Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3: relacja na żywo z konferencji Sony

97 postów w tym temacie

Ale Lipa to miała być konferencja żenada może tylko oprócz tego Maga a poza tym dziadostwo.Ciekawi mnie tylko jedno czy niebedzie nwoa wersja z dyskiem 80 gb za około 900zł ?? bo tak mi sie zdawało że widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko tak jak się spodziewałem , konferencja Sony to półtorej godziny totalnej nudy... Nie pokazali zupełnie nic ciekawego , na tak nudnej konferencji nic tylko zamknąć oczy i iść spać... Sony powinien uczyć się od Microsoftu i Nintendo jak powinna wyglądać ciekawa konferencja , bo tym co pokazali niestety zupełnie się nie popisali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

400 USD...tak to jakieś 900zł....biorę w ciemno, bo teraz ide na PS3 brata...ok lubię pograć w gry upscaled z ps2 do 1080p...wyglądają zabójczo jak na tamtą generację, ale PS3 za 900zł ? :)

Niestety pewnie w Polsce to będzie z 1300zł jak nie więcej....lol...import więc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony pokazało 1,5h nudy... najlepiej wypadło Nintendo i MS (choć tak naprawdę tylko dzięki FFXIII:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malo gier racja, i racja ze 3/4 konferencji gadali o filmach.......... żałosne....... Co do gadania ze gry na ps3 beda kosztowac 65zł a konsola 900 moja odpowiedz....... hahahahahahaha rotfl POWODZENIA! Rozbawilo mnie to naprawde! Przeciez teraz cena detaliczna PS3 z 40gb kosztuje 400$ poza tym wy sobie super liczycie :D Jeżeli cena sie nie zmienia to czemu w polsce konsola nie kosztuje 900zł ŻENUA!!! to samo sie tyczy gier tak 65 zł w marzeniach lolol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony, Sony, Sony! Gdzie się podział poziom sprzed lat? Przecież niemożliwym jest takie marnowanie potencjału swojego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze oglądnąłem konferencje prasowe MS i Sony i muszę przyznać że ta ostatnia zrobiła na mnie najmniejsze (wręcz negatywne) wrażenie:/
Sony niestety mimo że się chwali czym to PS3 nie jest nadal nic w kierunku rozpowszechnieniu tejże konsoli nie robi, mnóstwo gadania o tym że PS3 ma mieć ponad 70 exclusive''ów a tak na prawdę pokazali ledwo kilka z czego tak na prawdę osobiście najbardziej ruszył mnie God of War 3 (którego tylko króciutki cinematic trailer pokazali).
Nie rozumie też tego przeskakiwania z tematu na temat,najpierw gada o PS3 po to by za chwilę przeskoczyć na PS2,PSP i znowu na PS3 i tak w kółko:/
Nie rozumie również gadania o wielkich tytułach na PS3 i pokazywania MGS4 (który był wielki i do tego exlusive) i GTA 4 które wyszło również (a może przedewszystkim) na X360.
Wielkość całej tej "gali" odejmuje niestety mała ilość gości która w porównania do MS (którego konferencja była znacznie krótsza) jest wręcz zatrważająco mała.
Osobiście największe wrażenie zrobiły na mnie dwie prezentacje,130 tytułów na PS2 (z której najwyraźniej Sony czerpie swoje główne zyski) oraz Resistance Retribution na PSP:)
Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem kupna PS3 i w końcu ją pewnie kupię jednak prawdopodobnie dopiero po premierze nowej PS3 z 80gb hdd (o ile w ogóle w polsce się pojawi).

Konferencja MS i jej rozmach jeśli chodzi o zawartość merytoryczną i ilość pokazanych exlusive''ów zrobiło na mnie ogromne wrażenie.
Do tego wszystkiego końcówka w której prezes Square Enix ujawnia że FFXIII wyjdzie na X360 w tym samym czasie co na PS3 (zresztą którego miał być tajną bronią) zrobiło wrażenie.
Najwidoczniej MS potrafi zadbać o swoich klientów w przeciwieństwie do Sony które uważa że "genialność" PS2 będzie ciągła sprzedaż PS3 bez wysiłku z ich strony.

P.S fanboye Sony nim zaczną na mnie nadawać niech wiedzą że posiadam dwie konsole Sony w postaci PS2 i PSP a w przyszłości (niedalekiej) również PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 22:45, Siegebreaker napisał:

Gdzie można jeszcze raz obejrzec kawałek GoW''a III zaprezentowanego na konferencji :P?
szukam i szukam i doszukac się nie moge...


gametrailers.com

Mr Pawcio765
Żenada jak się czyta takie coś, oglądałeś konferencję? jeśli tak to chyba nie znasz angielskiego...duża porcja gier z ps3, które wyszły jakiś czas temu wyjdzie w wersji grates hits czyli gra za 29.99$ przy dolarze tanim jak barszcz wychodzi 65zł + 15zł przesyłka tygodniowa z USA jeśli kupić w US, kupowałeś kiedyś importy? raczej nie, żyjesz tylko badziewną Polską z naszymi cenami na poziomie rozwiniętego kraju Europy zachodniej, BA nawet wyższymi co jest CHORE! zamówiłem sobie preorder Soul Calibur 4 z UK za 155zł z przesyłką a w Polsce 210zł z przesyłką..to jest żenada...

PS3 w wersji 80gb bez kompatybilności ps2 będzie kosztować 400$ w US, za tyle samo sprowadzę sobie z UK...A Ty możesz sobie żyć zamknięty w Polskim świecie dalej :)

Co do gie, które wejdą do Grates Hits to np, Ratchet and Clank, Assasins Creed, R6 Vegas i kilka innych.

Na PSN będzie Nowy Ratchet za 15$, można kupić kartą albo za pomocą PSN prepaid kart...

Sorry, ale to Polska się nie zmienia bo naiwni ludzie w większości u nas żyją...w normalnym kraju mają normalne ceny...jedyna bariera to karta kredytowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 23:13, korbest napisał:

> Gdzie można jeszcze raz obejrzec kawałek GoW''a III zaprezentowanego na konferencji
:P?
> szukam i szukam i doszukac się nie moge...

gametrailers.com

Mr Pawcio765
Żenada jak się czyta takie coś, oglądałeś konferencję? jeśli tak to chyba nie znasz angielskiego...duża
porcja gier z ps3, które wyszły jakiś czas temu wyjdzie w wersji grates hits czyli gra
za 29.99$ przy dolarze tanim jak barszcz wychodzi 65zł + 15zł przesyłka tygodniowa z
USA jeśli kupić w US, kupowałeś kiedyś importy? raczej nie, żyjesz tylko badziewną Polską
z naszymi cenami na poziomie rozwiniętego kraju Europy zachodniej, BA nawet wyższymi
co jest CHORE! zamówiłem sobie preorder Soul Calibur 4 z UK za 155zł z przesyłką a w
Polsce 210zł z przesyłką..to jest żenada...

PS3 w wersji 80gb bez kompatybilności ps2 będzie kosztować 400$ w US, za tyle samo sprowadzę
sobie z UK...A Ty możesz sobie żyć zamknięty w Polskim świecie dalej :)

Co do gie, które wejdą do Grates Hits to np, Ratchet and Clank, Assasins Creed, R6 Vegas
i kilka innych.

Na PSN będzie Nowy Ratchet za 15$, można kupić kartą albo za pomocą PSN prepaid kart...

Sorry, ale to Polska się nie zmienia bo naiwni ludzie w większości u nas żyją...w normalnym
kraju mają normalne ceny...jedyna bariera to karta kredytowa!



Śmieszny jestes człowieku :) jak sprowadzanie gier i konsol jest takie opłacalne to to rób. A kupuj se te PS3 classic za 65zł + przesyłka, moze jeszcze do zestawu dokupisz PS3 za 400$, ciekaw tylko jestem jak odpalisz te wszystkie rzeczy na swoim europejskim PALOWYM telewizorze, powodzenia.

Z UK sprowadzisz? Droga wolna, tam są juz dobre standarty. Na pewno na tym zaoszczędzisz, jestem tego pewien. Tak samo jakbyś chciał kupić X360 - wybul tylko 220 funtów za premiuma. Czekaj czekaj, czy to nie jest przypadkiem 900zł, tyle ile kosztuje premium u nas? Dolicz jeszcze koszt przesyłki - 25 funtów. Opłacalne to wszystko jest, ja pitole ze tez wczesniej na to nie wpadłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, full HD TV nie odpali mi gry w 720p 1080i/p

Tak w ogóle to od kiedy to PS3 jest podzielone na PAL i NTSC? PS3 jest region free, ściągnij sobie demko gry z PSN US lol...

Jak można takie pierdoły pisać o PALu w przypadku PS3....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Dziękuję przedmówcy :P
2. Poza tym Słyszałes co to jest cło!!!!! I co nie slyszales co to jest blokada regionalna nie wiedzialem ze na konsoli NTSC wszystko pojdzie z europy + ten telewizor :D
Takze jak chcez cos napisac to mysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować