Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3: Relacja z konferencji Microsoftu

69 postów w tym temacie

HiSin na oficjalnej stronie gry jest napisane

Computer Entertainment System ( TBA )
http://na.square-enix.com/remnant/landing.html

Najbardziej byłem ciekaw GoW 2 i Fable 2 ... GoW2 wygląda bardzo dobrze ... o wiele bardziej klimatycznie niż jedynka. Co do Fable 2 .... hmm nie wiem czemu ale strasznie zalatuje mi ta gra sims''ami :P. W Fable podobał mi się jedynie graficzny rozwój postaci, jak w zależności od naszych poczynań zmieniał się wygląd naszego bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesują mnie wszelkie informacje dotyczące Fable II , Gears of War 2 oraz Portal Still Alive , więc cała ta konferencja Microsoftu jednak do czegoś się przydała. Teraz będę z niecierpliwością wyczekiwał jakiś konkretnych informacji na temat PeCetowych wersji tych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, stało się. Zdecydowałem. Ostatecznie. Kupuję X-kloca ;] Po prostu fenomenalne gry no i Final Fantasy... Ach, już zbieram kasę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja podskoczyłem na krześle z radości, kiedy dowiedziałem się, że natywna rozdziałka mojego monitora (czyli 1680x1050) będzie już za 3-4 miesiące obsługiwana przez Klocka, akurat razem z Gears of War 2... Microsoft odniósł EPIC WIN nad Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście parę istotnych rzeczy zapowiedzieli panowie z MS . Szczególnie cieszę się z gry Lips i You''re In the Movies bo takich casualowych gier mi właśnie na Xa brakowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować