Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spore Fabryka Stworów - sukcesów ciąg dalszy

29 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2008 o 19:25, Patryk Mogilno napisał:

Ale frajda tworzenie Pokemonów łał.......ta gra jest do bani i tyle!

Ja tam lubię pokemony. A sama gra i pomysł mi się bardzo podobają. Samym narzędziem do tworzenia stworków osiągają sukces to teraz pomyślcie jak będzie z całą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 20:02, Adam5PL napisał:

to będzie hit przez duże H

poprawka- to już jest HIT przez jeszcze większe H ;-)) ale jak we wrześniu wyjdzie... hmmm... jak to nazwać... najpełniejsza wersja pełniejsza nawet od pełnej to to może być Hit który pozostanie klasykiem, niedoścignionym ideałem w swoim gatunku, niczym Diablo II wśród h''n''s... ja tam muszę się zmusić aby kupić tą wersję co jest teraz za 20 zł bo aż się we mnie gotuje gdy oglądam zdjęcia potworasów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 19:25, Patryk Mogilno napisał:

Ale frajda tworzenie Pokemonów łał.......ta gra jest do bani i tyle!

skąd ten pesymizm Patryku??? przecież nie wszyscy uwielbiają grać jak ty w FEAR i STALKETA, albo jak ja w Settlersy, i nie ma co krytykować ich za to w co grają oraz pisać takie opinie... to ze ci się nie podoba to nie znaczy ze sobie po prostu napiszesz do bani i tyle. ja radzę pisać "wg mnie" bo można się przejechać na takim ocenianiu, znam niestety z własnego doświadczenia
i to "frajda z robienia pokemonów" to była przesada... to było wręcz naśmiewanie się z osób lubiących daną grę... jak mają frajdę to niech mają a takich textów nie w...pisuj z łaski swojej...

EDIT: sory za dwa posty pod rząd, ale nie lubię tak pisać w jednym poście do 2 osób niekoniecznie śledzących temat... pewnie by się nie dowiedział że do niego pisałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 20:41, Patryk Mogilno napisał:

Ok. Moim zdaniem ta gra jest do bani! A czemu bo nie bawi mnie tworzenie Pokemonów

Omugu, to po co sie wypowiadasz (nabijamy posty, nabijamy, włahahaha), boże. Nie trafiła w Twoje gusta, ok, ale nie musisz od razu walić z baśki jakie to pokemoniaste. Omugu do bani.
Do tematu: Grałem przez parę minut (na złość wysiadla grafika chwilę później) i musze przyznać ze ciekwa odskocznia od stresu. Szczególnie spodobaly mi się animacje stworka. Sukces mnie nie dziwi i mam nadzieję ze będzie dotyczył też Spore ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kreator bardzo spore ;) ma możliwości jak na demo. Mi się bardzo podoba coś takiego. Kombinacji jest ogrom, co daje dużo frajdy. Do tego mój staruszek dał sobie spokojnie radę ze Spore, co większość użytkowników nie docenia. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo, gra bedzie świetna, te stworki mogą się podobać. Fajnie animowane i do tego da się stworzyć takiego potwora że hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować