Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tawerna Gothic wybiera - gala Statuetek Innosa 2008

12 postów w tym temacie

gram.pl

Corocznych wydarzeń wymienić można wiele. Wręczenie Oscarów, festiwal w Opolu i premiera kolejnego sezonu Mody na sukces to tylko pierwsze z brzegu przykłady. Nową tradycją stało się również przyznawanie specjalnych wyróżnień - Statuetek Innosa - przez Tawernę Gothic. Czas abyśmy przyjrzeli się im bliżej.

Przeczytaj cały tekst "Tawerna Gothic wybiera - gala Statuetek Innosa 2008" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne, fajne, ale nigdy nie brałem czynnego udziału w tworzeniu tego forum (nawet jednego posta nie napisałem ...), mimo tego, że jestem fanem Gothic-a (nie przeciętnym polskim, który ma tę grę z gazety, czy też ją spiracił, tylko takim, który kupował na bieżąco premierowe edycje - z wyjątkiem jedynki i po prostu kochającym Gothic-a). Rozumiem, że Gothic ma bardzo silną pozycje w Polsce, ale trochę nierówności się wkrada - czy inne fora należące do kolektywu są gorsze (może wielu tak myśli, w tym ja, ale nieładnie tak to manifestować publicznie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 21:20, QSLVR napisał:

czy inne
fora należące do kolektywu są gorsze (może wielu tak myśli, w tym ja, ale nieładnie tak
to manifestować publicznie).


Absolutnie nie. Tawerna Gothic organizuje ciekawą akcję, a więc ją wspieramy. To naturalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 21:34, Spaykus napisał:

Absolutnie nie. Tawerna Gothic organizuje ciekawą akcję, a więc ją wspieramy. To naturalne
:)


"gala jest prostym "dziękuję" wobec ludzi aktywnie biorących udział w życiu serwisu."

czyli ten kto nalezy do tawerny albo cos dla niej robi ma szanse na jakas nagrode czy wyroznienie - tylko co to obchodzi cala spolecznosc gram.pl ze oni nagradzaja sie miedzy soba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2008 o 21:34, Spaykus napisał:

Absolutnie nie. Tawerna Gothic organizuje ciekawą akcję, a więc ją wspieramy. To naturalne
:)


Tylko, że to wasze wsparcie (3 gry - tak przynajmniej przypuszczam) zmienia w ogóle prestiż (i wartość) Statuetki Innosa. Żeby nie było, że takich inicjatyw nie popieram (można tak było zinterpretować mojego posta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 22:49, QSLVR napisał:

Tylko, że to wasze wsparcie (3 gry - tak przynajmniej przypuszczam) zmienia w ogóle prestiż
(i wartość) Statuetki Innosa. Żeby nie było, że takich inicjatyw nie popieram (można
tak było zinterpretować mojego posta).


Jak najbardziej, popieramy taką inicjatywę. Tawerna robi coś ciekawego, więc dlaczego się tym nie chwalić i tego nie wspierać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eem, to ja zapraszam w imieniu ekipy modow tawerny do glosowania czy tam zapoznania sie chociaz z formula plebiscytu mimo, ze i tak na nic to wam, bo nie znacie tamtejszych userow. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcje ma na celu pokazanie, że nagradzamy swoich userów w jaki tylko sposób możemy. Poza tym co ciekawa forma rozrywki na początek wakacji.

Jeśli ktoś nie pisze na forum zawsze może zacząć dzięki właśnie takim akcjom promującym naszą społeczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ... Nie jestem użytkownikiem Gothic.gram.pl, więc "w ciemno głosuję". Chociaż fajnie byłoby dostać taką statuetkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować