Zaloguj się, aby obserwować  
Kaleka_Mentalny

Pure - Temat Ogólny

283 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2009 o 21:05, nekromanta7 napisał:

nie wiem, bo grałem na padzie :P


Ja próbowalem pograć na padzie ale nie mogłem się już przestawić z klawiatury :) Trudno się bylo odzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no bo to jest tak, jak ja od samego początku grałem w hawka na klawiaturze to na padzie w ogóle mi nie szło, a jak od początku zacząłem grać w pure na padzie to nie potrafiłbym grać na klawiaturze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 15:54, nekromanta7 napisał:

no bo to jest tak, jak ja od samego początku grałem w hawka na klawiaturze to na padzie
w ogóle mi nie szło, a jak od początku zacząłem grać w pure na padzie to nie potrafiłbym
grać na klawiaturze ;)


ja miałem hawksa ale wogóle mi nie szło grać ani na klawiaturze ani na padzie. Wydaje mi się że to wina ustawień jakie miałem. Wogóle nie mogłem lecieć tam gdzie chciałem bo trudno było mi się ukierunkować. Więc pomyślałem sobie poprostu że nie da się tak grać bo ta gra jest przeznaczona wyłacznie na joystick.
Ale jak piszesz że jakoś udało Ci się to opanować to chętnie bym spróbował jeszcze raz :)
Podałbyś mi swoje ustawienia ?
Jakby co to mój e-mail : grizzly36@wp.pl

sorry za offtop ale naprawde by mi się to przydało xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakieś gry ,które mają równie fenomenalną scieżkę dźwiękową co Pure ? Czy jest ktoś tak samo podjarany tym OST ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2009 o 17:36, jackass napisał:

Znacie jakieś gry ,które mają równie fenomenalną scieżkę dźwiękową co Pure ? Czy jest
ktoś tak samo podjarany tym OST ?

Ja muza w Pure jest zajeb.... no i te triki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tworzeniem konta w trybie multiplayer. Za każdym razem gdy wpisuje mój login, komputer go odrzuca, nawet gdy spełnia wymogi (tzn. ma co najmniej sześć znaków). Gra jest oryginalna. Co mam robić ? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 16:33, White_Eagle napisał:

Czy ktoś może orientuje się w jakiej cenie jest gra "Pure" na PC, w sklepie Media-Markt
lub empik ?


Ja w Media-Markt kupiłem wydanie premierowe za 49.99zł.

Jednak mam pewien poważny problem odnośnie sterowania. Mam gamepada speedlink strike2, którego na szczęście gra wykrywa, i wstępnie go sobie tak ustawiłem, że: lewy analog poziom to skręcanie, prawy pion przechylanie się do przodu i do tyłu, bumpery to gas i hamulec, a przyciski 1-4 to tryki. No i problem pojawia się już w samouczku, gdzie muszę wykonać trik. Podjeżdżam pod pagórek, równocześnie przechylając się do tyłu, wybijam wychylając prawy analog do góry i wciskam przycisk podstawowego triku i nic.. Nie mogę wykonać triku, choć na klawiaturze wychodzi to bez problemu. Może mi ktoś pomóc w tej sprawie?

Edit

Wam tez ta gra się tak długo wczytuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musisz wcisnąć kalwisz wybicia, potem kierunek i klawisz tricku.
Gra się każdemu długo wczytuje, tzn po wymianie grafy u mnie troche szybciej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 22:01, ejkers napisał:

musisz wcisnąć kalwisz wybicia, potem kierunek i klawisz tricku.
Gra się każdemu długo wczytuje, tzn po wymianie grafy u mnie troche szybciej ;]


Ok, dzięki za odpowiedź. Jednak ja swój problem rozwiązałem inaczej - zmieniłem sterowanie. Na moim padzie (taki jak tutaj: http://www.gram.pl/sk8_8QneH,5_Pad_Strike_sup2_czarny_do_PS2.html) wygląda to tak:

- lewy analog - skręcanie(poziom) i wychylanie się (pion)
- prawy analog - triki (góra - podstawowe; dół - zaawansowane; lewo - profesjonalne; prawo - specjalne)
- prawy bumper - gas
- lewy bumper - hamulec
- przyciski 1-4 - kolejno: rasowanie (tak to sie piszę? ;-P) trików, dopalacz, wybicie, rozglądanie
- d-pad - rozglądanie sie w danym kierunku

I uważam, że to optymalne "rozstawienie". Mam tylko jeszcze parę pytania: Co to jest rasowanie trików (w instrukcji o tym nie ma ani słowa, w ogóle bardziej wygląda jak ulotka)? Czy dla danego triku (np. podstawowy) są jego cztery rodzaje (w moim przypadku byłoby to: prawy analog pada do góry i wychylenie w danym kierunku lewym)? Ile jest wszystkich trików?

Sorry, jak były już wcześniej te pytania, ale jestem teraz zbyt leniwy, żeby przekopywać się przez poprzednie posty ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 22:51, John-Macmillan napisał:

Mam tylko jeszcze parę pytania: Co to jest
rasowanie trików (w instrukcji o tym nie ma ani słowa, w ogóle bardziej wygląda jak ulotka)?
Czy dla danego triku (np. podstawowy) są jego cztery rodzaje (w moim przypadku byłoby
to: prawy analog pada do góry i wychylenie w danym kierunku lewym)? Ile jest wszystkich
trików?


Rasowanie trików do takie jakby ulepszenie. Gdy włączysz rasowanie podczas jakiegoś triku zawodnik np. dodatkowo wystawi rękę lub coś w ten deseń. Ogólnie o to chodzi, aby trik wyglądał efektowniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem Pure i koleś, który je ode mnie kupił ma problem. Gdy naciska enter lub esc w momencie, kiedy prosi o to gra, ponownie odtwarzane jest intro i inne filmiki. U mnie było wszystko w porządku... Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do osoby, która posiada Pure na PS3. Mogłaby podać konfigurację sterowania z pada. Chciałbym sobie taką ustawić (wiadomo domyślna) ja w tej chwili mam pada strike speed-link wygląda tak samo jak ten z PS3. Nie wiem jak optymalnie sobie ustawić, żeby grać komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 22:13, Gordon92 napisał:

Mam prośbę do osoby, która posiada Pure na PS3. Mogłaby podać konfigurację sterowania
z pada. Chciałbym sobie taką ustawić (wiadomo domyślna) ja w tej chwili mam pada strike
speed-link wygląda tak samo jak ten z PS3. Nie wiem jak optymalnie sobie ustawić, żeby
grać komfortowo.

X-triki podstawowe
O-triki średnio-zaawansowane
trójkąt-tricki zaawansowane
kwadrat-turbo ,przyspieszenie
L1,R1-osobno wciśnięte to modyfikacja tricku (X,O,trójkąt) ,wciśnięte razem odpalają special trick po naładowaniu tej możliwości .
R2-gaz
L2-hamulec,wsteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 22:41, jackass napisał:

> Mam prośbę do osoby, która posiada Pure na PS3. Mogłaby podać konfigurację sterowania

> z pada. Chciałbym sobie taką ustawić (wiadomo domyślna) ja w tej chwili mam pada
strike
> speed-link wygląda tak samo jak ten z PS3. Nie wiem jak optymalnie sobie ustawić,
żeby
> grać komfortowo.
X-triki podstawowe
O-triki średnio-zaawansowane
trójkąt-tricki zaawansowane
kwadrat-turbo ,przyspieszenie
L1,R1-osobno wciśnięte to modyfikacja tricku (X,O,trójkąt) ,wciśnięte razem odpalają
special trick po naładowaniu tej możliwości .
R2-gaz
L2-hamulec,wsteczny


Dzięki :)
A co z najważniejszym przyciskiem wyskoku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2010 o 17:14, Gordon92 napisał:

Dzięki :)
A co z najważniejszym przyciskiem wyskoku ?

Podciągasz lewą gałkę do siebie ,na wzniesieniu od siebie i wyskakujesz .Nie ma oddzielnego klawisza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą "Pure" (na PC) w trybie sieciowym. Gdy chcę utworzyć nowe konto wpisuję swój login, następnie chce przejść do rubryki "hasło", ale nie mogę tego zrobić. Gdy naciskam enter wyskakuje mi napis "nieprawidłowe hasło...". Cały problem polega na tym że nie mogę przeskoczyć z rubryki "Login" na rubrykę "Hasło", a następnie na "Powtórz hasło". Co mam zrobić, aby przeskakiwać między tymi polami ? Gram na klawiaturze. Gra jest oryginalna. Dodaje screena.
Proszę o pomoc.

20100505183706

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować