostawić w oryginale? A niech się ludzie uczą języków! :) Pieknym przykładem jest szklana płapka - tytuł pasuje idealnie tylko do pierwszego filmu z serii. Bo reszta coś nie teges (szklana płapka w samolocie? nie no...).
A co do filmu Gears of War (i niech lepiej nie tłumaczą tytułu :-) ) to moze być ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 21:27, Marteusz napisał:

szklana płapka w samolocie? nie no...



bo trzeba szukać powiązań :P zobacz, terminal - oszklony, samolot - ma okienka, samochody - mają szyby (wiem, prawie ich nie ma, ale jednak są :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lehh 2 lata :( ... choć kino pewnie nie ambitne to zapewne dostarczające wiele prostej i brutalnej rozrywki nam się szykuje ... pozostaje czekać... oby jakiejś obsuwy nie zaliczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że w ogóle ruszyła produkcja filmów na podstawie gier, wcześniej może gdzieniegdzie się coś pokazało, ale teraz na pewno się ich więcej pojawi. Oczywiście na film GoW będę czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, dobrze, że pan Uwe Boll nie będzie tego robić tego filmu. Źle o nim słyszałem jak i on sam siebie źle reklamuje.
btw. głupie pytanie, co było takiego "potwornego" w dotychczasowych filmach Bolla? Ja słyszałem, że do jednego zamiast aktorek to prostytutki zatrudnił. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować