Zaloguj się, aby obserwować  
Hubi_Koshi

Beyond Good & Evil

273 postów w tym temacie

Dziś zacząłem pierwszy raz tą grę i też na Radeonie nie za ciekawie. "The graphics cards drivers are not up-to-date"
Na początku były jakieś dziwne rzeczy podczas rozgrywki ale nie jestem obeznany jak jest w tej grze, tylko ździwił mnie ten obcięty obraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 21:13, Smileyer napisał:

Dziś zacząłem pierwszy raz tą grę i też na Radeonie nie za ciekawie. "The graphics cards
drivers are not up-to-date"
Na początku były jakieś dziwne rzeczy podczas rozgrywki ale nie jestem obeznany jak jest
w tej grze, tylko ździwił mnie ten obcięty obraz :)

To, że gra twierdzi, że sterowniki są stare to nic. A błędy w wyświetlaniu grafiki wynikają najczęściej z czegoś innego. Sam gram na Radeonie HD (Mobility). Musisz się pobawić opcjami konfiguracyjnymi. Najlepiej znajdź wątek o grze na gog-u.
Manual compatibility settings u mnie to:
Triple Buffering
SsE
Mipmapping
W buffer
Fastflip

Reszta WYŁĄCZONA. Ale innym ludziom pomagało wyłączenia antialiasingu. Pobaw się, w końcu będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały kłopot z Beyond Good & Evil - mianowicie dźwięk w cutscenkach dociera z opóźnieniem. Wie ktoś może w czym tkwi problem? Dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, mam maly problem z beyondem otoz mam wersje na ps3 kupiona z pss i doszedlem do momentu gdzie musze wpisac kod do panelu z butow pey''j''a a jeden kod jest niepoprawny probowalem wylaczac i wlaczac gre aby kody jeszcze raz sie aktywowaly ale to nie zadzialalo prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 07:04, Kubak10 napisał:

Mam mały kłopot z Beyond Good & Evil - mianowicie dźwięk w cutscenkach dociera z opóźnieniem.
Wie ktoś może w czym tkwi problem? Dzięki z góry

Spróbuj odpalić grę na jednym rdzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy utknełam jestem na księżycu wysłałam raport do hills gdy jest autodestrukcja uciekam na statek i gdy wylatuje to łapią mnie wiązką laserowa i lece za tzw pajakiem gdy go pokonuje to prubuje do niego wleciec i daje ląduj i później widze tylko wode pomóżcie prosze bo nie wiem co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem bo raz gra się włonczyła gram gram w pewnym momencie robie save i wyłanczam gre a kiedy prubuję ją włonczyć to pojawia się czarny ekran i wywala do pulpitu bez zadnego blendu mam windows 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2013 o 12:30, Deina napisał:

Pomocy utknełam jestem na księżycu wysłałam raport do hills gdy jest autodestrukcja uciekam
na statek i gdy wylatuje to łapią mnie wiązką laserowa i lece za tzw pajakiem gdy go
pokonuje to prubuje do niego wleciec i daje ląduj i później widze tylko wode pomóżcie
prosze bo nie wiem co mam robic


Musisz odczepić poduszkowiec od Belugi i wpłynąć do rozbitego pająka - twój statek jest trzymany wiązką, którą musisz wyłączyć ręcznie na statku wroga. Wjazd łatwo widać jest otoczony czerwonymi minami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam pewien problem.
Jestem w rzeźni i stoje przed ostatnimi lasrami. Ogólnie sprawa wygląda prosto "dwa H" biegnie wył czerwone lasery a ja mam przebiec. Niestety nie wiem co się dzieje Gdyż Gdy próboje się schylić po laserem niebieskim umieszczonym wysoko o mnie odpycha jakby był na całej wysokości. Bardzo proszę o pomoc :)

20150307110701

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować