Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Totalna wakacyjna wyprzedaż! Cz.2

23 postów w tym temacie

W polskiej wersji Sam & Max: Sezon 1 rządzi więc będzie na pewno zakupiony przez moją osobę...Nad resztą tytułów można się zastanowić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jak to się stało że Frontlines nie stał się tak popularny jak BF2 albo i lepiej? Błędy? Czy BF2 był pozbawiony błędów w dniu premiery? Gdybym się mylił i na serwerach grałoby mnóstwo ludzi to pograłbym ale przy kolejnej obniżce.

SupCom: W obliczu Wroga (ale tytuł...)? podobno trudniejsze od podstawki a ona sama zmiażdżyła mnie poziomem trudności.

A teraz czekam aż pojawi się w wyprzedaży dodatek do Kompani Braci bo naprawdę mi się spodobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 18:13, Luke62 napisał:

bez sensu IMo jest to "odsłanianie tajemnicy" bo kto czyta prasę i tak juz od dawna zna
cały set gier z wyprzedazy..

Ależ ty błyskotliwy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PWNED? Suprme Commander z dodatkiem za 40zł gdzie podstawka stoi 60zł?
LoL? Napewno zainwestuje bo nie grałem w Suprme Commander a ciągnie mnie ta gra :>
I taka promocja....mmhmhm XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 21:23, Arachnos napisał:

Frontlines to dobra gra, ale serwerów mało i na dodatek puste... Troche to nie bardzo
jak się kupuje grę online''ową

Czyli nie jest dobrą grą :P
Bo jak gra jest nastawiona na multi, a serwery świecą pustkami, to po co kupować?
Problemem Frontlines jest fakt że ma tylko jeden tryb gry, a system rozwoju klasy to już jest lepszy w starym,dobrym BF 2, nie mówiąc o Call of Duty 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA JUŻ SIĘ SKUSIŁEM NA FRONTLINES''A i WiC !!! Dostałem te 2 gry dzisiaj (zamówiłem wczoraj ) i nie żałyje kasy ! Frontlines to cudo techniki i 100 razy lepszy niż @!1`23%*9)_(^@ battlefield!!! Nieprawda ! NA SERWERACH NIE JEST PUSTO I WCALE NIE JEST ICH AZ TAK MALO ! JAKIEŚ 200 SERWÓW Z CZEGO 100 PEŁNYCH NA MAXA !!!!

POZDRO dla tych którzy kupili albo kupią Frontlines''a !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że upgrade kompa w najbliższym czasie nieunikniony. Nic oprócz Sam&Max mi nie ruszy na tym gruchocie. Jednak Frontlines wydaje się najlepszą ofertą na te wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować