Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie wszystkim podoba się Diablo III

421 postów w tym temacie

a nikt z was czasem nie pomyślał, że grafika jasna i bardziej kolorowa jest na początku przygody by z aktu na akt zmieniać się w coraz bardziej mroczną podkreślając rozprzestrzenianie się zła w sanktuarium? Nikt? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje, zalatuje warcraftem i to konkretnie. mysle ze blizz wychodzi z podobnego zalozenia co w czasie produkcji wowa, bo prawde mowaic cukierkowe klimaty sa popularne za wielka woda i u chinoli, natomiast w europie to trzymaja raczej mroczne klimaciki, prawde mowaic zlotym srodkiem mogla by byc opcja "dark gothic" w menu z grafa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to co zaprezentowali jesli chodzi o Diablo 3 to naprawde, nie ma nad czym narzekac bo gra wyglada swietnie. Ta propozycja jest serio dosc... cienka! Gdyby gra miala wygladac tak jak ten ktos sobie wymyslil to chyba bysmy musieli sie zamykac w ciemnych pokojach bez okien aby moc pograc;3... Zreszta przy tak strasznie ciemnej oprawie graficznej by nie mozna podziwiac zbytnio najnowszych efektow jakie teraz gry potrafia osiagnac. No nie wiem nie znam sie ale mnie calkiem odpowiada obecny wyglad D3 i jestem jak najbardziej za! Zamiast zakladac petycje z narzekaniami powinni skladac gratulacje blizzardowi ze w koncu gra powstaje;P Coz... fani wiecznie niezadowoleni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

debilizm niektórych ludzi nie zna granic, po kiego gdzyba petycje...Blizzard zawsze miał w dupie petycje, tyczyło się to WoWa i SC2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMHO na tych przerobionych screenach jest ciemno jak w.... nie napisze już gdzie. Zupełnie mi się nie podobają.
Wolę wersję przedstawioną przez Blizzarda.

Ech, od kiedy to w Diablo liczy się głównie grafika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukanie dziury w całym. Ktoś wpadł na pomysł jak zwrócić na siebie uwagę i nic więcej.Jak się wam nie podoba to sami napiszcie grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard wie co robi, a ekipa pracująca nad D3 odcina się kompletnie od WoWa...jak chcecie zwrócić uwagę Blizzarda zajerestrujcie na blizzforums.com albo batlle.net forums
PS sami jesteście cukierkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo charakteryzuje się mrocznym klimatem i taki powinien być utrzymany. Jeśli chcecie baśniową grafikę zagrajcie w inną grę. Proste nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem, mi tam nie przeszkadza ładny kolorowy świat, ale jednak kiedy zrobimy kolory nieco mniej jaskrawe i dorzucimy czarnego gra ma wtedy super klimat :D ... Moze niektore screeny z petycji sa troche przesadzone, bo chce jednak zobaczyc kim gram, jak wyglada, i do kad idzie, ale mimo wszystko taka petycja w rozsadnych rekach (czytaj blizzard) moze wyjsc tylko grze na dobre. A jak oleja ja to i tak ja kupie bo jest super, bo to dia]I[nlo :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego można było się spodziewać ;-)

Najwytrwalsi w sile fani Diablo jak widać doczepią się każdego szczegółu - i w tym wypadku musieli coś znaleźć. Rzeczywiście na tych screenach grafika jest taka bardziej kreskówkowa, ale moim skromnym zdaniem są to pojedyncze przypadki, na innych sreenach nadal gra trzyma swój własny klimat. Ja tam pod petycją się nie podpiszę, bo aż takim wielkim znawcom serii Diablo nie jestem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję jeszcze wyeliminować krew i zabijanie przeciwników, wtedy można liczyć już na kategorię wiekową 3+ :/ Jak będę chciał zagrać sobie w coś ładnego to włączę Pokemony. Diablo ma być mroczne i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co, może dwie wersje do wyboru? Pierwsza - coś w sam raz dla fanów Diablo, druga - skierowana do uczulonych na wszystko co mroczne i klimatyczne fanów słodkości xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Mi się podobają obie wersje. Naprawdę, gdybym miał wybrać, nie wiem, na którą bym się zdecydował. Ale ta Blizzardowa rzeczywiście przypomina WoW. Czy to źle? Ważne, żeby się fajnie wrogów zabijało. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować