Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najwięksi bohaterowie gier w Twoich rękach - weź udział w konkursie!

67 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2008 o 21:27, Rozrobiony napisał:

> Może ktoś rzucić linkiem do wyników konkursu? Bo nie mogę znaleźć 0_0
Voila - http://www.gram.pl/konkurs.asp?id=100
A ja jak zawsze nic nie wygrałem :(


Tak patrze na te wyniki i aż pięciu zwyciezców to osby które zakładają konta tylko dla konkursów i aby było zabawniej wygrywaja,odbierajac nagrodę dla prawdziwych forumowiczów.Eh....Oczywiscie o tej piątce gramowiczów nigdy nic nie słyszałem i nigdy ich na forum nie widziałęm,tak samo jest z konkursami z gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, mnie też z lekka denerwuję ten fakt. :P Człowiek tu promuję gram i w ogóle, a wygra ktoś kto tu siedzi, bo siedzi. Trudno. ;<

BTW. Weźcie może dajcie jakieś bardziej twórczy konkurs? Byle bez zaznaczania odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 21:39, rafekx 12 napisał:

Tak patrze na te wyniki i aż pięciu zwyciezców to osby które zakładają konta tylko dla
konkursów i aby było zabawniej wygrywaja,odbierajac nagrodę dla prawdziwych forumowiczów.Eh....Oczywiscie
o tej piątce gramowiczów nigdy nic nie słyszałem i nigdy ich na forum nie widziałęm,tak
samo jest z konkursami z gram.pl.


Niektórym widać się we łbach poprzewracało skoro myślą, że pisanie na forum, dzielenie się historiami swojego nudnego życia i innymi pierdołami tutaj ma dać im fory w konkursach. Ogarnijcie się lepiej, konkursy są dla wszystkich, tych co tylko przychodzą grać w te kiepskie flaszki, dla tych co tylko kupują jak i dla tych co pierdoły na forum wypisują.

Poza tym taki bzdurami jak treść powyższych dwóch postów odstraszacie ich od korzystania z forum, przez co nie będziecie mogli ich poznac... A im tak strasznie na tym zależy, to spędza im sen z powiek, bo nie mogą wpaść na pomysł co zrobić, żeby biedny mały rafekx 12 ich zapamiętali :-((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh...Widze że starasz sie mnie wciagnać w prowakacje,ale nie uda ci się drogi Misticu:)I nie zmienie swojego zdania że osoby które zakłądają konta tylko i wyłącznie do konkursów odbieraja tą nagrode dla gramowiczów dla których zależy na niej:)Tu cytuje " żeby biedny mały rafekx 12 ich zapamiętali :-(((((((((("uwierz mi że taki mały nie jestem:)I proszę cie o jedno nie odpisuj na tego posta chociaż wiesz co?Odpisuj se bo i tak widze że każdy twój post ma w sobie albo krytyke albo zrzędzenie:)Sry. za offtop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego nie mogą brać udziału w konkursie? Konkurs jest dla wszystkich, a gdyby forumowicze mieli mieć fory, to dostaliby e-mail o konkursie. Czyli taki konkurs dla tych z dłuższym stażem...

Ja im gratuluję, choć żałuje, że nie wygrałem.

Gdyby konkurs był tylko dla tych, co dłużej tutaj są, to byłaby, to dyskryminacja wszystkich innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki konkurs często się nie zdarza, więc trochę szkoda, że się trochę bardziej nie postarałem z tym tekstem o figurkę Dantego. No, ale cóż... Mówi się trudno i żyje się dalej, a może kiedyś się uda. Gratulacje dla zwycięzców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować