Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo - ruszają preordery!

74 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2008 o 14:40, NuGGet napisał:

Już zbieram hajs :D
Muszę miec premierówkę CS''a :D Szkoda że premiera prawie na koniec wakacji ;/.

Ale ja widze tu duży PLUS a wiesz czemu? Miłe rozpoczecie roku szkolnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już wiele razy pisałem, Czyste Nieba to murowany Hit przez duże "H". :) Czekam na pre-order edycji kolekcjonerskiej.

@MaryjanCDP
Skoro ujawniłeś, że pre-order EK powinien wystartować do końca tygodnia, to może zaserwujesz Nam mały przeciek na temat składu EK? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 14:44, MaryjanCDP napisał:

Start preordera edycji kolekcjonerskiej powinien odbyc sie pod koniec tego tygodnia


Błagam napisz że to będzie niedziela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 14:44, MaryjanCDP napisał:

Start preordera edycji kolekcjonerskiej powinien odbyc sie pod koniec tego tygodnia

A co w niej bedzie:) Mam nadzieje że cena bedzie w miare dobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2008 o 14:37, morthi napisał:

kiedy zostanie dodane pudelko ek do listy gier zarejestrowanych? minal juz ponad rok
a ja mam wciaz pudelko w przygotowaniu :)


EK było w pudełku? Bardziej zdjecie puszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 14:54, MaryjanCDP napisał:

Sorry ale geba na klodke - nie moge sie wysypac :) cierpliwosci za kilka dni wszystko
bedzie jasne


Oczywiście rozumiemy ale powiedź tylko jedno.... preordery będą w niedzielę? Mógłbyś mnie uspokoić bo nie wiem jak wyrobię przez te parę dni... (wiem upierdliwy jestem ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosimy o więcej szczegółow nt. wersji językowej. Będzie pełen dubbing? Lektor? Czy tak jak w SoC pozostaną oryginalne, rosyjskie rozmowy między mniej istotnymi NPC? Mam nadzieję, że CDP nie zostawi mniej rosyjskiego audio niż w edycjach zachodnich...

PS. A może by tak do EK dorzucić oryginalne audio zamiast zielonej puszki, gumowego mutanta czy innej bzdrury? Wiem - marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi tylko jedna rzecz, czy gra będzie w jedynej słusznej wersji językowej (czyt. polskiej) czy też zostaniemy zwolnieni z tego obowiązku i będzie w oficjalnej wersji z podpisami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 15:04, Sido15 napisał:

Na karcie preorder''a Czystego Nieba w sklepie, pisze że jest w całości po polsku :)

Na karcie Cienia Czarnobyla też tak jest, a mamy z lektorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 15:25, Vivek1 napisał:

Czy ten stalker jest dodatkiem czy samodzielną grą? (nie mam poprzedniego stalkera :/)

Samodzielną grą. Nie trzeba mieć Cienia Czarnobyla żeby w nią zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra którą napewno kupię i jedna z nielicznych w ostatnim czasie które na bank ukończę. Jednak czekam na skład EK. CDP ostatnio zaczyna coraz częściej wydawać gry z różnymi wersjami językowymi do wyboru, więc liczę na lektora (w cieniu czarnobyla sprawdził się świetnie, więc liczę na tą opcję), którego będzie można wyłaczyć i włączyć napisy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby 10 wplnów więcej, ale biorąc pod uwagę, że wysyłka kurierem nie jest darmowa to nie jest już tak różowo jak przy premierze jedynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować