Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3: Screeny #11

25 postów w tym temacie

Czyżby LucasArts zrezygnowało z Force Unleashed na PS2? Szkoda, chociaż mam już X360. No ale niestety, to ma być gra przełomowa, a PS2 już nie jest zbyt młode żeby znieść tą grafikę i przede wszystkim fizykę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 22:33, ibisz napisał:

Czyżby LucasArts zrezygnowało z Force Unleashed na PS2? Szkoda, chociaż mam już X360.
No ale niestety, to ma być gra przełomowa, a PS2 już nie jest zbyt młode żeby znieść
tą grafikę i przede wszystkim fizykę ;(

Force Unleashed będzie na wszystkim Wii, PS2 i PC - te screeny po prostu są z X-a i PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 22:40, Zaitsev napisał:

Force Unleashed będzie na wszystkim Wii, PS2 i PC - te screeny po prostu są z X-a i PS3.

No właśnie zacząłem nad tym głębiej myśleć i stwierdziłem, że jest jak mówisz, ale chyba jednak nie na PC :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 22:40, Zaitsev napisał:

> Czyżby LucasArts zrezygnowało z Force Unleashed na PS2? Szkoda, chociaż mam już
X360.
> No ale niestety, to ma być gra przełomowa, a PS2 już nie jest zbyt młode żeby znieść

> tą grafikę i przede wszystkim fizykę ;(
Force Unleashed będzie na wszystkim Wii, PS2 i PC - te screeny po prostu są z X-a i PS3.

Przepraszam, zamotałem się. Jeszcze raz - Force Unleashed wyjdzie na X360, PS3, PS2, PSP, Wii i DS-a. Na PC? Na PC niestety nie... :/

EDIT: I na N-Gage'a nowego też wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 22:46, Zaitsev napisał:

Przepraszam, zamotałem się. Jeszcze raz - Force Unleashed wyjdzie na X360, PS3, PS2,
PSP, Wii i DS-a. Na PC? Na PC niestety nie... :/

EDIT: I na N-Gage''a nowego też wyjdzie.

Spoko, spoko, nie chcemy Cię zabić :) Ale to jest śmieszne - gra wychodzi nawet na NDS i N-Gage, pewnie nowsze lodówki i pralki będą ją odpalały. Ale PC - nie. A szkoda, że LucasArts stosuje taką politykę, bo w sumie to zaczynali właśnie na PC. Mam nadzieję, że odpłacą jakoś to PC-towcom tworząc wraz z BioWare KotORa III :) No ale screeny świetne, gameplaye też prezentują się świetnie, więc będzie murowany hit. Warto jeszcze zwrócić uwagę na najnowszą grę sygnowaną nazwiskiem Toma Clancy''ego - H.A.W.X. Wydaje się, że to symulator, ale z tego co czytałem w najnowszym CDA, to wręcz odwrotnie, będzie to arcade. Jak dla mnie fajnie, bo niewiele jest takich gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 22:33, ibisz napisał:

Czyżby LucasArts zrezygnowało z Force Unleashed na PS2? Szkoda, chociaż mam już X360.
No ale niestety, to ma być gra przełomowa, a PS2 już nie jest zbyt młode żeby znieść tą grafikę i przede wszystkim fizykę ;(


Przełomowa? W którym miejscu, że się tak zapytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 23:35, Marco Polo napisał:

> Czyżby LucasArts zrezygnowało z Force Unleashed na PS2? Szkoda, chociaż mam już
X360.
> No ale niestety, to ma być gra przełomowa, a PS2 już nie jest zbyt młode żeby znieść
tą grafikę i przede wszystkim fizykę ;(

Przełomowa? W którym miejscu, że się tak zapytam?

Pod względem fizyki i zachowania AI (łapanie się kolegów czy przedmiotów). Twórcy mówili o tym tyle razy, że już nie zliczę. Ogólnie ja tam nie liczę na żaden przełom, bo fizyka już od dawna jest w grach na najwyższym poziomie, a AI też potrafi być niezłe. Ale po prostu tak o tym wspomniałem :P
P.S.: Z tym avatarem żeś wywalił ;D. A tak na marginesie to 69 mnie prześladuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego! Dlaczego The Force Unleashed wydadzą nawet na moim zegarku a na PC nie chcą :( To się nazywa czysta złośliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kings Bounty już wrzucone w koszty:P Gra wygląda jakby była robiona na silniku z HoMM5 - wiadomo coś o tym? Poza tym Damnation też prezentuje się nieźle. I jak tu nie nienawidzić e3? Kasa wydana na parę miesięcy do przodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wooow, zawsze po sezonie ogórkowym następuje wysyp gier.....
W tym roku (jeżeli chodzi o PC) to naprawdę mocne tytuły.
H.A.W.X., Hell''s Highway, Far Cry 2, S.T.A.L.K.E.R Clear Sky, CoD World At War, OF2.....
Jak dla mnie - lista tytułów must-have na PieCa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem trafiło się dużo ciekawych screenów. W skrócie to tak: ten kto zdecydował o braku PeCetowej wersji Star Wars: The Force Unleashed musiał być totalnym idiotą , jak w ogóle można było zdecydować o czymś takim. Tom Clancy''s H.A.W.X. to może być najlepszy symulator lotnictwa od wielu lat. Natomiast Damnation zapowiada się na bardzo dobrą grę akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować