Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szczegółów szczypta o wydaniach Fable II

27 postów w tym temacie

Zaitsev

Premiera Fable II na Xboksa 360 już na jesieni. Dlatego też Lionhead postanowiło podzielić się z fanami szczegółami dotyczącymi wersji przedpremierowej i edycji specjalnej F2, które pojawią się za granicą i być może również u nas w kraju.

Przeczytaj cały tekst "Szczegółów szczypta o wydaniach Fable II" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Figurka Hobbesa! Supcio! ^^
Ciekawe czy polska EK będzie się różnić od amerykańskiej..? I kto będzie ją wydawać? No i czy cena będzie sensowna, bo jeśli tak, to EK powędruje prawdopodobnie do mojego domku na kurzej łapce :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ukaże się wersja PC (co jest wielce prawdopodobne) to te mini-gierki będą od razu w grze lub za darmo do ściągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że robiąc Fable II tymczasowym exclusivem na Xboxa 360 przymusza graczy do kupna konsoli -.-''.

Tymczasem ja poczekam na zwykłą edycję pecetowej edycji Fable II, mam nadzieję, że i ona się pojawi na rynku :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 18:25, Adamzzz napisał:

Widać, że robiąc Fable II tymczasowym exclusivem na Xboxa 360 przymusza graczy do kupna
konsoli -.-''.


Hehe, jeśli już chcesz patrzyć na to z tej strony, to zauważ, że jeśli gra wyjdzie na komputery to zmusi niejednego fana do zmodernizowania komputera (ja byłbym jednym z nich, ale mnie zmusili już do kupna konsoli :P).

Dnia 08.07.2008 o 18:25, Adamzzz napisał:

Tymczasem ja poczekam na zwykłą edycję pecetowej edycji Fable II, mam nadzieję, że i
ona się pojawi na rynku :).


Pewnie się pojawi, nikogo to nie zdziwi, czego i sobie i Wam życzę z całego serca :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak panowie wyżej, czekam na wersje PC, bo jedynkę akurat nie dawno zakupiłem i gra bardzo mi się spodobała :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka bardzo mi się podobała, lecz była krótka (10 godzin zabawy to zdecydowanie za mało) i miała za mało zadań pobocznych. Mam nadzieję, że dwójka będzie dłuższa niż poprzedniczka i będzie miała rozsądne wymagania :)
no i więcej zadań pobocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie przytłacza świadomość, że w tej części do dyspozycji będą pistolety, ale i tak z pewnością ją zakupię, może dlatego, że ogólnie przebija Gothica 2, szczególnie pod względem klimatu (pierwsza część)

E: @wilczan:
Gra ze wszystkimi zadaniami zajmuje średnio 20 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak gra przyniesie sukces, ale sama z siebie to nic się nie sprzeda wiec dobrze że coś dają do przedpremierowych egzemplarzy a i niezgorsza EK jak na zagraniczne standardy :D oby tylko CD-P wydał lepszą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na osłodę po braku Fable 2 na PC, można pograć w poprzednią część ;) Ale miejmy jednak nadzieję, że potwierdzenie edycji komputerowej będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A macie jakieś informacje, że na PC w ogóle coś robione jest ? Bo ja nic o takim czymś nie słyszałem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jak na razie to w Polsce gry na PC-ty słynęły z najlepszych edycji kolekcjonerskich i wydań specjalnych, ale widzę, że konsole nie chcą być dłużne. O ile CD Projekt zechce wydać wspomnianą w newsie edycję gry Fable II. Osobiście nie czekam na tą grę, więc EK na pewno nie kupię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować