Zaloguj się, aby obserwować  
ass177

Program służacy do zapisywania audycji za radia na dysk..

14 postów w tym temacie

Witam, szukam programu że np. słuchając radia będę mógł sobie zapisywać piosenki na dysku znaczy tak jakby nagrywać no nie tak jakby tylko nagrywać:D jakby ktoś mógł podać nazwę programu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 14:11, ass177 napisał:

Witam, szukam programu że np. słuchając radia będę mógł sobie zapisywać piosenki na dysku
znaczy tak jakby nagrywać no nie tak jakby tylko nagrywać:D jakby ktoś mógł podać nazwę
programu...


Spróbuj tego IRadio lub FreeAmp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 14:25, allor10 napisał:

> Witam, szukam programu że np. słuchając radia będę mógł sobie zapisywać piosenki
na dysku
> znaczy tak jakby nagrywać no nie tak jakby tylko nagrywać:D jakby ktoś mógł podać
nazwę
> programu...

Spróbuj tego IRadio lub FreeAmp.


Ta ale ten pierwszy program to platny a ten drugi to chyba jakis szajs macie cos godnego polecenia jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 17:36, ass177 napisał:

Ta ale ten pierwszy program to platny a ten drugi to chyba jakis szajs macie cos godnego
polecenia jeszcze ?

A próbowałeś, czy z nazwy "Free" wnioskujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 17:36, ass177 napisał:

> > Witam, szukam programu że np. słuchając radia będę mógł sobie zapisywać piosenki

> na dysku
> > znaczy tak jakby nagrywać no nie tak jakby tylko nagrywać:D jakby ktoś mógł
podać
> nazwę
> > programu...
>
> Spróbuj tego IRadio lub FreeAmp.

Ta ale ten pierwszy program to platny a ten drugi to chyba jakis szajs macie cos godnego


Jeśli tak uważasz - trudno, ale drogie Dziecko Neostrady polecam zapoznać się z możliwościami bardzo przydatnego programu jakim jest wyszukiwarka, np. www.google.pl i znaleźć coś samemu, a nie pisać niepotrzebne komentarze. Pozdrawiam.

Dnia 22.07.2008 o 17:36, ass177 napisał:

polecenia jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 13:08, allor10 napisał:

> > > Witam, szukam programu że np. słuchając radia będę mógł sobie zapisywać
piosenki
>
> > na dysku
> > > znaczy tak jakby nagrywać no nie tak jakby tylko nagrywać:D jakby ktoś
mógł
> podać
> > nazwę
> > > programu...
> >
> > Spróbuj tego IRadio lub FreeAmp.
>
> Ta ale ten pierwszy program to platny a ten drugi to chyba jakis szajs macie cos
godnego

Jeśli tak uważasz - trudno, ale drogie Dziecko Neostrady polecam zapoznać się z możliwościami
bardzo przydatnego programu jakim jest wyszukiwarka, np. www.google.pl i znaleźć coś
samemu, a nie pisać niepotrzebne komentarze. Pozdrawiam.
> polecenia jeszcze ?


Dziecko Neostrady? widzę ze coś ci sie w głowie pomieszało matkojebco od tego siedzenia na forum i zważaj do kogo piszesz ale to właśnie takie dzieci przygnębione jak ty są cwane tylko na forach bez komentarza i morda w kubeł śmieciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 00:34, Fumiko napisał:

Przeczytaj regulamin. Zwłaszcza punkt dotyczący obrażania innych. Z mojej strony idzie
zgłoszenie do moderacji...


Rzecz w tym typie ze to ja pierwszy zostałem obrażony czytaj uważnie co ten typ napisał a potem takie rzeczy pisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 02:56, ass177 napisał:

Rzecz w tym typie ze to ja pierwszy zostałem obrażony czytaj uważnie co ten typ napisał
a potem takie rzeczy pisz!


1) Do mnie się pisze w rodzaju żeńskim.
2) Ty użyłeś słów wulgarnych. Jak powiedziałam - sprawa zgłoszona modkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 03:02, Fumiko napisał:

> Rzecz w tym typie ze to ja pierwszy zostałem obrażony czytaj uważnie co ten typ
napisał
> a potem takie rzeczy pisz!

1) Do mnie się pisze w rodzaju żeńskim.
2) Ty użyłeś słów wulgarnych. Jak powiedziałam - sprawa zgłoszona modkom.


co do 1 dużo osób przyzwyczaiło się, że kobiety nie grają(ja do tych osób nie należę)
a 2 trzeba czasami rozumieć znaczenia przekleństw, słów i wiedzieć kiedy trzeba ich używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 03:35, Menisk napisał:

co do 1 dużo osób przyzwyczaiło się, że kobiety nie grają(ja do tych osób nie należę)
a 2 trzeba czasami rozumieć znaczenia przekleństw, słów i wiedzieć kiedy trzeba ich używać.


Słuchaj, co by się nie działo, nie powiesz mi że zarzucenie komuś wulgarnymi słowy kompleksu edypa ma prawo mieć miejsce w kulturalnej dyskusji. Zwłaszcza, że dzieciak prosi o pomoc a potem się krzywi i wybrzydza. Liczył na to, że ktoś mu kupi taki program czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 03:39, Fumiko napisał:

> co do 1 dużo osób przyzwyczaiło się, że kobiety nie grają(ja do tych osób nie należę)

> a 2 trzeba czasami rozumieć znaczenia przekleństw, słów i wiedzieć kiedy trzeba
ich używać.

Słuchaj, co by się nie działo, nie powiesz mi że zarzucenie komuś wulgarnymi słowy kompleksu
edypa ma prawo mieć miejsce w kulturalnej dyskusji. Zwłaszcza, że dzieciak prosi o pomoc
a potem się krzywi i wybrzydza. Liczył na to, że ktoś mu kupi taki program czy jak?


dla mnie on jest przykładem takiego małego dziecka- wybrzydza i nie wiadomo jak mu pomóc......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 00:28, ass177 napisał:

Dziecko Neostrady? widzę ze coś ci sie w głowie pomieszało matkojebco od tego siedzenia
na forum i zważaj do kogo piszesz ale to właśnie takie dzieci przygnębione jak ty są
cwane tylko na forach bez komentarza i morda w kubeł śmieciu!

panu już podziękujemy, ban

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto wypowiedź użytkownika Ass177 w temacie "Microsoft robi sobie jaja z instalacji GTA IV na PS3":

"HAHAHA co za typ~? ! wiesz co ci powiem? mam to w dupie! Wazne ze ja bede miec gre na swoim PS3 a czy ty bedziesz mial na swoim złomiaczu to mam to gdzies dla mnie moze byc nawet 1:10000000000 z czego wlasnie ta pierwsza to bedzie z pleja heh co za ludzie! ile masz lat? widze ze trafilem na forum "podstawówka)" zara ktos sie pewnie zacznie klepac to ortografi ale powiem czemu tak pisze: heh nie chce mi sie poprawiac a pisze i nie patrze wiec i tak mnie zrozumiecie palanty co chca mnie poprawic i tak wiec o h** wam chodzi?:O"

Widzę, że nie jestem pierwszą osobą, która miała wątpliwą przyjemność konwersacji z tym typem. Dziwię się, że już wtedy nie dostał BANA. Obraża on poprostu tych, którzy kulturalnie próbują mu pomóc lub mają inne zdanie na dany temat. Dodatkowo fragment:

"i tak mnie zrozumiecie palanty co chca mnie poprawic"

odnosi się do innych użytkowników forum. Dlatego jeśli Twoim jedynym sposobem argumentacji są CHAMSKIE ODZYWKI, nie zabieraj głosu dopóki nie nauczysz się trochę kultury. Taka postawa świadczy o tym, że sam masz góra 14 lat, jak to napisałeś do kogoś w innym poście. Dorośnij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować