Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3: relacja na żywo z konferencji Sony

97 postów w tym temacie

Sprowadzanie konsoli z USA jest mało ekonomiczne, dlatego pisałem, że ewentualnie można z UK, jeśli cena konsoli spada w US to spadnie i w Europie. Ale jeśli idzie o gry to jest to jak najbardziej opłacalne. Nie rozumiem też jak mozna gardzić grą za 65zł + przesyłka bez dodatkowych opłat, gdy ten sam tytuł nówka w Polsce jest znacznie droższy...nie biorę pod uwagę używek w tym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra jesli PS3 nie ma blokady regionalnej to zwracam honor nie wiedzialem. Ale na gry i tak clo bedzie jakies chyba ze bedzie po 65zł w UK to wyjdzie tanio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Ty gadasz. Konsola 800zł, sprowadzenie około 120-150zł (są firmy, które się tym zajmują) i masz za około 1000zł coś, co u nas wyszłoby pewnie z releaseprizem ponad 1600 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no 1000zł PS3 fajnie. a unas jak ktoś sprowadzi to pewnie na allegro ok. 1800zł LOSEK92 jak nie za 900$ jedziesz płacisz przywozisz chyba w ameryce nie ma jeszcze euro. chyba że mam nie świeże info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 23:04, Nadrill napisał:

> Przyrąbali. MMO, GoW 3, InFamous, MAAAAAAAAAAAAAAG :]]]]

Rozumiem, że to ironia?

Rozumiem, żeś drętwy.

Prezentacja była ciekawa, na równi z tej M$u za to sto razy lepsza od tej Ninny. Pokazano sporo zapowiedzianych tytułów, niesamowicie zarządzono ostatnią trójcą pokazów, genialnie sprezentowano gotowe gameplaye i świetnie nakręcono hype na biznes filmami.

Nie no, ja też nie lubię gdy wychodzi gruby facet na scenę i nic fajnego nie zapowiada.

Geez, ludzie, litości ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 10:24, Zaitsev napisał:

Przypominam tylko, że w USA jest inne napięcie w gniazdkach. Jak to rozwiązali w PS3?

Wbudowany transformator napięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 11:54, Zaitsev napisał:

Penny arcade chyba najlepiej to podsumowało...


Mniej więcej tak to wyglądało z mojego punktu widzenia.
Świetne podsumowanie by Penny Arcade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą prezentację miał chyba LittleBigPlanet ;) Swoją drogą zaskoczyło mnie to, ile uwagi poświęcono PS2, konsola niby stara, a nadal żyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 14:04, tomas92 napisał:

Najlepszą prezentację miał chyba LittleBigPlanet ;) Swoją drogą zaskoczyło mnie to, ile
uwagi poświęcono PS2, konsola niby stara, a nadal żyje :)

Sony musiało czymś zapchać 1,5h konferencji, a że PS3 i PSP mają się niezbyt dobrze, to padło na PS2 i filmy:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale pamiętajcie że Sony to nie tylko PS3 ale także PS2 i PSP, a właśnie na te dwie platformy jest dużo ciekawych gierek.

Jeśli chodzi zaś o samo PS3 to Sony wypadł blado zaś na te dwie pozostałe to są konkrety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 11:54, Zaitsev napisał:

Penny arcade chyba najlepiej to podsumowało...


Jest też druga wersja. ;)

by mee

20080716234616

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2008 o 23:35, MaZZeo napisał:

ciekaw tylko jestem jak odpalisz te wszystkie rzeczy na swoim europejskim
PALOWYM telewizorze, powodzenia.

Ja mam konsolę PS3 ze stanów, mam 3 gry kupione w Polsce, ale cała reszta jest zza oceanu i wszystko działa jak należy(żadnych problemów z polskim TV czy działaniem gier), więc nie wiem o co ci chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprostu użytkownik ten nie posiada PS3, bo gdyby posiadał to by nie wypisywał takich bzdur i wprowadzał innych, którzy mogli nie wiedzieć w błąd.

Jedynym minusem zakupu gry z US w dzień premiery jest brak dostępu do DLC z Polski do czasu, aż gra ukaże sie w Europie, chyba że wydamy 50 euro na 50$ karte PSN pre paid, bo tyle sobie życzą za nią na Ebayu. Jeszcze nie znalazłem innego tańszego źródła tych kart...

Może ktoś wie gdzie można kupić takie karty taniej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować