Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kratos w grze Soul Calibur IV na PS3?!

43 postów w tym temacie

No niby fajnie ale jak tak dalej pójdzie to może jeszcze Snake''a dorzucić... ech :D

Ale jak widzę po komentarzach, to potencjalna plejada dodatkowych postaci na xboxie to dopiero potrafi poprawić nastrój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle życzeń, co bohaterów gier. Będzie trzeba zrobić nową bijatykę z dodatkowymi postaciami, hehe;p
Cieszy pomysł z Kratosem :) Z mojego punktu widzenia SCIV na PS3 wygląda znacznie lepiej (pod kątem dodatkowych herosów) niż ten na X''a. W końcu Vader... no i kto wie, może Kratos. Nic tylko brać i grać i prać się w turniejach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla ps3 kratos? świetnie !! mam nadzieje, ze sie on jednak pojawi ;)
dla x proponuje master chiefa

a dlaczego nie robią tego dla wii? mogli by tam wcisnąć mario ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 11:18, Tal441 napisał:

> Jak dadzą Geralta z Rivii to kupuje PS3 i SCIV xD

Właśnie, dawać Geralta :P I co takiemu Kratos może ? :)

Już se wyobrażam... Darth Vader vs. Geralt from Rivia. :D
Oho... Biały Wilk pasowałby do Soul Calibura jak ulał... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wyobrażam sobie siekanie Astaroth''a czy Kilika ostrzami Ateny ^^. Byłby to całkiem dobry ruch Sony - ich wersja biłaby wtedy Xklocową na głowę (bo co taki Master Chief czy Marcus Fenix mogą zrobić Bogowi Wojny? ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hoho, producent Soul Calibur IV lubi nam robić takie miłe niespodzianki ;)

Najpierw dostaliśmy Darth Vadera w wersji na PS3, a teraz plotka o pojawieniu się Kratosa - jestem tym faktem pozytywnie zaskoczony ;D Fajnie, że oprócz standardowych postaci dostaniemy także takie dodatkowe - tylko pytanie - czy będą one dostępne od razu, czy dopiero po przejściu danego trybu przykładowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ryja :P z Gaidena nie będzie bo to postać z Dead or Alive, Master Chief był już w bijatyce (również DoA). Ciężko będzie wrzucić coś z X360, tu faktycznie królują strzelanki. Chyba, że będzie powtórka z 2 i dorzucą kogoś z komiksów tak jak w 2 (Spawn). Osobiście zadowoliłbym się Wolverinem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 14:16, Damianwuc napisał:

Najlepiej jakby dodali Cloud Strife albo Sephiroth z Finala ;)

Była taka bijatyka Ehrgeiz na PlayStation 1 - z postaciami z Fajnali.

Kratos w nowym SC? Czemu nie, Heihachi był w pierwszym SC... Fajna taka tradycja, dla mnie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chiński, ale dobry "chłit marghetingowi". Czekamy na Dantego (Alighieri oczywiście), Prince''a, Punishera, Kaczora Donalda, Chucka, Lulę i Kłapouchego , wtedy będzie to gra idealna.
A właśnie - pomysł z walką Yoda versus Vader - genialne. Tylko jak ktoś śmie założyć perfecta takiemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować