Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Revolution za niecałe 100 dolarów?

28 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2005 o 23:34, RealdeS napisał:

nie dosc ze bezposrednio od prducenta to jeszcze bez jego wiedzy xD


<ROTFL>
a potem by byl topseller na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwestia tak naprawdę jest nie w cenie sprzętu(bo ten kupujemy raz) ale w jakości ,rodzaju i ilości oprogramowania. Takie ja mam podejście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwestia tak naprawdę jest nie w cenie sprzętu(bo ten kupujemy raz) ale w jakości ,rodzaju i ilości oprogramowania. Takie ja mam podejście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ta konsola będzie kosztować 100$ (w co wątpie) to wtedy naprawde poważnie zastanowie się nad jej kupnem. Ciekawe jakie gry na nią wyjdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popularność konsoli definiuje nie tylko cena, ale jej możliwości i liczba oraz jakoś gier na nią. Jeśli zwłaszcza ostatni warunek zostanie spełniony to Nintendo może zadać duży cios Sony i Małomiękkiemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 22:38, Czedwik napisał:

Popularność konsoli definiuje nie tylko cena, ale jej możliwości i liczba oraz jakoś gier na nią. Jeśli zwłaszcza ostatni
warunek zostanie spełniony to Nintendo może zadać duży cios Sony i Małomiękkiemu.


tia mozliwosci reva beda (raczej) duzo slabsze niz pozostałych dwoch wiec zostaje tylko gry ktorae tu podobna maja byc innowacyje i intuicyjne nie wiem jak to bedzie wygladac i prawde mowiec wiedzien nie chce bo chialbym zagrac poczekamy zobaczymy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczy sie nie tylko cena, ale także to co za nią otrzymujemy. A PS3 czy też XBox 360 zaoferują na pewno o wiele, wiele więcej niż Revolution.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować