Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry targów E3 - lista magazynu Edge

50 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2008 o 12:35, Dexter McAaron napisał:

I zawsze będą... przy dzisiejszej ambitnej inwencji twórców (większości) najłatwiej dodać
cyferkę i wymyślić kilka nowych rozdziałów niż wymyślić zupełnie coś od zera, nowego.
Zresztą, przecież ludzie wypuszczają gry od początku z zamiarem zrobienia ich w 2, 3
częściach (GoW, Bioshock) bo to pewna kaska.


Nie taka pewna. Zauważ, że im gra lepsza, tym większe będą oczekiwania wobec następcy - a zatem mogą być równie wielkie rozczarowania. Sequel to dużo mniej roboty - choć nadal zdarzają się gry, które z serią mają wspólny tylko tytuł. Na konsolach stosunek uznanych serii do nowych marek wynosi mniej więcej 5 do 1. W 2007 roku w pierwszej dwudziestce hitów USA i Zachodu nową marką był tylko Assasin''s Creed. To daje do myślenia. Na szczęście są indie i oni są dużo bardziej skłonni do innowacji. :) Tylko że o tym się nie pisze prawie w ogóle - a jak o czymś się nie trąbi w mediach, to znaczy, że nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, E3 mimo wszystko zdycha. Wydawcy organizują własne imprezy (vide UbiDays) i olewają w ogóle te "targi" (a raczej to, co z nich zostało) [jak Activision]. Ale po tej liście tego raczej nie widać. Ale ciekawe, co będzie za rok? zamiast 30 gier będzie tylko 15? 10? A może w ogóle nie będzie tych targów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2008 o 19:31, azur65 napisał:

Lol, Activision w ogóle nie będzie na E3, więc trudno aby pojawiło się tam CoD 5, Doom
4 podobnie, z innymi nie wiem. Następnym razem sprawdź zanim zaczniesz obrażać prestiżowe
magazyny.


Z tej strony http://www.e3.net/games (chyba wiarygodne źródło?) można dowiedzieć się że Call of Duty: World at War oraz Doom 4 pojawi się na E3 , mnie akurat Activision mało co obchodzi , mam ciekawsze rzeczy do roboty niż śledzenie tego czy taki pojechany wydawca jak Activision łaskawie pokarze swoje gry czy też nie... Na początku było powiedziane że Activision pokarze swoje gry na E3 i na tym właśnie opierałem swojego poprzedniego posta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O wielu grach z tej listy nie słyszałem. Szkoda, że nie ma Raymana, ale nowej platwormówki. Ja czekam głównie na Far Cry 2, długo go zapowiadają i długo go nie ma w sprzedaży, ale nie ma co się porównywać ze SPORE :P Jakiś nowy Prince of persia będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno na E3 miało nie być praktycznie nic na PCty, a z tego co tu widzę, to na PC jest 16 tytułów pewnych + 3-4 niemal pewne w przyszłości na PC... dla porównania na Wii jest 7, a na PS3 jest 17 tytułów (a przecież prawie wszystkie najlepsze PCowe kawałki i tak E3 mają ominąć ;)). To albo coś jest nie tak, albo poprzedni news to był BS. Tak czy siak E3 się stacza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 00:48, ROTFL napisał:

Podobno na E3 miało nie być praktycznie nic na PCty, a z tego co tu widzę, to na PC jest
16 tytułów pewnych + 3-4 niemal pewne w przyszłości na PC... dla porównania na Wii jest
7, a na PS3 jest 17 tytułów (a przecież prawie wszystkie najlepsze PCowe kawałki i tak
E3 mają ominąć ;)). To albo coś jest nie tak, albo poprzedni news to był BS. Tak czy
siak E3 się stacza...


PC też się stacza. W zasadzie już się stoczył. Umarł znaczy się. Nie, nie umarł, tylko zdechł. Śmieci nie umierają, tylko zdychają - na wysypisku historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wcale nie uważam ,że PC się stacza.To raczej targi E3 schodzą na psy.W zeszłym roku ,też tak było ,więc targ nie były z udane, zwłaszcza dla PCetowców ,a w tym roku będzie jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować