Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najwięksi bohaterowie gier w Twoich rękach - weź udział w konkursie!

67 postów w tym temacie

gram.pl

Wiele gier przechodzi do historii nie ze względu na fantastyczne wykonanie czy porywającą mechanikę, ale dzięki wyrazistym, zapadającym w pamięć postaciom. Wszak czym byłby Tomb Raider bez Lary Croft albo Halo bez Master Chiefa? Teraz, dzięki organizowanemu wspólnie ze sklepem Aliens Group konkursowi, ci bohaterowie mogą zagościć w Waszych domach!

Przeczytaj cały tekst "Najwięksi bohaterowie gier w Twoich rękach - weź udział w konkursie!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie nie interesuje mnie świat WoW''a, ale udział w konkursie wziąłem. A nóż, widelec się trafi. Chociaż osobiście wolałbym Larę, najlepiej w skali 1:1, no albo chociaż, skoro jesteśmy przy MMO, Cynn albo Jorę z GW. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi wysłane :-) Co prawda pytania nie proste (bo nigdy nie obcowałem z WoW''em) ale udzialiłem odpowiedzi, liczę że poprawne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja będę musiał trochę ruszyć głową aby odpowiedzieć na te pytania bo niestety kompletnie nie interesuję się WoWem czy Warcraftem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi wysłałem. Mam nadzieję, że prawidłowe. ;) A tak BTW. ktoś w ogóle czyta te regulaminy konkursów? ;>

@Patryk Mogilno ---> Możliwe, że w następnym etapie będzie taka figurka do wygrania. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny konkurs i nagrody też fajne :)
Co do pytań to całkiem proste, no może poza pierwszym ale 20 sekund na Google i po kłopocie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytania prościzna. Mam nadzieje, że w losowaniu przyfarce i wypadnie na mnie ;)
Ah chętnie bym widział Tego Orka u mnie w pokoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 21:49, Grzegorz II napisał:

Ta druga to musi być figurka z GoW.

To jest na 99% poprawna odpowiedź. I to w dodatku Marcus Fenix! :)
Kontury wprost idealnie pasują... : P

Druga część konkursu i zapewne też trzecia będą opisowe, więc ktoś się wykaże weną twórczą. ;)

Ano, trzecia figurka, to uwaga, uwaga - Dante!!! :)
Dla tegoż właśnie muszę ją wygrać... : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować